Zatvoriť

Prihlásenie


Meno:  
Heslo:  
  trvalé prihlásenie 
   
Zaregistrovať sa
»
20. 02.
kurzy
01:00info
TOR
PIT
01:00info
NJD
SJS
01:00info
WSH
MTL
01:00info
CBJ
PHI
NHL live
01:30info
OTT
WPG
02:00info
STL
ARI
04:00info
VGK
TBL
NHL live
04:30info
LAK
FLA
21. 02.
kurzy
01:00info
NYI
DET
NHL live
01:00info
CAR
NYR
02:30info
CHI
NSH
02:30info
DAL
STL
03:00info
CGY
BOS
03:00info
EDM
MIN
04:00info
ANA
COL
NHL live
«

ProDraft: Pro Draft HISTORY

pro draft 2017

Pro Draft HISTORY

Tému založil: LukasPN - 24.09.2018 - 09:22:11 hod. [upraviť]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravím všetkých GM Pro Draftu a fanúšikov hokeja,


.. po zdĺhavých pátraniach a nekonečnom hľadaní informácií
je tu konečne téma o histórii tohto projektu ..
.. všetkým, ktorí mi pomohli pri jej tvorbe svojimi odpoveďami
na moje desiatky otázok patrí veľká vďaka ..
.. no a teraz už konečne nastal čas, aby sme sa spolu ponorili do histórie ..
.. dúfam, že sa vám bude páčiť a prajem príjemné čítanie ..
.. Pro Draft HISTORY je tu s nami od roku 2016 ..
.. váš LukasPN (autor a správca projektu) ..



PRO DRAFT HISTORY pozostáva z troch hlavných častí:
1.) časť - PRO DRAFT - "TROFEJE & OCENENIA"
.. v tejto časti sa podrobnejšie zameriame na udeľovanie trofejí a výročných ocenení ..
2.) časť - PRO DRAFT - "HALL OF FAME"
.. v tejto časti sa podrobnejšie zameriame na víťazné zostavy jednotlivých ročníkov ..
.. plus ako bonus doplnené o bannery víťazov Pro Draftu ..
3.) časť - PRO DRAFT - "WALL OF FAME"
.. v tejto časti sa podrobnejšie zameriame na účastníkov jednotlivých ročníkov Pro Draftu ..

PRO DRAFT HISTORY - BONUS pozostáva z dvoch vedľajších častí:
.. na záver si môžete pozrieť ako vyzerala tabuľka po ZÁKLADNEJ ČASTI
v niekoľkých posledných ročníkoch Pro Draftu ..
.. a následne si aj pripomenúť priebeh niekoľkých posledných PLAY-OFF ..


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


1. PRO DRAFT - "TROFEJE & OCENENIA"


.. v tejto časti sa podrobnejšie zameriame na udeľovanie trofejí a výročných ocenení ..

Ján Laco Trophy

(najlepšia brankárska dvojica)


.. táto trofej je synonymom najlepšej brankárskej dvojice. Iste sa každý pamätá na výkony nášho skvelého reprezentačného brankára .. Čo sa nepodarilo chytiť Janovi, tak to chytil Laco ..
.. jeho trofej sa v Pro Drafte udeľuje od roku 2015 a to tomu GM, ktorý má podľa hlasovania ostatných GM najlepšiu brankársku dvojicu ..

Držitelia trofeje:
WORLD CUP 2019 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany (Roy - Plante)
2019 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany (Bishop - Miller)
2018 - GM Scythe - Ružinov Phoenix (Bobrovsky - Miller)
2017 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany (Holtby - Fleury)
2016 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany (Price - Elliott - Budaj)
2015 - GM Scythe - Bratislava Phoenix (Rask - Allen)


Nicklas Lidstrom Trophy

(najlepšia obrana)


.. táto trofej nesie meno 7-násobného víťaza Norris Trophy a 4-násobného víťaza Stanley Cupu v jednej osobe. Nicklas je taktiež aj členom Hockey Hall of Fame (2015) a Triple Gold Clubu (2006). Z ďalších vzácností spomeniem len, že odohral celú svoju NHL kariéru v jednom tíme (Detroit Red Wings) a stal sa prvým európskym kapitánom, ktorý získal Stanley Cup ..
.. jeho trofej sa v Pro Drafte udeľuje od roku 2014 a to tomu GM, ktorý má podľa hlasovania ostatných GM najlepšiu obranu a jej najideálnejšie zloženie v obranných pároch ..

Držitelia trofeje:
WORLD CUP 2019 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany
2019 - GM Rudo - Žilina Wolves
2018 - GM Wild - Košice Wild
2017 - GM Wild - Košice Wild
2016 - GM Jam Benn - Trnava Bennguin Stars
2015 - GM laik - Vinohrady Dogs & GM danny111 - Šariš Stars
2014 - GM Scythe - Bratislava Phoenix


Wayne Gretzky Trophy

(najlepší útok)


.. „The Great One“ alebo najlepší z najlepších .. Ide o najlepšieho hokejistu aký kedy korčuľoval v NHL. Jeho súhrn kariérnych úspechov a rekordov by bol témou na samostatný článok a preto len pre zaujímavosť spomeniem, že Wayne je okrem iného aj 4-násobným víťazom Stanley Cupu a členom Hockey Hall of Fame (2000) ..
.. táto trofej sa v Pro Drafte udeľuje od roku 2014 a to tomu GM, ktorý má podľa hlasovania ostatných GM najlepší útok a jeho najideálnejšie zloženie v útočných formáciách ..

Držitelia trofeje:
WORLD CUP 2019 - GM Mark - Kysuce Golden Knights
2019 - GM _RoKo_ - Kazimír Blackhawks
2018 - GM Marian24 - Liptov Forest & GM martalus Trstená Eagles
2017 - GM laik - Vinohrady Dogs
2016 - GM Wild - Košice Wild & GM LukasPN - Black Eagles Piešťany
& GM laik - Vinohrady Dogs
2015 - GM Wild - Košice Wild & GM pato - Košické Vraňare
2014 - GM Islas - Orava North Stars


Teemu Selanne Rookie Award

(najlepší nováčik sezóny)


.. táto trofej nesie meno hráča, ktorý sa stal vo svojej debutovej sezóne jedným z najlepších nováčikov aký kedy v NHL nastúpili. Jeho 76 gólov a 132 bodov vraví jasnou rečou. „Fínsky blesk“ získal 1-krát Stanley Cup a v roku 2017 bol uvedený aj do Hockey Hall of Fame ..
.. jeho ocenenie sa v Pro Drafte udeľuje od roku 2015 (za rok 2014 bola dodatočne udelená) a to tomu GM, ktorý má podľa hlasovania ostatných GM ako nováčik najviac bodov po základnej časti (takže vyplýva z hlasovania o postup do play-off) ..
.. ďalším dôležitým faktorom na udelenie ceny Teemu Selanne Rookie Award je aj počet nováčikov v danom ročníku, ktorý nesmie klesnúť pod 5-tich GM (užívateľov), aby bola cena právoplatne udelená, v opačnom prípade sa nebude v daný rok udeľovať ..

Držitelia trofeje:
WORLD CUP 2019 - GM Mark - Kysuce Golden Knights
2019, 2018, 2017 - cena sa neudeľovala (nesplnený limit nováčikov)
2016 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany
2015 - GM martalus - Trstená Brown Eagles
2014 - GM Pasha - Nitra Tigers


Scotty Bowman Champion Award

(víťaz základnej časti)


.. táto trofej nesie meno legendárneho trénera, ktorý dosiahol najviac víťazstiev spomedzi všetkých trénerov NHL v histórií (1244 víťazstiev v základnej časti a 223 v play-off).
Okrem toho, že je členom Hockey Hall of Fame (1992) získal 9-krát Stanley Cup a nesie aj veľké zásluhy na vybudovaní dvoch dynastií - Canadiens (1973,1976,1977,1978,1979) a Red Wings (1997,1998,2002). Kedže sa mu medzitým podarilo získal Stanley Cup aj s Pittsburghom (1992), tak sa stal doteraz jediným hlavným trénerom v histórií všetkých hlavných amerických športových súťaží (NHL, MLB, NFL a NBA), ktorý dokázal získať majstrovský titul ako hlavný tréner až s troma rozličnými týmami ..
.. jeho ocenenie sa udeľuje v Pro Drafte od roku 2014 a to tomu GM, ktorý na základe hlasovania ostatných GM o postup do play–off získa najviac bodov po základnej časti ..

Držitelia trofeje:
WORLD CUP 2019 - GM mitrixxx - Hurkare z Humennoho
2019 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany
2018 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany
2017 - GM Scythe - Ružinov Phoenix
2016 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany
2015 - GM Wild - Košice Wild
2014 - GM Scythe - Bratislava Phoenix & GM Pasha - Nitra Tigers


Glen Sather Western Dynasty Award

(víťaz západnej konferencie v play-off)


.. táto trofej nesie meno slávneho hlavného trénera hokejovej dynastie Edmonton Oilers, s ktorými získal až 4 Stanley Cupy (1984,1985,1987,1988.). Za svoju celoživotnú prácu v hokeji bol uvedený aj do Hockey Hall of Fame (1998.) ..
.. jeho ocenenie sa v Pro Drafte udeľuje od roku 2016 (za roky 2012,2013,2014 a 2015 bola dodatočne udelená) a to tomu GM, ktorý sa stane finalistom play-off, čiže víťazovi play-off západnej konferencie ..

Držitelia trofeje:
WORLD CUP 2019 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany
2019 - GM laik - Vinohrady Dogs
2018 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany
2017 - GM Scythe - Ružinov Phoenix
2016 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany
2015 - GM laik - Vinohrady Dogs
2014 - GM laik - Vinohrady Dogs
2013 - GM Suvereno - Trnava Riverblades
2012 - GM Suvereno - Trnava Riverblades


Al Arbour Eastern Dynasty Award

(víťaz východnej konferencie v play-off)


.. táto trofej nesie meno slávneho hlavného trénera hokejovej dynastie New York Islanders, s ktorými získal až 4 Stanley Cupy (1980,1981,1982,1983). Za svoju celoživotnú prácu v hokeji bol uvedený aj do Hockey Hall of Fame (1997) ..
.. jeho ocenenie sa v Pro Drafte udeľuje od roku 2016 (za roky 2012,2013,2014 a 2015 bola dodatočne udelená) a to tomu GM, ktorý sa stane finalistom play-off, čiže víťazovi play-off východnej konferencie ..

Držitelia trofeje:
WORLD CUP 2019 - GM mitrixxx - Hurkare z Humennoho
2019 - GM martalus - Trstená Eagles
2018 - GM Wild - Košice Wild
2017 - GM danny111 - Šariš Stars
2016 - GM Islas - Orava North Stars
2015 - GM danny111 - Šariš Stars
2014 - GM Wild - Košice Wild
2013 - GM pato - Košické Vraňare
2012 - GM pato - Košické Vraňare


Pavol Demitra Memorial Cup

(celkový víťaz ročníka Pro Draftu)


.. táto trofej nesie meno jedného z najslávnejších slovenských hokejistov všetkých čias. Pavol bol hokejovým vzorom pre mnohé generácie a skvelým človekom, ktorý si veľmi vážil každého jedného fanúšika. Bol skvelým hráčom a vynikajúcim lídrom ..
.. jeho ocenenie sa v Pro Drafte udeľuje od roku 2010 a to tomu GM, ktorý zvíťazí v play-off daného ročníka, čiže sa stane celkovým víťazom play-off ..

Držitelia trofeje:
WORLD CUP 2019 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany
2019 - GM laik - Vinohrady Dogs
2018 - GM Wild - Košice Wild
2017 - GM danny111 - Šariš Stars
2016 - GM LukasPN - Black Eagles Piešťany
2015 - GM laik - Vinohrady Dogs
2014 - GM Wild - Košice Wild
2013 - GM pato - Košické Vraňare
2012 - GM pato - Košické Vraňare
2011 - GM Maple Leafs - Prešov Bobcats
2010 - GM Hymy - Partizánske Red Tigers



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


2. PRO DRAFT - "HALL OF FAME"


.. v tejto časti sa podrobnejšie zameriame na víťazné zostavy jednotlivých ročníkov ..

VÍŤAZ PRO DRAFT - WORLD CUP-u 2019:
GM LukasPN - Black Eagles Piešťany



VÍŤAZNÁ ZOSTAVA
1. Luc Robitaille - Steve Yzerman - Brett Hull
Doug Harvey - Chris Chelios

2. Peter Forsberg - Joe Sakic - Teemu Selanne
Zdeno Chara - Raymond Bourque

3. Brendan Shanahan - Ron Francis - Maurice "Rocket" Richard
Paul Coffey - Al MacInnis

4. Bob Gainey - Bobby Clarke - Jari Kurri
Doug Harvey - Chris Chelios

Tréner: Scotty Bowman
Brankári: Patrick Roy, Jacques Plante
Náhradníci: Alexander Ovechkin, Sindey Crosby, Rob Blake

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

VÍŤAZ PRO DRAFT-u 2019:
GM laik - Vinohrady Dogs



VÍŤAZNÁ ZOSTAVA
1. Ch. Kreider - P. Bergeron - A. Radulov
H. Lindholm - D. Doughty

2. T. Hall - T. Hertl - S. Reinhart
S. Ghostisbehere - J. Manson

3. J. Kotkaniemi - N.Kadri - O.Kase
J. Benn - R. Andersson

4. J. Nordstrom - M. Jankowski - V. Hinostroza
H. Lindholm - D. Doughty

Brankári: B. Holtby, M. Subban
Náhradníci: H. Borgstrom, D. Toews

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

VÍŤAZ PRO DRAFT-u 2018:
GM Wild - Košice Wild



VÍŤAZNÁ ZOSTAVA
1. J. Guentzel - A. Kopitar - D. Pastrnak
D. Keith - A. Pietrangelo

2. M. Granlund - V. Trochek - A. Mantha
T. Krug - B. Pesce

3. T. Pearson - R. Faksa - A. Tuch
B. Dumoulin - B. Carlo

4. A. Copp - C. Jarnkrok - D. Smith-Pelly
D. Keith - A. Pietrangelo

Brankári: M. Murray, R. Luongo
Náhradníci: Ch. Hudon, D. Malgin, M. Irwin

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

VÍŤAZ PRO DRAFT-u 2017:
GM danny111 - Šariš Stars



VÍŤAZNÁ ZOSTAVA
1. T. Hall - P. Bergeron - K. Palmieri
D. Keith - A. Stralman

2. M. Tkachuk - J. Thornton - N. MacKinnon
H. Lindholm - T.J. Brodie

3. M. Perreault - P. Danault - J. Fast
J. Morrisey - B. Montour

4. J. Martinook - O. Lindberg - P. Buchnevich
D. Keith - A. Stralman

Brankári: J. Gibson, T. Greiss
Náhradníci: P. Zacha, B. Perlini , M. Benning

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

VÍŤAZ PRO DRAFT-u 2016:
GM LukasPN - Black Eagles Piešťany



VÍŤAZNÁ ZOSTAVA
1. Ch. Kreider - A. Kopitar - T.J. Oshie
D. Keith - M. Giordano

2. T. Tatar - D. Krejčí - J. Donskoi
J. McCabe - R. Ristolainen

3. R. Fabbri - L. Draisaitl - J. Jágr
D. Nurse - L. Schenn

4. S. Upshall - C. Sceviour - J.T. Brown
D. Keith - M. Giordano

Brankári: C. Price, B. Elliott, P. Budaj
Náhradníci: A. Petrovic, C. Jarnkrok

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

VÍŤAZ PRO DRAFT-u 2015:
GM laik - Vinohrady Dogs



VÍŤAZNÁ ZOSTAVA
1. T. Vanek - S. Stamkos - M. Zucarello
A. Greene - D. Doughty

2. L. Eriksson - P. Datsyuk - B. Little
M. Giordano - T.J. Brodie

3. M. Raffl - R. Sheahan - E. Lindholm
R. Murray - J. Faulk

4. P.E. Bellemare - V. Rask - M. Santorelli
A. Greene - D. Doughty

Brankári: A. Niemi, K. Kinkaid
Náhradníci: B. McGrattan, M. Barberio

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

VÍŤAZ PRO DRAFT-u 2014:
GM Wild - Košice Wild



VÍŤAZNÁ ZOSTAVA
1. Marcus Johansson - H. Zetterberg - D. Backes
O. Ekman-Larsson - D. Hamhuis

2. M. Boedker - R. Kesler - T.J. Oshie
R. Josi - F. Tyutin

3. M. Calvert - A. Barkov - M. Frolík
J. Braun - Z. Michálek

4. J. Sheppard - M. Kruger - B. Smith
O. Ekman-Larsson - D. Hamhuis

Brankári: C. Crawford, J. Enroth
Náhradníci: B. Gordon, D. Prout

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

VÍŤAZ PRO DRAFT-u 2013:
GM pato - Košické Vraňare



PREDPOKLADANÁ VÍŤAZNÁ ZOSTAVA
(na základe draftovaných hráčov)

1. B. Saad - D. Stepan - D. Alfredsson
D. Hamhuis - S. Weber

2. J. Abdelkader - T. Plekanec - D. Brown
R. Scuderi - N. Kronwall

3. C. Glencross - B. Sutter - T. Kopecký
S. Despres - J. Petry

4. C. Fraser - J. McClement - V. Sobotka
D. Hamhuis - S. Weber

Brankári: J. Quick, A. Khudobin
Náhradníci: J. Andersson, M. Komisarek, M. Bartkowski

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

VÍŤAZ PRO DRAFT-u 2012:
GM pato - Košické Vraňare



PREDPOKLADANÁ VÍŤAZNÁ ZOSTAVA
(na základe draftovaných hráčov)

1. P. Eliáš - P. Bergeron - D. Backes
D. Keith - D. Hamhuis

2. M. Michálek - S. Weiss - E. Cole
A. Edler - R. Josi

3. J. Abdelkader - J. Stoll - M. Boedker
A. MacDonald - A. Volchenkov

4. D. King - T. Lewis - K. Versteeg
D. Keith - D. Hamhuis

Brankári: H. Lundqvist, M. Biron
Náhradníci: B. Gordon, A. Asham, P. Gaustad, J. Crabb, D. Engelland

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

VÍŤAZ PRO DRAFT-u 2011:
GM Maple Leafs - Prešov Bobcats



PREDPOKLADANÁ VÍŤAZNÁ ZOSTAVA
(na základe draftovaných hráčov)

1. A. Ovechkin - D. Krejčí - D. Backes
Jack Johnson - S. Weber

2. N. Kulyomin - M. Grabovski - C. MacArthur
A. Ference - T. Kaberle

3. A. Burmistrov - M. Malhotra - René Bourque
S. Kampfer - C. Franson

4. Shawn Thornton - B. Boyle - S. Downie
Jack Johnson - S. Weber

Brankári: M. Neuvirth, D. Roloson
Náhradníci: J. Boll, M. Raymond, M.A. Gragnani, O. Bartulis

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

VÍŤAZ PRO DRAFT-u 2010:
GM Hymy - Partizánske Red Tigers



VÍŤAZNÁ ZOSTAVA
1. T. Kopecký - P. Datsyuk (A) - M. Gáborík
B. Rafalski (C) - D. Murray

2. D. Booth - A. Vermette - P. Hornqvist
O.E. Larsson - Z. Michálek

3. A. Tanquay - M. Fischer (A) - A. Ladd
M. Carkner - N. Kronwall

4. D. Carcillo - B. Marchand - C. Clutterbuck
B. Rafalski (C) - D. Murray

Brankári: J. Quick, B. Johnson
Náhradníci: -



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


3. PRO DRAFT - "WALL OF FAME"


.. v tejto časti sa podrobnejšie zameriame na účastníkov jednotlivých ročníkov
Pro Draftu ..


GENERÁLNI MANAŽÉRI PRO DRAFT - WORLD CUP 2019:
(konečné poradie, názov GM, názov tímu)
1. LukasPN - Black Eagles Piešťany (v 5)
2. mitrixxx - Hurkare z Humennoho (v 4)
3. Mark - Kysuce Golden Knights (n)
4. Scythe - Ružinov Shadows (v 9)
5. Amass - Martin Ice Engineers (n)
6. Jake - Košice Rebels (v 5)
7. Hymy - Partizánske Red Tigers
8. Paciente - Krupinskí Buldozéri (n)
9. xsiej00 - Košice Yellow Snow (n)
10. martalus - Trstená Eagles (v 6)
11. pali avs - Košice Nordiques (n)
12. sulinkoo - Piešťanské lavíny (n)
13. Islas - Orava North Stars (v 8.)
14. Gabcio - Žilina Maple Leafs (n)
15. Gojdo79 - Svidník Wings (n)
16. NUCKS_MAREK - Karlovka Savages (v 6)
17. marek130l - Spiš Dragons (n)
18. matoolotr - Galanta Grim Reapers (n)
19. carlblaha - Krupina Petrolheads (n)
20. Rudo - Žilina Wolves (v 4)
21. edkas - HC WISAP Senec (n)
22. Marek stifi - Trnava Hot Dogs (v 3)
(n = nováčik/1.účasť, v = veterán/3 a viac účastí)


GENERÁLNI MANAŽÉRI 10. ROČNÍKA PRO DRAFTU 2019:
(draftový pick, názov GM, názov tímu)
1. Canucks 333 - Žilina Anteaters (v 6)
2. _RoKo_ - Kazimír Blackhawks (v 3)
3. Scythe - Ružinov Shadows (v 8.)
4. Rudo - Žilina Wolves (v 3)
5. bertty - Malacky Wild Boars (v 7)
6. martalus - Trstená Eagles (v 5)
7. Marek stifi - Trnava Hot Dogs
8. pichi - HC Bratislava Colonials (v 4)
9. hunterino - Devils Žilina (n)
10. Lecavalier - Senec Thunderbugs (v 3)
11. LukasPN - Black Eagles Piešťany (v 4)
12. laik - Vinohrady Dogs (v 6)
13. Islas - Orava North Stars (v 7)
14. Dany - Snina Mighty Ducks (n)
15. Twyn - Maňa Hunters (n)
16. mitrixxx - Humenský ščipak (v 3)
(n = nováčik/1.účasť, v = veterán/3 a viac účastí)


GENERÁLNI MANAŽÉRI 9. ROČNÍKA PRO DRAFTU 2018:
(draftový pick, názov GM, názov tímu)
1. LQST - Košice iQ Snipers
2. Marek stifi - Trnava Hot Dogs (n)
3. bertty - Malacky Wild Boars (v 6)
4. Levi - Nižná Tigers (v 3)
5. _RoKo_ - Kazimír Blackhawks
6. Marian24 - Liptov Forest
7. pichi - HC Bratislava Colonials (v 3)
8. Danco95 - Trnava Falcons (v 3)
9. Znalec - Prešov Condors
10. Houdini - Třebová Roosters (n)
11. martalus - Trstená Eagles (v 4)
12. diesel - Martin Oilers (v 4)
13. Wild - Košice Wild (v 7)
14. Scythe - Ružinov Phoenix (v 7)
15. mitrixxx - Humennske Hurkare
16. LukasPN - Black Eagles Piešťany (v 3)
(n = nováčik/1.účasť, v = veterán/3 a viac účastí)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poradie draftových pickov 9.ročníka Pro Draftu losoval ako 2.hosť v histórii tejto súťaže
športový šéfredaktor RTVS a hokejových priamych prenosov - PAVOL GAŠPAR!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


GENERÁLNI MANAŽÉRI 8. ROČNÍKA PRO DRAFTU 2017:
(draftový pick, názov GM, názov tímu)
1. Levi - Nižná Tigers
2. laik - Vinohrady Dogs (v 5)
3. pichi - Bratislava Spurs
4. mitrixxx - Humennske Hurkare (n)
5. Melano - Nitra Dark Knights (n)
6. mato979 - Krupina Grizzlys (v 7)
7. Znalec - Prešov Condors (n)
8. jam benn - Trnava Bennguin Stars (v 3)
9. LukasPN - Black Eagles Piešťany
10. NUCKS_MAREK - Karlovka Dragons (v 5)
11. LQST - Košice iQ Snipers (n)
12. mato Kreator - Bystrická Borovička (v 3)
13. bertty - Malacky Wild Boars (v 5)
14. Islas - Orava North Stars (v 6)
15. Wild - Košice Wild (v 6)
16. _RoKo_ - Kazimír Blackhawks (n)
17. Scythe – Ružinov Phoenix (v 6)
18. danny111 - Šariš Stars (v 4)
19. Marian24 - Liptov Winners (n)
20. hidinar - Kostolište Shots
21. JJaarroo - Blue Lion Humenné (n)
22. martalus - Trstená Eagles (v 3)
(n = nováčik/1.účasť, v = veterán/3 a viac účastí)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poradie draftových pickov 8.ročníka Pro Draftu losoval ako 1.hosť v histórii tejto súťaže
šéfredaktor časopisu Pro Hockey - PETR NOVOTNÝ!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


GENERÁLNI MANAŽÉRI 7. ROČNÍKA PRO DRAFTU 2016:
(draftový pick, názov GM, názov tímu)
01. Islas - Orava North Stars (v 5)
02. Scythe - Ružinov Phoenix (v 5)
03. Levi - Nižná Tigers (n)
04. pichi - Bratislava Spurs (n)
05. Wild - Košice Wild (v 5)
06. jam benn - Trnava Bennguin Stars
07. laik - Vinohrady Dogs (v 4)
08. Shini - LeHokej Rača (v 3)
09. martalus - Trstená Eagles
10. PatrickROY - Nitra Ice Dogs (v 3)
11. diesel - Martin Oilers (v 3)
12. bertty - Malacky Wild Boars (v 4)
13. hidinar - Kostolište Shots (n)
14. NUCKS_MAREK - Karlovka Dragons (v 4)
15. danny111 - Prešov Horses (v 3)
16. LukasPN - Black Eagles Piešťany (n)
17. van R - Košice Canada Centre 1917 (n)
18. mato979 - Krupina Grizzlys (v 6)
(n = nováčik/1.účasť, v = veterán/3 a viac účastí)


GENERÁLNI MANAŽÉRI 6. ROČNÍKA PRO DRAFTU 2015:
(draftový pick, názov GM, názov tímu)
01. Scythe - Bratislava Phoenix (v 4)
02. ky7ko - Asthenia Čadca (n)
03. kuko12 - Senec Ice Cats (n)
04. bertty - Brodské Barks (v 3)
05. koloman - HC Torpédo Bratislava
06. martalus - Trstená Brown Eagles (n)
07. pato - Košické Vraňare (v 5)
08. laik - Vinohrady Dogs (v 3)
09. NUCKS_MAREK - Karlovka Dragons (v 3)
10. Islas - Orava North Stars (v 4)
11. Palykiller - HC Sin City Bunkovce (n)
12. Wild - Košice Wild (v 4)
13. mato Kreator - HC Bystrická Borovička
14. doomino - Prešov Bruins (v 6)
15. danny111 - Šariš Rangers
16. Danco95 - Trnava Falcons
17. diesel - Martin Oilers
18. Canucks 333 - PTX Žilina Gvoza (v 5)
19. Giuseppe - HC Gril Klobásky Mecom Bratislava (n)
20. PatrickROY - Nitra Ice Dogs
21. Suvereno - Trnava Riverblades (v 5)
22. Shini - LeHokej Rača
23. jam benn - Trnava Stars (n)
24. mato979 - Krupina Grizzlys (v 5)
(n = nováčik/1.účasť, v = veterán/3 a viac účastí)


GENERÁLNI MANAŽÉRI 5. ROČNÍKA PRO DRAFTU 2014:
(draftový pick, názov GM, názov tímu)
01. NUCKS_MAREK - Karlovka Hijackers
02. PatrickROY - Nitra Ice Dogs (n)
03. PwPIETRO - Prenčov Galaxy
04. Pasha - Nitra Tigers (n)
05. krivco - Giraltovce Senators (v 4)
06. MIKI-DET - Námestovo Wolves (v 3)
07. koloman - HC Blava (n)
08. doomino - Prešov Bruins (v 5)
09. Canucks 333 - PTX Žilina Purple Cats (v 4)
10. Islas - Orava North Stars (v 3)
11. Wild - Košice Wild (v 3)
12. Adina - Žarnovica Bad Cats
13. Danco95 - Trnava Falcons (n)
14. bertty - Malacky Pigs
15. Scythe - Bratislava Phoenix (v 3)
16. laik - Vinohrady Dogs
17. sheldon - Novoť 99ers
18. mato979 - Krupina Gryzzlys (v 4)
19. Jake - HC Rebels Košice (v 4)
20. danny111 - Šariš Stars (n)
(n = nováčik/1.účasť, v = veterán/3 a viac účastí)


GENERÁLNI MANAŽÉRI 4. ROČNÍKA PRO DRAFTU 2013:
(draftový pick, názov GM, názov tímu)
01. mato979 - Krupina Grizzlys (v 3)
02. doomino - Prešov Bruins (v 4)
03. Canucks 333 - Solinky 38 Ravens (v 3)
04. Nerieš - Bardejov Ducks (n)
05. MIKI-DET - Námestovo Falcons
06. laik - Vinohrady Dogs (n)
07. Islas - Orava North Stars
08. NUCKS_MAREK - Karlovka Hijackers (n)
09. Peto10 - Brezno Dark Knights
10. diesel - Martin Oilers (n)
11. Lecavalier - Nová Dedinka Predators
12. Kelly2502 - Košice Raptors
13. Anonymus - Prešovské Koňare (n)
14. pato - Košické Vraňare (v 4)
15. bertty - Malacky Pigs (n)
16. mato Kreator - HC Bystrická Borovička (n)
17. krivco - Giraltovce Senators (v 3)
18. Sheldon - Novoť 99ers (n)
19. PwPietro - Prenčov Galaxy (n)
20. Scythe - Bratislava Snipers
21. Adina - Žarnovica Bad Cats (n)
22. Wild - Košice City Wild
23. Jake - HC Rebels Košice (v 3)
24. Suvereno - Trnava Riverblades (v 4)
(n = nováčik/1.účasť, v = veterán/3 a viac účastí)


GENERÁLNI MANAŽÉRI 3. ROČNÍKA PRO DRAFTU 2012:
(draftový pick, názov GM, názov tímu)
01. Islas - Orava North Stars (n)
02. danny258 - Giraltovce Panthers
03. Shini - LeHokej Rača (n)
04. Canucks 333 - Solinky Purple Cats
05. Rudo - Žilina Wolves
06. Suvereno - Trnava Riverblades (v 3)
07. Strigy - Brezno Blue Dolphins
08. doomino - HC Prešov Bruins (v 3)
09. Jake - HC Rebels Košice
10. mato979 - Krupina Grizzlys
11. Mark - Oščadnica Phantoms
12. Peto10 - Brezno Dark Knights (n)
13. Lecavalier - Nová Dedinka Predators (n)
14. Dano - Nové Mesto Red Wings (v 3)
15. pato - Košické Vraňare (v 3)
16. marek197 - Bardejov Ducks
17. Scythe - Bratislava Snipers (n)
18. krivco - Giraltovce Senators
19. kelly2502 - Košice Glass (n)
20. Wild - Košice City Wild (n)
(n = nováčik/1.účasť, v = veterán/3 účasti)


GENERÁLNI MANAŽÉRI 2. ROČNÍKA PRO DRAFTU 2011:
(draftový pick, názov GM, názov tímu)
01. Suvereno - Trnava RiverBlades
02. Jake - HC Rebels Košice (n)
03. Canucks 333 - Solinky Canucks (n)
04. Rudo - Žilina Wolves (n)
05. LOLON - Brezno Blue Dolphins (n)
06. marek197 - Bardejov Ducks (n)
07. Misho182 - Poprad Angry Rats
08. Mark - Čadca Gladiators (n)
09. Nika81 - HC Poprad Tatra Chamoix (n)
10. krivco - Giraltovce Senators (n)
11. pato - Košické Vraňare
12. coffey - Šaľa Black Rays
13. Maple Leafs - Prešov Bobcats
14. doomino - Prešov Bruins
15. danny258 - Giraltovce Panthers (n)
16. Queen - MsHK Žilina Black Spiders (n)
17. mato979 - Brezno Bridges (n)
18. sam81 - Nitra Red Bulls
19. Pens87 - ŠKP Trnava Penguins (n)
20. Dano - Nové Mesto Red Wings
(n = nováčik/1.účasť)


GENERÁLNI MANAŽÉRI 1. ROČNÍKA PRO DRAFTU 2010:
(draftový pick, názov GM, názov tímu)
01. Mareko - Košice Univerzals (n)
02. hymy - Partizánske Red Tigers (n)
03. 100Canadiens24 - Žilina Wolf Packs (n)
04. Ambassador - Lions Nová Baňa (n)
05. sam81 - Nitra Red Bulls (n)
06. FalcoSVK - Slovan Bratislava (n)
07. MIKI-DET - Námestovo Hawks (n)
08. Misho182 - Poprad Angry Rats (n)
09. kanter - Čadca Gladiators (n)
10. Maple Leafs - HC Prešov Warriors (n)
11. coffey - Šaľa Black Rays (n)
12. doomino - HC Prešov Bruins (n)
13. Dano - Nové Mesto Red Wings (n)
14. pato - HC Košice Steelers (n)
15. lundqvist30 - MsHK Žilina Black Panthers (n)
16. raider - Presburg Raiders (n)
17. Kusic - Karlove Vary Lightning (n)
18. Suvereno - Trnava RiverBlades (n)
19. marekk2309 - Turčianskí Satani (n)
20. kuwo - Prievidza Lumberjacks (n)
(n = nováčik/1.účasť)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



.. v tejto "bonusovej časti" sa zameriame na
Základnú časť niekoľkých posledných ročníkov Pro Draftu ..


WORLD CUP - ZÁKLADNÁ ČASŤ 2019


Západná konferencia:
1. GM LukasPN (Black Eagles Piešťany) - 156 bodov,
2. GM Scythe (Ružinov Shadows) - 136 bodov,
3. GM Hymy (Partizánske Red Tigers) - 130 bodov,
4. GM sulinkoo (Piešťanské lavíny) - 110 bodov,
5. GM Paciente (Krupinskí Buldozéri) - 110 bodov,
6. GM NUCKS_MAREK (Karlovka Savages) - 86 bodov,
--------------------------------------------------------------
7. GM matoolotr (Galanta Grim Reapers) - 78 bodov,
8. GM carlblaha (Krupina Petrolheads) - 66 bodov,
9. GM edkas (HC WISAP Senec) - 42 bodov,
10. GM Marek stifi (Trnava Hot Dogs) - 30 bodov


Východná konferencia:
1. GM mitrixxx (Hurkare z Humennoho) - 162 bodov,
2. GM Mark (Kysuce Golden Knights) - 150 bodov,
3. GM Amass (Martin Ice Engineers) - 146 bodov,
4. GM Jake (HC Košice Rebels) - 142 bodov,
5. GM xsiej00 (Košice Yellow Snow) - 142 bodov,
6. GM martalus (Trstená Eagles) - 136 bodov,
--------------------------------------------------------------
7. GM pali avs (Košice Nordiques) - 132 bodov,
8. GM Islas (Orava North Stars) - 102 bodov,
9. GM Gabcio (Žilina Maple Leafs) - 96 bodov,
10. GM Gojdo79 (Svidník Wings) - 90 bodov,
11. GM marek130l (Spiš Dragons) - 88 bodov,
12. GM Rudo (Žilina Wolves) - 54 bodov

(.. na základe Divokých kariet postúpili do play-off aj štyri najlepšie tímy z oboch konferencií, ktoré skončili pod čiarou ..)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pro draft 2017

ZÁKLADNÁ ČASŤ 2019


Západná konferencia:
1. GM LukasPN (Black Eagles Piešťany) - 69 bodov,
2. GM Scythe (Ružinov Shadows) - 53 bodov,
3. GM laik (Vinohrady Dogs) - 44 bodov,
4. GM bertty (Malacky Wild Boars) - 39 bodov,
5. GM pichi (HC Bratislava Colonials) - 38 bodov,
6. GM Twyn (Maňa Hunters) - 35 bodov,
--------------------------------------------------------------
7. GM Lecavalier (Senec Thunderbugs) - 20 bodov,
8. GM Marek stifi (Trnava Hot Dogs) - 8 bodov


Východná konferencia:
1. GM martalus (Trstená Eagles) - 67 bodov,
2. GM _RoKo_ (Kazimír Blackhawks) - 53 bodov,
3. GM Rudo (Žilina Wolves) - 49 bodov,
4. GM Islas (Orava North Stars) - 38 bodov,
5. GM mitrixxx (Humenský Ščipak) - 32 bodov,
6. GM Dany (Snina Mighty Ducks) - 28 bodov,
--------------------------------------------------------------
7. GM Canucks 333 (Žilina Anteaters) - 14 bodov,
8. GM Hunterino (Devils Žilina) - 5 bodov


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



ZÁKLADNÁ ČASŤ 2018


Západná konferencia:
1. GM LukasPN (Black Eagles Piešťany) - 72 bodov,
2. GM bertty (Malacky Wild Boars) - 57 bodov,
3. GM Scythe (Ružinov Phoenix) - 56 bodov,
4. GM pichi (HC Bratislava Colonials) - 39 bodov,
5. GM Marian24 (Liptov Forest) - 33 bodov,
6. GM Danco95 (Trnava Falcons) - 22 bodov,
--------------------------------------------------------------
7. GM Diesel (Martin Oilers) - 22 bodov,
8. GM Marek stifi (Trnava Hot Dogs) - 11 bodov


Východná konferencia:
1. GM Wild (Košice Wild) - 57 bodov,
2. GM LQST (Košice iQ Snipers) - 56 bodov,
3. GM Houdini (Třebová Roosters) - 46 bodov,
4. GM Znalec (Prešov Condors) - 41 bodov,
5. GM martalus (Trstená Eagles) - 41 bodov,
6. GM mitrixxx (Humennske Hurkare) - 32 bodov,
--------------------------------------------------------------
7. GM Levi (Nižná Tigers) - 24 bodov,
8. GM _RoKo_ (Kazimír Blackhawks) - 15 bodov


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



ZÁKLADNÁ ČASŤ 2017


Západná konferencia:
1. GM Scythe (Ružinov Phoenix) - 57 bodov,
2. GM LukasPN (Black Eagles Piešťany) - 56 bodov,
3. GM laik (Vinohrady Dogs) - 40 bodov,
4. GM pichi (Bratislava Spurs) - 29 bodov,
5. GM bertty (Malacky Wild Boars) - 20 bodov,
6. GM jam benn (Trnava Bennguin Stars) - 19 bodov,
--------------------------------------------------------------
7. GM hidinar (Kostolište Shots) - 12 bodov,
8. GM Marian24 (Liptov Winners) - 1 bod,
9. GM NUCKS_MAREK (Karlovka Dragons) - 0 bodov


Východná konferencia:
1. GM Levi (Nižná Tigers) - 45 bodov,
2. GM martalus (Trstená Eagles) - 44 bodov,
3. GM Wild (Košice Wild) - 43 bodov,
4. GM Islas (Orava North Stars) - 34 bodov,
5. GM danny111 (Šariš Stars) - 26 bodov,
6. GM mato979 (Krupina Grizzlys) - 20 bodov,
--------------------------------------------------------------
7. GM LQST (Košice IQ Snipers) - 20 bodov,
8. GM _RoKo_ (Kazimír Blackhawks) - 2 body,
9. GM JJaarroo (Blue Lion Humenné) - 0 bodov


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



ZÁKLADNÁ ČASŤ 2016


Západná konferencia:
1. GM LukasPN (Black Eagles Piešťany) - 44 bodov,
2. GM Scythe (Ružinov Phoenix) - 40 bodov,
3. GM bertty (Malacky Wild Boars) - 32 bodov,
4. GM NUCKS_MAREK (Karlovka Dragons) - 25 bodov,
5. GM Shini (LeHokej Rača) - 22 bodov,
6. GM laik (Vinohrady Dogs) - 22 bodov,
---------------------------------------------------------------
7. GM jam benn (Trnava Bennguin Stars) - 14 bodov,
8. GM pichi (Bratislava Spurs) - 7 bodov,
9. GM hidinar (Kostolište Shots) - 2 body


Východná konferencia:
1. GM Wild (Košice Wild) - 42 bodov,
2. GM danny111 (Prešov Horses) - 34 bodov,
3. GM Islas (Orava North Stars) - 41 bodov,
4. GM martalus (Trstená Eagles) - 35 bodov,
5. GM mato979 (Krupina Grizzlys) - 25 bodov,
6. GM van R (Košice Canada Centre 1917) - 22 bodov,
---------------------------------------------------------------
7. GM PatrickROY (Nitra Ice Dogs) - 20 bodov,
8. GM Levi (Nižná Tigers) - 8 bodov,
9. GM diesel (Martin Oilers) – 7 bodov

(.. prvé dva tímy v roku 2016 v oboch konferenciách sa stali zároveň víťazmi svojich divízií ..)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



.. v tejto "bonusovej časti" sa zameriame na
Play-Off Pro Draft - World Cupu ..

(.. v zátvorke je umiestnenie daného tímu po základnej časti vo svojej konferencii ..)

WORLD CUP - PLAY-OFF 2019


1. KOLO PLAY-OFF
Štvrťfinále Západnej konferencie
(1.) GM LukasPN vs. GM Gabcio (D3.)
Piešťany Black Eagles vs. Žilina Maple Leafs
38:27
(2.) GM Scythe vs. GM Islas (D2.)
Ružinov Shadows vs. Orava North Stars
30:14
(3.) GM Hymy vs. GM NUCKS_MAREK (6.)
Partizánske Red Tigers vs. Karlovka Savages
33:28
(4.) GM Sulinkoo vs. GM Paciente (5.)
Piešťanské lavíny vs. Krupinskí buldozéri
19:27

Štvrťfinále Východnej konferencie
(1.) GM mitrixxx vs. GM Gojdo79 (D4.)
Hurkare z Humennoho vs. Svidník Wings
32:19
(2.) GM Mark vs. GM pali avs (D1.)
Kysuce Golden Knights vs. Košice Nordiques
32:30
(3.) GM Amass vs. GM martalus (6.)
Martin Ice Engineers vs. Trstená Eagles
34:25
(4.) GM Jake vs. GM xsiej00 (5.)
HC Košice Rebels vs. Košice Yellow Snow
17:16

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2. KOLO PLAY-OFF
Semifinále Západnej konferencie
(1.) GM LukasPN vs. GM Paciente (5.)
Black Eagles Piešťany vs. Krupinskí Buldozéri
2982:2064
(2.) GM Scythe vs. GM Hymy (3.)
Ružinov Shadows vs. Partizánske Red Tigers
2910:2252

Semifinále Východnej konferencie
(1.) GM mitrixxx vs. GM Jake (4.)
Hurkare z Humennoho vs. HC Košice Rebels
2751:2331
(2.) GM Mark vs. GM Amass (3.)
Kysuce Golden Knights vs. Martin Ice Engineers
3030:2774

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

3. KOLO PLAY-OFF
Finále Západnej konferencie
(1.) GM LukasPN vs. GM Scythe (2.)
Black Eagles Piešťany vs. Ružinov Shadows
3:0

Finále Východnej konferencie
(1.) GM mitrixxx vs. GM Mark (2.)
Hurakre z Humennoho vs. Kysuce Golden Knights
3:0

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

4. KOLO PLAY-OFF
Finále Pro Draftu 2019
(1.) GM mitrixxx vs. GM LukasPN (1.)
Hurkare z Humennoho vs. Black Eagles Piešťany
10:16


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pro draft 2017

.. v tejto "bonusovej časti" sa zameriame na
Play-Off 10. ročníka Pro Draftu ..

(.. v zátvorke je umiestnenie daného tímu po základnej časti vo svojej konferencii ..)

PRO DRAFT PLAY-OFF 2019


1. KOLO PLAY-OFF
Štvrťfinále Západnej konferencie
(3.) GM laik vs. GM Twyn (6.)
Vinohrady Dogs vs. Maňa Hunters
3:0
(4.) GM bertty vs. GM pichi (5.)
Malacky Wild Boars vs. HC Bratislava Colonials
2:1

Štvrťfinále Východnej konferencie
(3.) GM Rudo vs. GM Dany (6.)
Žilina Wolves vs. Snina Mighty Ducks
3:0
(4.) GM Islas vs. GM mitrixxx (5.)
Orava North Stars vs. Humenský Ščipak
2:1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2. KOLO PLAY-OFF
Semifinále Západnej konferencie
(1.) GM LukasPN vs. GM bertty (4.)
Black Eagles Piešťany vs. Malacky Wild Boars
2:1
(2.) GM Scythe vs. GM laik (3.)
Ružinov Shadows vs. Vinohrady Dogs
1:2

Semifinále Východnej konferencie
(1.) GM martalus vs. GM Islas (4.)
Trstená Eagles vs. Orava North Stars
3:0
(2.) GM _RoKo_ vs. GM Rudo (3.)
Kazimír Blackhawks vs. Žilina Wolves
2:1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

3. KOLO PLAY-OFF
Finále Západnej konferencie
(1.) GM LukasPN vs. GM laik (3.)
Black Eagles Piešťany vs. Vinohrady Dogs
1:2

Finále Východnej konferencie
(1.) GM martalus vs. GM _RoKo_ (2.)
Trstená Eagles vs. Kazimír Blackhawks
3:0

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

4. KOLO PLAY-OFF
Finále Pro Draftu 2019
(1.) GM martalus vs. GM laik (3.)
Trstená Eagles vs. Vinohrady Dogs
1:4


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



.. v tejto "bonusovej časti" sa zameriame na
Play-Off 9. ročníka Pro Draftu ..

(.. v zátvorke je umiestnenie daného tímu po základnej časti vo svojej konferencii ..)

PRO DRAFT PLAY-OFF 2018


1. KOLO PLAY-OFF
Štvrťfinále Západnej konferencie
(3.) GM Scythe vs. GM diesel (7.)
Ružinov Phoenix vs. Martin Oilers
2:1
(4.) GM pichi vs. GM Marian24 (5.)
HC Bratislava Colonials vs. Liptov Forest
2:1

Štvrťfinále Východnej konferencie
(3.) GM Houdini vs. GM mitrixxx (6.)
Třebová Roosters vs. Humennske Hurkare
2:1
(4.) GM Znalec vs. GM martalus (5.)
Prešov Condors vs. Trstená Eagles
2:1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2. KOLO PLAY-OFF
Semifinále Západnej konferencie
(1.) GM LukasPN vs. GM pichi (4.)
Black Eagles Piešťany vs. HC Bratislava Colonials
2:1
(2.) GM bertty vs. GM Scythe (3.)
Malacky Wild Boars vs. Ružinov Phoenix
1:2

Semifinále Východnej konferencie
(1.) GM Wild vs. GM Znalec (4.)
Košice Wild vs. Prešov Condors
3:0
(2.) GM LQST vs. GM Houdini (3.)
Košice iQ Snipers vs. Třebová Roosters
2:1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

3. KOLO PLAY-OFF
Finále Západnej konferencie
(1.) GM LukasPN vs. GM Scythe (3.)
Black Eagles Piešťany vs. Ružinov Phoenix
3:0

Finále Východnej konferencie
(1.) GM Wild vs. GM LQST (2.)
Košice Wild vs. Košice iQ Snipers
2:1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

4. KOLO PLAY-OFF
Finále Pro Draftu 2018
(1.) GM LukasPN vs. GM Wild (1.)
Black Eagles Piešťany vs. Košice Wild
2:3


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



.. v tejto "bonusovej časti" sa zameriame na
Play-Off 8. ročníka Pro Draftu ..

(.. v zátvorke je umiestnenie daného tímu po základnej časti vo svojej konferencii ..)

PRO DRAFT PLAY-OFF 2017


1. KOLO PLAY-OFF
Štvrťfinále Západnej konferencie
(3.) GM laik vs. (6.) GM jam benn
Vinohrady Dogs vs. Trnava Bennguin Stars
3:0
(4.) GM pichi vs. (5.) GM bertty
Bratislava Spurs vs. Malacky Wild Boars
1:2

Štvrťfinále Východnej konferencie
(3.) GM Wild vs. (6.) GM mato979
Košice Wild vs. Krupina Grizzlys
2:1
(4.) GM Islas vs. (5.) GM danny111
Orava North Stars vs. Šariš Stars
1:2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2. KOLO PLAY-OFF
Semifinále Západnej konferencie
(1.) GM Scythe vs. (5.) GM bertty
Ružinov Phoenix vs. Malacky Wild Boars
3:0
(2.) GM LukasPN vs. (3.) GM laik
Black Eagles Piešťany vs. Vinohrady Dogs
1:2

Semifinále Východnej konferencie
(1.) GM Levi vs. (5.) GM danny111
Nižná Tigers vs. Šariš Stars
1:2
(2.) GM martalus vs. (3.) GM Wild
Trstená Eagles vs. Košice Wild
0:3

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

3. KOLO PLAY-OFF
Finále Západnej konferencie
(1.) GM Scythe vs. (3.) GM laik
Ružinov Phoenix vs. Vinohrady Dogs
2:1

Finále Východnej konferencie
(3.) GM Wild vs. (5.) GM danny111
Košice Wild vs. Šariš Stars
1:2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

4. KOLO PLAY-OFF
Finále Pro Draftu 2017
(1.) GM Scythe vs. (5.) GM danny111
Ružinov Phoenix vs. Šariš Stars
2:3


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



.. v tejto "bonusovej časti" sa zameriame na
Play-Off 7. ročníka Pro Draftu ..

(.. v zátvorke je umiestnenie daného tímu po základnej časti vo svojej konferencii ..)

PRO DRAFT PLAY-OFF 2016


1. KOLO PLAY-OFF
Štvrťfinále Západnej konferencie
(3.) GM bertty vs. (6.) GM laik
Malacky Wild Boars vs. Vinohrady Dogs
3:2
(4.) GM NUCKS_MAREK vs. (5.) GM Shini
Karlovka Dragons vs. LeHokej Rača
5:0

Štvrťfinále Východnej konferencie
(3.) GM Islas vs. (6.) GM van R
Orava North Stars vs. Košice Canada Centre 1917
4:1
(4.) GM martalus vs. (5.) GM mato979
Trstená Eagles vs. Krupina Grizzlys
5:0

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2. KOLO PLAY-OFF
Semifinále Západnej konferencie
(2.) GM Scythe vs. (3.) GM bertty
Ružinov Phoenix vs. Malacky Wild Boars
0:5
(1.) GM LukasPN vs. (4.) GM NUCKS_MAREK
Black Eagles Piešťany vs. Karlovka Dragons
5:0

Semifinále Východnej konferencie
(2.) GM dany111 vs. (3.) GM Islas
Prešov Horses vs. Orava North Stars
1:4
(1.) GM Wild vs. (4.) GM martalus
Košice Wild vs. Trstená Eagles
3:2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

3. KOLO PLAY-OFF
Finále Západnej konferencie
(1.) GM LukasPN vs. (3.) GM bertty
Black Eagles Piešťany vs. Malacky Wild Boars
4:1

Finále Východnej konferencie
(1.) GM Wild vs. (3.) GM Islas
Košice Wild vs. Orava North Stars
2:3

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

4. KOLO PLAY-OFF
Finále Pro Draftu 2016
(1.) GM LukasPN vs. (3.) GM Islas
Black Eagles Piešťany vs. Orava North Stars
9:1



Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.
Tipovacia súťaž
Krátke správy
Najnovšie články
Skvelé slovenské sezóny IV. – Peter Bondra a sezóna, ktorú začal v DetroiteObaja Slováci sa tešili z výhier, Chára si upevnil pozíciu medzi najlepšímiPenguins by mohli byť pred uzávierkou aktívni. Brankári v ohrození nie súRed Wings zostávajú pred uzávierkou trpezlivíCapitals majú jasno v tom, čo pred uzávierkou urobia s HoltbymJets sa snažia nájsť cestu k výmene ByfuglienaBenn putoval pod sprchy po nebezpečnom zákroku na kapitána Coyotes + videoFlames by mohli mať naspäť svojho kapitána už na tripeVýmena Aleca Martineza už je spečatenáVideo: Aleksi Saarela pomohol prvým gólom v NHL k výhre PanthersAHL: Výsledky - Studenič zavelil k obratu a stal sa prvou hviezdou + videoCHL: Výsledky - Okuliar si natiahol suchoty a nazbieral mínuskyJohnsson vynechá pol roka, Toronto získalo útočníka od PanthersRichard Pánik o trápení: Máme mentálny problémChára ukázal charakter: Zodvihol telefón a ospravedlnil saAnalýza: Edmonton Oilers – Boston BruinsMarinčin si pripísal prvý bod v sezóne, Tatar si vyrovnal osobný rekordHlavne tieto dva tímy sa pobijú o Chrisa KreideraKings a Golden Knights pracujú na dokončení výmeny obrancuNedokázal nájsť slová: Senators vyradili číslo Chrisa Phillipsa + videoOilers sa zranil bek, ktorý je piatym najvyťažovanejším hráčom NHLPenguins prišli na niekoľko týždňov o krídlo tretieho útokuŠpekulácie sa naplnili: Dillon bol vymenený do WashingtonuCanadiens vymenili obrancu, ktorého nedávno získaliViac článkov
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk
To najlepšie z blogov
Autodielyexpert.sk
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2020 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies

Odporúčame:  NHL live  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu