Zatvoriť

Prihlásenie


Meno:  
Heslo:  
  trvalé prihlásenie 
   
Zaregistrovať sa
Neprehliadnite: Rozbieha sa fanúšikovská súťaž Pro Draft - World Cup, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy! Viac informácií »

ProDraft: Pro Draft 2019 - ZOZNAM HRÁČOV

pro draft 2017

Pro Draft 2019 - ZOZNAM HRÁČOV

Tému založil: ProDraft2014 - 07.06.2018 - 12:00:58 hod. [upraviť]
Tlačidlo na rýchly presun na Pro Draft - DRAFT CENTER
Tlačidlo na rýchly presun na Pro Draft - DISKUSIA

Časové intervaly draftu:
Skoršie kolo: 14:00 hod - 16:40 hod
Pauza medzi kolami: 80 minút
Neskoršie kolo: 18:00 hod - 20:40 hod
Čas na draftovanie picku: 10 minút


0. Kolo 04.08. Nedeľa

1. LukasPN (mitrixxx) - 14:00 - 14:10 - Barry Trotz
2. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 14:10 - 14:20 - Peter Laviolette
3. Dany - 14:20 - 14:30 - Mike Babcock
4. Islas - 14:30 - 14:40 - Mike Sullivan
5. laik - 14:40 - 14:50 - Joel Quenneville
6. Twyn (LukasPN) - 14:50 - 15:00 - David Quinn
7. martalus (Lecavalier) - 15:00 - 15:10 - Jon Cooper
8. hunterino - 15:10 - 15:20 - Jeremy Colliton
9. pichi - 15:20 - 15:30 - Bruce Cassidy
10. Marek stifi - 15:30 - 15:40 - Gerard Gallant
11. Lecavalier (martalus) - 15:40 - 15:50 - Paul Maurice (PP)
12. bertty - 15:50 - 16:00 - Bill Peters
13. Rudo - 16:00 - 16:10 - John Tortorella
14. Scythe - 16:10 - 16:20 - Craig Berube
15. _RoKo_ - 16:20 - 16:30 - Peter DeBoer
16. Canucks333 - 16:30 - 16:40 - Rod Brind´Amour

1. Kolo 04.08. Nedeľa

1. pichi (Canucks333) - 18:00 - 18:10 - Connor McDavid
2. _RoKo_ - 18:10 - 18:20 - Nikita Kucherov
3. Scythe - 18:20 - 18:30 - Sidney Crosby
4. bertty (Rudo) - 18:30 - 18:40 - Patrick Kane
5. bertty - 18:40 - 18:50 - Nathan MacKinnon
6. martalus - 18:50 - 19:00 - Aleksander Barkov
7. Marek stifi - 19:00 - 19:10 - Johnny Gaudreau
8. Canucks333 (pichi) - 19:10 - 19:20 - Andrei Vasilevskiy
9. hunterino - 19:20 - 19:30 - Mitchell Marner
10. Lecavalier - 19:30 - 19:40 - Steven Stamkos
11. Twyn (LukasPN) - 19:40 - 19:50 - Elias Pettersson
12. laik - 19:50 - 20:00 - Patrice Bergeron
13. Islas - 20:00 - 20:10 - Mark Scheifele
14. Dany - 20:10 - 20:20 - Nicklas Backstrom
15. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 20:20 - 20:30 - Claude Giroux (PP)
16. LukasPN (mitrixxx) - 20:30 - 20:40 - Alex Ovechkin (PP)

2. Kolo 05.08. Pondelok

17. LukasPN (mitrixxx) - 18:00 - 18:10 - Ben Bishop
18. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 18:10 - 18:20 - David Pastrnak
19. Dany - 18:20 - 18:30 - Leon Draisaitl
20. Islas - 18:30 - 18:40 - Roman Josi
21. laik - 18:40 - 18:50 - Braden Holtby
22. Twyn (LukasPN) - 18:50 - 19:00 - Brad Marchand
23. Lecavalier - 19:00 - 19:10 - John Carlson
24. hunterino - 19:10 - 19:20 - John Tavares (PP)
25. Canucks333 (pichi) - 19:20 - 19:30 - Tyler Seguin
26. Marek stifi - 19:30 - 19:40 - Auston Matthews
27. martalus - 19:40 - 19:50 - Brent Burns
28. Rudo (bertty) - 19:50 - 20:00 - Mark Giordano
29. Rudo - 20:00 - 20:10 - Seth Jones
30. Scythe - 20:10 - 20:20 - Tuukka Rask
31. martalus (_RoKo_) - 20:20 - 20:30 - John Gibson
32. pichi (Canucks333) - 20:30 - 20:40 - Jordan Binnington

3. Kolo 06.08. Utorok

33. Canucks333 - 18:00 - 18:10 - Teuvo Teräväinen
34. _RoKo_ - 18:10 - 18:20 - Gabriel Landeskog
35. Scythe - 18:20 - 18:30 - Victor Hedman
36. bertty (Rudo) - 18:30 - 18:40 - Frederik Andersen
37. bertty - 18:40 - 18:50 - Erik Karlsson
38. _RoKo_ (martalus) - 18:50 - 19:00 - Matt Murray
39. Scythe (Marek stifi) - 19:00 - 19:10 - Ryan O’Reilly
40. pichi - 19:10 - 19:20 - Alex Pietrangelo
41. hunterino - 19:20 - 19:30 - Morgan Rielly
42. Lecavalier - 19:30 - 19:40 - Pekka Rinne
43. Twyn (LukasPN) - 19:40 - 19:50 - John Klingberg
44. laik - 19:50 - 20:00 - Taylor Hall
45. Islas - 20:00 - 20:10 - Connor Helleybuck
46. Dany - 20:10 - 20:20 - Marc-Andre Fleury
47. LukasPN (Twyn) - 20:20 - 20:30 - Blake Wheeler (PP)
48. LukasPN (mitrixxx) - 20:30 - 20:40 - Sean Couturier (PP)

4.Kolo 07.08. Streda

49. mitrixxx - 18:00 - 18:10 - Sergej Bobrovsky
50. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 18:10 - 18:20 - Jevgenij Kuznecov
51. Dany - 18:20 - 18:30 - Kris Letang
52. Islas - 18:30 - 18:40 - Mathew Barzal
53. laik - 18:40 - 18:50 - Drew Doughty
54. Twyn (LukasPN) - 18:50 - 19:00 - Torey Krug
55. Lecavalier - 19:00 - 19:10 - Ryan McDonagh
56. hunterino - 19:10 - 19:20 - Sean Monahan
57. Canucks333 (pichi) - 19:20 - 19:30 - Keith Yandle
58. Marek stifi - 19:30 - 19:40 - Jacob Markstrom
59. _RoKo_ (martalus) - 19:40 - 19:50 - Thomas Chabot
60. Rudo (bertty) - 19:50 - 20:00 - Pierre-Luc Dubois
61. Rudo - 20:00 - 20:10 - Rasmus Dahlin
62. Marek stifi (Scythe) - 20:10 - 20:20 - Oliver Ekman-Larsson
63. martalus (_RoKo_) - 20:20 - 20:30 - Mattias Ekholm
64. pichi (Canucks333) - 20:30 - 20:40 - Alex DeBrincat

5. Kolo 08.08. Štvrtok

65. bertty (pichi, Canucks333) - 18:00 - 18:10 - Jonathan Huberdeau
66. _RoKo_ - 18:10 - 18:20 - Sebastian Aho
67. Marek stifi (Scythe) - 18:20 - 18:30 - Miro Heiskanen
68. pichi (bertty, Rudo) - 18:30 - 18:40 - Erik Gustafsson
69. bertty - 18:40 - 18:50 - Ryan Ellis
70. Lecavalier (martalus) - 18:50 - 19:00 - Filip Forsberg (PP)
71. Marek stifi - 19:00 - 19:10 - Patrik Laine
72. Canucks333 (pichi) - 19:10 - 19:20 - Vladimir Tarasenko (PP)
73. hunterino - 19:20 - 19:30 - Noah Hanifin
74. martalus (Lecavalier) - 19:30 - 19:40 - Mikko Rantanen
75. Twyn (LukasPN) - 19:40 - 19:50 - Elias Lindholm
76. laik - 19:50 - 20:00 - Hampus Lindholm
77. Islas - 20:00 - 20:10 - Ryan Pulock
78. Dany - 20:10 - 20:20 - Jake Guentzel
79. LukasPN (Twyn) - 20:20 - 20:30 - Jake Muzzin (PP)
80. LukasPN (mitrixxx) - 20:30 - 20:40 - Colton Parayko (PP)

6. Kolo 09.08. Piatok

81. mitrixxx - 18:00 - 18:10 - Dylan Larkin
82. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 18:10 - 18:20 - Dougie Hamilton
83. Dany - 18:20 - 18:30 - Zach Werenski
84. Islas - 18:30 - 18:40 - Duncan Keith
85. laik - 18:40 - 18:50 - Alexander Radulov
86. Twyn (LukasPN) - 18:50 - 19:00 - Mika Zibanejad
87. Lecavalier - 19:00 - 19:10 - Rickard Rakell
88. hunterino - 19:10 - 19:20 - Matthew Tkachuk
89. Canucks333 (pichi) - 19:20 - 19:30 - Braydon Point
90. Scythe (Marek stifi) - 19:30 - 19:40 - Jaccob Slavin
91. martalus - 19:40 - 19:50 - Kevin Labanc
92. Islas (Rudo, bertty) - 19:50 - 20:00 - Joe Pavelski
93. Islas (Rudo) - 20:00 - 20:10 - Jared Spurgeon
94. Scythe - 20:10 - 20:20 - Jeff Petry
95. _RoKo_ - 20:20 - 20:30 - Evgeni Malkin (PP)
96. Twyn (pichi, Canucks333) - 20:30 - 20:40 - Viktor Arvidsson

7. Kolo 10.08. Sobota

97. pichi (Canucks333) - 14:00 - 14:10 - T. J. Brodie
98. _RoKo_ - 14:10 - 14:20 - Artemi Panarin
99. Scythe - 14:20 - 14:30 - Brendan Gallagher
100. Rudo - 14:30 - 14:40 - Mark Stone
101. bertty - 14:40 - 14:50 - Max Domi
102. Twyn (martalus) - 14:50 - 15:00 - Phil Kessel
103. Marek stifi - 15:00 - 15:10 - Evgeni Dadonov
104. Canucks333 (pichi) - 15:10 - 15:20 - Tyson Barrie (PP)
105. hunterino - 15:20 - 15:30 - Robin Lehner
106. Lecavalier - 15:30 - 15:40 - Brock Boeser
107. Twyn (LukasPN) - 15:40 - 15:50 - Thomas Greiss
108. laik - 15:50 - 16:00 - Shayne Gostisbehere
109. Rudo (Islas) - 16:00 - 16:10 - Philipp Grubauer
110. Dany - 16:10 - 16:20 - Jonathan Marchessault
111. LukasPN (Twyn) - 16:20 - 16:30 - T.J. Oshie (PP)
112. LukasPN (mitrixxx) - 16:30 - 16:40 - Jake DeBrusk (PP)

8.Kolo 10.08. Sobota

113. mitrixxx - 18:00 - 18:10 - Anthony Mantha
114. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 18:10 - 18:20 - Dmitry Orlov
115. Dany - 18:20 - 18:30 - Mikhail Sergachev
116. Rudo (Islas) - 18:30 - 18:40 - Clayton Keller
117. laik - 18:40 - 18:50 - Tomas Hertl
118. martalus (Twyn, LukasPN) - 18:50 - 19:00 - Dylan Strome
119. Lecavalier - 19:00 - 19:10 - Zach Parise
120. hunterino - 19:10 - 19:20 - Travis Hamonic (PP)
121. Canucks333 (pichi) - 19:20 - 19:30 - Timo Meier
122. Twyn (Marek stifi) - 19:30 - 19:40 - Alexander Kerfoot
123. _RoKo_ (martalus) - 19:40 - 19:50 - Darnell Nurse
124. Rudo (bertty) - 19:50 - 20:00 - Nico Hischier
125. Rudo - 20:00 - 20:10 - Anthony Cirelli
126. Scythe - 20:10 - 20:20 - Erik Cernak
127. martalus (_RoKo_) - 20:20 - 20:30 - Brett Pesce
128. pichi (Canucks333) - 20:30 - 20:40 - Brayden Schenn (PP)

9.Kolo 11.08. Nedeľa

129. pichi (Canucks333) - 14:00 - 14:10 - Cam Atkinson
130. _RoKo_ - 14:10 - 14:20 - Rasmus Ristolainen
131. Scythe - 14:20 - 14:30 - David Perron
132. bertty (Rudo) - 14:30 - 14:40 - Ivan Provorov
133. bertty - 14:40 - 14:50 - William Karlsson
134. martalus - 14:50 - 15:00 - Mike Hoffman
135. Marek stifi - 15:00 - 15:10 - Filip Hronek
136. Canucks333 (pichi) - 15:10 - 15:20 - Ron Hainsey
137. hunterino - 15:20 - 15:30 - Andrei Svechnikov
138. Lecavalier - 15:30 - 15:40 - Justin Faulk
139. martalus (Twyn, LukasPN) - 15:40 - 15:50 - Brady Tkachuk
140. laik - 15:50 - 16:00 - Chris Kreider
141. Islas - 16:00 - 16:10 - Tyler Bertuzzi
142. Dany - 16:10 - 16:20 - Paul Stastny
143. LukasPN (Twyn) - 16:20 - 16:30 - Kevin Shattenkirk (PP)
144. LukasPN (mitrixxx) - 16:30 - 16:40 - Michal Kempný (PP)

10.Kolo 11.08. Nedeľa

145. _RoKo_ (mitrixxx) - 18:00 - 18:10 - Damon Severson
146. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 18:10 - 18:20 - Travis Konecny
147. Dany - 18:20 - 18:30 - Andrej Sekera
148. Rudo (Islas) - 18:30 - 18:40 - Zdeno Chára
149. laik - 18:40 - 18:50 - Sam Reinhart
150. Marek stifi (Twyn, LukasPN) - 18:50 - 19:00 - Mikael Granlund
151. Lecavalier - 19:00 - 19:10 - Lars Eller
152. hunterino - 19:10 - 19:20 - Andreas Athanasiou (PP)
153. Canucks333 (pichi) - 19:20 - 19:30 - Tomáš Tatar
154. Marek stifi - 19:30 - 19:40 - Jaroslav Halák
155. mitrixxx(_RoKo_, martalus) - 19:40 - 19:50 - Brandon Montour
156. Rudo (bertty) - 19:50 - 20:00 - Darcy Kuemper
157. Rudo - 20:00 - 20:10 - Jonathan Toews
158. Scythe - 20:10 - 20:20 - Kasperi Kapanen
159. martalus (_RoKo_) - 20:20 - 20:30 - Carter Hart
160. pichi (Canucks333) - 20:30 - 20:40 - Philipp Danault (PP)

11. Kolo 12.08. Pondelok

161. pichi (Canucks333) - 18:00 - 18:10 - Jack Campbell
162. _RoKo_ - 18:10 - 18:20 - Josh Bailey
163. Scythe - 18:20 - 18:30 - Josh Anderson
164. pichi (bertty, Rudo) - 18:30 - 18:40 - Vince Dunn
165. bertty - 18:40 - 18:50 - Kaapo Kakko
166. Twyn (martalus) - 18:50 - 19:00 - Josh Morrissey
167. Marek stifi - 19:00 - 19:10 - P. K. Subban
168. Canucks333 (pichi) - 19:10 - 19:20 - Calle Jarnkrok
169. hunterino - 19:20 - 19:30 - Thatcher Demko (PP)
170. Lecavalier - 19:30 - 19:40 - Bryan Rust
171. Marek stifi (Twyn, LukasPN) - 19:40 - 19:50 - Logan Couture
172. laik - 19:50 - 20:00 - Jasperi Kotkaniemi
173. Islas - 20:00 - 20:10 - Alex Killorn
174. Dany - 20:10 - 20:20 - Kyle Connor
175. LukasPN (Twyn) - 20:20 - 20:30 - Shea Weber (PP)
176. LukasPN (mitrixxx) - 20:30 - 20:40 - Samuel Girard (PP)

12. Kolo 13.08. Utorok

177. mitrixxx - 18:00 - 18:10 - Brian Dumoulin
178. LukasPN (mitrixxx, LukasPN, Twyn) - 18:10 - 18:20 - Bo Horvat
179. Dany - 18:20 - 18:30 - Ryan Dzingel
180. Rudo (Islas) - 18:30 - 18:40 - Corey Perry
181. laik - 18:40 - 18:50 - Josh Manson
182. Twyn (LukasPN) - 18:50 - 19:00 - Devan Dubnyk
183. Lecavalier - 19:00 - 19:10 - Juuse Saros
184. hunterino - 19:10 - 19:20 - Henri Jokiharju (PP)
185. Canucks333 (pichi) - 19:20 - 19:30 - Adam Pelech
186. Marek stifi - 19:30 - 19:40 - Brandon Pirri
187. martalus - 19:40 - 19:50 - Jamie Benn
188. Rudo (bertty) - 19:50 - 20:00 - Jeff Skinner
189. Rudo - 20:00 - 20:10 - Erik Johnson
190. Scythe - 20:10 - 20:20 - Adam Lowry
191. _RoKo_ - 20:20 - 20:30 - Dominik Kahun
192. bertty (pichi, Canucks333) - 20:30 - 20:40 - Carl Gunnarsson

13. Kolo 14.08. Streda

193. pichi (Canucks333) - 18:00 - 18:10 - Anze Kopitar
194. _RoKo_ - 18:10 - 18:20 - Eric Staal
195. Scythe - 18:20 - 18:30 - J.T. Miller
196. bertty (Rudo) - 18:30 - 18:40 - Brayden McNabb
197. bertty - 18:40 - 18:50 - Mathieu Joseph
198. martalus - 18:50 - 19:00 - Jason Spezza
199. Twyn (Marek stifi) - 19:00 - 19:10 - Ryan Sutter
200. Canucks333 (pichi) - 19:10 - 19:20 - Oliver Bjorkstad
201. hunterino - 19:20 - 19:30 - Shea Theodore (PP)
202. Lecavalier - 19:30 - 19:40 - Matt Grzelcyk
203. Twyn (LukasPN) - 19:40 - 19:50 - Jacob Trouba
204. laik - 19:50 - 20:00 - Rasmus Andersson (PP)
205. Islas - 20:00 - 20:10 - Evander Kane
206. Dany - 20:10 - 20:20 - Cody Eakin
207. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 20:20 - 20:30 - Blake Coleman
208. LukasPN (mitrixxx) - 20:30 - 20:40 - Ryan Miller (PP)

14.Kolo 15.08. Štvrtok

209. mitrixxx - 18:00 - 18:10 - Scott Laughton
210. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 18:10 - 18:20 - Brock McGinn
211. Dany - 18:20 - 18:30 - Alec Martinez
212. Islas - 18:30 - 18:40 - Jakob Silfverberg
213. laik - 18:40 - 18:50 - Vincent Hinostroza
214. Twyn (LukasPN) - 18:50 - 19:00 - Michael Ferland
215. _RoKo_ (Lecavalier) - 19:00 - 19:10 - Dylan DeMelo
216. hunterino - 19:10 - 19:20 - Jake Virtanen (PP)
217. Canucks333 (pichi) - 19:20 - 19:30 - Casey DeSmith (PP)
218. Marek stifi - 19:30 - 19:40 - Radek Faksa
219. Lecavalier (_RoKo_, martalus) - 19:40 - 19:50 - Roope Hintz
220. Islas (Rudo, bertty) - 19:50 - 20:00 - Andrew Cogliano
221. Islas (Rudo) - 20:00 - 20:10 - Matt Duchene
222. Scythe - 20:10 - 20:20 - Jesper Bratt
223. martalus (_RoKo_) - 20:20 - 20:30 - Jack Eichel (PP)
224. Twyn (pichi, Canucks333) - 20:30 - 20:40 - Troy Stecher

15. Kolo 16.08. Piatok

225. pichi (Canucks333) - 18:00 - 18:10 - Charlie Coyle
226. mitrixxx (_RoKo_) - 18:10 - 18:20 - Austin Watson (PP)
227. Scythe - 18:20 - 18:30 - Travis Sanheim
228. bertty (Rudo) - 18:30 - 18:40 - Jared McCann (PP)
229. bertty - 18:40 - 18:50 - Anthony Duclair (PP)
230. martalus - 18:50 - 19:00 - Deryk Engelland
231. Marek stifi - 19:00 - 19:10 - Brady Skjei
232. Canucks333 (pichi) - 19:10 - 19:20 - Nick Ritchie (PP)
233. hunterino - 19:20 - 19:30 - Jakub Voracek
234. Lecavalier - 19:30 - 19:40 - William Nylander
235. Twyn (LukasPN) - 19:40 - 19:50 - Will Butcher
236. laik - 19:50 - 20:00 - Mark Jankowski
237. Islas - 20:00 - 20:10 - Curtis McElhinney
238. Dany - 20:10 - 20:20 - Ryan Donato
239. LukasPN (Twyn) - 20:20 - 20:30 - Joe Thornton (PP)
240. LukasPN (mitrixxx) - 20:30 - 20:40 - Nolan Patrick (PP)

16.Kolo 17.08. Sobota

241. _RoKo_ (mitrixxx) - 14:00 - 14:10 - Laurent Brossoit
242. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 14:10 - 14:20 - Jesper Fast (PP)
243. Dany - 14:20 - 14:30 - Alexandar Georgiev
244. Islas - 14:30 - 14:40 - Scott Mayfield
245. laik - 14:40 - 14:50 - Ondrej Kase
246. Twyn (LukasPN) - 14:50 - 15:00 - Oskar Lindblom (PP)
247. Lecavalier - 15:00 - 15:10 - Roberto Bortuzzo
248. hunterino - 15:10 - 15:20 - Dante Fabbro
249. Canucks333 (pichi) - 15:20 - 15:30 - Yannick Weber
250. Marek stifi - 15:30 - 15:40 - Daniel Sprong
251. martalus - 15:40 - 15:50 - Jordan Oesterle
252. Rudo (bertty) - 15:50 - 16:00 - Ryan Getzlaf
253. Rudo - 16:00 - 16:10 - David Savard
254. Scythe - 16:10 - 16:20 - Anton Khudobin
255. _RoKo_ - 16:20 - 16:30 - Zach Hyman
256. pichi (Canucks333) - 16:30 - 16:40 - Jakub Vrana (PP)

17. Kolo 17.08. Sobota

257. pichi (Canucks333) - 18:00 - 18:10 - Joel Edmundson
258. _RoKo_ - 18:10 - 18:20 - Travis Dermott
259. Scythe - 18:20 - 18:30 - Oskar Sundqvist
260. Marek stifi (bertty, Rudo) - 18:30 - 18:40 - Jack Hughes (PP)
261. Marek Stifi (bertty) - 18:40 - 18:50 - Alexandre Texier (PP)
262. martalus - 18:50 - 19:00 - David Kampf
263. Marek stifi - 19:00 - 19:10 - Quinn Hughes
264. Canucks333 (pichi) - 19:10 - 19:20 - Richard Pánik (PP)
265. hunterino - 19:20 - 19:30 - Casey Mittelstadt
266. Lecavalier - 19:30 - 19:40 - Barclay Goodrow
267. Twyn (LukasPN) - 19:40 - 19:50 - Marcus Sorensen
268. laik - 19:50 - 20:00 - Nazem Kadri
269. Islas - 20:00 - 20:10 - Christán Jaroš
270. Dany - 20:10 - 20:20 - Peter Cehlárik
271. LukasPN (mitrixxx, LukasPN, Twyn) - 20:20 - 20:30 - Brad Richardson (PP)
272. LukasPN (mitrixxx) - 20:30 - 20:40 - Nino Niederreiter (PP)

18.Kolo 18.08. Nedeľa

273. mitrixxx - 14:00 - 14:10 - Joonas Korpisalo (PP)
274. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 14:10 - 14:20 - Noel Acciari (PP)
275. Dany - 14:20 - 14:30 - Casey Cizikas
276. Islas - 14:30 - 14:40 - Jay Bouwmeester
277. laik - 14:40 - 14:50 - Jordie Benn
278. Twyn (LukasPN) - 14:50 - 15:00 - Justin Williams
279. Lecavalier - 15:00 - 15:10 - Brendan Leipsic
280. hunterino - 15:10 - 15:20 - Trevor Lewis
281. Canucks333 (pichi) - 15:20 - 15:30 - Robert Hägg
282. Marek stifi - 15:30 - 15:40 - Teddy Blueger
283. martalus - 15:40 - 15:50 - Drake Caggiula
284. Rudo (bertty) - 15:50 - 16:00 - Lawson Crouse
285. Rudo - 16:00 - 16:10 - Michael Grabner
286. Scythe - 16:10 - 16:20 - Zach Aston - Reese
287. _RoKo_ - 16:20 - 16:30 - Robert Thomas
288. pichi (Canucks333) - 16:30 - 16:40 - Dominik Simon

19.Kolo 18.08. Nedeľa

289. Twyn (pichi, Canucks333) - 18:00 - 18:10 - Artturi Lehkonen
290. _RoKo_ - 18:10 - 18:20 - Lucas Wallmark
291. Scythe - 18:20 - 18:30 - Sean Kuraly
292. Marek Stifi (bertty, Rudo) - 18:30 - 18:40 - Anton Forsberg
293. bertty - 18:40 - 18:50 - Frank Vatrano (PP)
294. martalus - 18:50 - 19:00 - Pierre-Édouard Bellemare
295. Marek stifi - 19:00 - 19:10 - Martin Frk
296. Canucks333 (pichi) - 19:10 - 19:20 - Connor Clifton
297. hunterino - 19:20 - 19:30 - Jujhar Khaira
298. Lecavalier - 19:30 - 19:40 - Frederik Gauthier
299. Twyn (LukasPN) - 19:40 - 19:50 - Zemgus Girgensons
300. laik - 19:50 - 20:00 - Joakim Nordstrom (PP)
301. Islas - 20:00 - 20:10 - Tom Kühnhackl
302. Dany - 20:10 - 20:20 - Michael Del Zotto
303. LukasPN (Twyn) - 20:20 - 20:30 - Ryan Carpenter (PP)
304. LukasPN (mitrixxx) - 20:30 - 20:40 - William Carrier (PP)

20. Kolo 19.08. Pondelok

305. mitrixxx (LukasPN, mitrixxx) - 18:00 - 18:10 - Maxim Lajoie (PP)
306. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 18:10 - 18:20 - Markus Nutivaara (PP)
307. Dany - 18:20 - 18:30 - Jack Roslovic
308. Islas - 18:30 - 18:40 - Zack Kassian
309. laik - 18:40 - 18:50 - Malcolm Subban
310. Twyn (LukasPN) - 18:50 - 19:00 - Radim Simek
311. Lecavalier - 19:00 - 19:10 - Greg McKegg
312. hunterino - 19:10 - 19:20 - Rūdolfs Balcers
313. Canucks333 (pichi) - 19:20 - 19:30 - Nick Cousins (PP)
314. Bertty (Marek stifi) - 19:30 - 19:40 - Tyson Jost
315. martalus - 19:40 - 19:50 - Cale Makar (PP)
316. Rudo (bertty) - 19:50 - 20:00 - Markus Hánnikäinen
317. Rudo - 20:00 - 20:10 - Haydn Fleury
318. Scythe - 20:10 - 20:20 - Nick Jensen
319. _RoKo_ - 20:20 - 20:30 - Conor Garland
320. pichi (Canucks333) - 20:30 - 20:40 - Tomas Jurco

21. Kolo 20.08. Utorok

321. pichi (Canucks333) - 18:00 - 18:10 - Martin Marincin
322. _RoKo_ - 18:10 - 18:20 - Tomas Nosek
323. Scythe - 18:20 - 18:30 - Jordan Martinook
324. bertty (Rudo) - 18:30 - 18:40 - Madison Bowey
325. bertty - 18:40 - 18:50 - Valentin Zykov (PP)
326. martalus - 18:50 - 19:00 - Esa Lindell
327. Marek stifi - 19:00 - 19:10 - Valeri Nichushkin
328. Canucks333 (pichi) - 19:10 - 19:20 - Colton Sissons
329. hunterino - 19:20 - 19:30 - Tage Thompson (PP)
330. Lecavalier - 19:30 - 19:40 - Victor Mete
331. Twyn (LukasPN) - 19:40 - 19:50 - Victor Olofsson (PP)
332. laik - 19:50 - 20:00 - Kasimir Kaskisuo (PP)
333. Islas - 20:00 - 20:10 - Michael Dal Colle
334. Dany - 20:10 - 20:20 - Ben Harpur
335. LukasPN (Twyn) - 20:20 - 20:30 - Justin Holl (PP)
336. mitrixxx (LukasPN, mitrixxx) - 20:30 - 20:40 - Jon Merrill (PP)

22.Kolo 21.08. Streda

337. mitrixxx - 14:00 - 14:10 - Matt Irwin (PP)
338. mitrixxx (LukasPN, Twyn) - 14:10 - 14:20 - Frédérick Gaudreau (PP)
339. Dany - 14:20 - 14:30 - Mason Appleton (PP)
340. Islas - 14:30 - 14:40 - Leo Komarov
341. laik - 14:40 - 14:50 - Devon Toews (PP)
342. Twyn (LukasPN) - 14:50 - 15:00 - Tanner Fritz (PP)
343. Lecavalier - 15:00 - 15:10 - Erik Brannstrom (PP)
344. hunterino - 15:10 - 15:20 - Filip Chytil
345. Canucks333 (pichi) - 15:20 - 15:30 - Collin Delia (PP)
346. Marek stifi - 15:30 - 15:40 - Keith Kinkaid
347. _RoKo_ (martalus) - 15:40 - 15:50 - Pontus Åberg
348. Rudo (bertty) - 15:50 - 16:00 - Kyle Clifford
349. Rudo - 16:00 - 16:10 - Melker Karlsson
350. Scythe - 16:10 - 16:20 - Nathan Beaulieu
351. martalus (_RoKo_) - 16:20 - 16:30 - Warren Foegele (PP)
352. pichi (Canucks333) - 16:30 - 16:40 - Jordan Nolan

23. Kolo 21.08. Streda

353. pichi (Canucks333) - 18:00 - 18:10 - Michael Mersch
354. _RoKo_ - 18:10 - 18:20 - Alex Biega
355. Scythe - 18:20 - 18:30 - Nic Dowd
356. bertty (Rudo) - 18:30 - 18:40 - Luke Kunin (PP)
357. bertty - 18:40 - 18:50 - Nicolas Hague (PP)
358. martalus - 18:50 - 19:00 - Colby Cave (PP)
359. Marek stifi - 19:00 - 19:10 - Martin Fehervary (PP)
360. Canucks333 (pichi) - 19:10 - 19:20 - Cedric Paquette (PP)
361. hunterino - 19:20 - 19:30 - Oliver Kylington
362. Lecavalier - 19:30 - 19:40 - Danick Martel (PP)
363. pichi (Twyn, LukasPN) - 19:40 - 19:50 - Tom Wilson (PP)
364. laik - 19:50 - 20:00 - Henrik Borgstrom (PP)
365. Islas - 20:00 - 20:10 - Nicolas Deslauriers
366. Dany - 20:10 - 20:20 - Robby Fabbri (PP)
367. LukasPN (mitrixxx, LukasPN, Twyn) - 20:20 - 20:30 - Ryan Hartman (PP)
368. LukasPN (mitrixxx) - 20:30 - 20:40 - Andrew Copp (PP)



Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.
Krátke správy
Prípravné zápasy
18.09.2019
MTL - FLA 4:3
CAR - TBL 2:0
NYR - NJD 3:4
WSH - STL 3:2
OTT - TOR 4:3
WPG - MIN 4:1
CHI - DET 2:1
CGY - SJS 6:4
19.09.2019
MTL - FLA -:-
PIT - CBJ -:-
PHI - BOS -:-
COL - DAL -:-
EDM - VAN -:-
LAK - VGK -:-

Základná časť štartuje 2.10.2019
Prípravné obdobie
Bodovanie Slovákov:  Z G A B
1. T. Jurčo (EDM) 1 1 1 2
2. R. Pánik (WSH) 1 1 0 1
3. A. Ružička (CGY) 2 1 0 1
4. M. Pospíšil (CGY) 1 0 1 1
5. A. Sekera (DAL) 1 0 0 0
5. M. Marinčin (TOR) 1 0 0 0
5. M. Studenič (NJD) 1 0 0 0
5. M. Fehérváry (WSH) 1 0 0 0
5. T. Tatar (MTL) 1 0 0 0
5. Ch. Jaroš (OTT) 1 0 0 0

Brankári:  Z V %
1. J. Halák (DET) 0 0 100%
1. R. Durný (ANA) 0 0 100%
1. A. Húska (NYR) 0 0 100%

Boj o miesto:*
Cehlárik (BOS)
Černák (TBL)
Daňo (CBJ)
Fehérváry (WSH)
Húska (NYR)
Jaroš (OTT)
Pospíšil (CGY)
Ružička (CGY)
Studenič (NJD)

 
Boj o zmluvu:
Roman (CGY)
Čajkovič (TBL)
Durný (ANA)
Lantoši (BOS)

* - hráči s dvojcestnou zmluvou
Najnovšie články
Slovenská draftová jednotka sa vracia do juniorkyPánik hviezdou zápasu, Ružička skóroval po peknej prihrávke Pospíšila + video (príprava)Agent: Rantanen ani Laine nie sú blízko k zmluvámBude hrať McDavid v otváracom dueli? Optimizmus rastieHall by mohol cez víkend odohrať prvý zápas od decembraOvečkin dostane Medzinárodnú cenu Waynea GretzkyhoByfuglien vraj zvažuje, ako pristúpi k svojej budúcnosti v hokejiDebut Panarina v drese Rangers: Gól a zranenie + videoHextall bude pracovať pre Los AngelesSuzuki podpísal nováčikovský kontrakt s HurricanesHutton a Kings sa dohodli na jednoročnej zmluvePokročilé štatistiky: Dostal sa Halák medzi najlepších brankárov ostatných rokov?Jurčo má za sebou vydarený debut. Tréner mu venoval pochvaluPrvý slovenský hokejista neprežil škrty v tréningovom kempeJurčo zahviezdil a skóroval, Sekera najvyťaženejším hráčom Stars + video (príprava)Laine: Všade inde by som hral v prvom útoku. Wheeler reagujeBettman: Vzťah s hráčmi je dobrý, môžeme robiť dobré veciSymptómy neustupujú: Juulsen sa dá vyšetriť špecialistoviClaesson si už v úvode kempu vybojoval riadnu zmluvuZmluvu v Bostone má už aj Brandon CarloKtorí obmedzení voľní hráči stále čakajú na zmluvu?Vedie Marinčin boj o obrancu číslo päť v hierarchii Leafs?Fehérváry zarezáva po boku veľkej hviezdyPrvé zápasy majú za sebou Ružička a Studenič + video (príprava)Marner dostal ponuky od iných tímov. Chcel však zostať v ToronteViac článkov
Aktuálne v diskusii
To najlepšie z blogov
Uspech.MNE.sk
Autodielyexpert.sk
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Webdesign and Internet media - Streftec Facebook   Twitter   RSS
© 2005 - 2019 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   Kontakt & o nás   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies   |   Vytvorené v Partizánskom

Odporúčame:  NHL live  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu