Zatvoriť

Prihlásenie


Meno:  
Heslo:  
  trvalé prihlásenie 
   
Zaregistrovať sa
»
20. 02.
kurzy
01:00info
TOR
PIT
01:00info
NJD
SJS
01:00info
WSH
MTL
01:00info
CBJ
PHI
NHL live
01:30info
OTT
WPG
02:00info
STL
ARI
04:00info
VGK
TBL
NHL live
04:30info
LAK
FLA
21. 02.
kurzy
01:00info
NYI
DET
NHL live
01:00info
CAR
NYR
02:30info
CHI
NSH
02:30info
DAL
STL
03:00info
CGY
BOS
03:00info
EDM
MIN
04:00info
ANA
COL
NHL live
«

ProDraft: Malacky Wild Boars - GM bertty

pro draft 2017

Malacky Wild Boars - GM bertty

Tému založil: bertty - 01.08.2019 - 13:49:21 hod. [upraviť]
Coach: Bill Peters
Captain: E. Karlsson
Alternate captain: P. Kane
Alternate captain: L. Couture


J. Huberdeau - N. MacKinnon - P. Kane
M. Domi - L. Couture - K. Kakko
J. McCann - W. Karlsson - F. Vatrano
A. Duclair - T. Jost - M. Joseph
L. Kunin
V. Zykov

I. Provorov - E. Karlsson
B. McNabb - R. Ellis
C. Gunnarsson - M. Bowey

F. Andersen
J. Markstrom

PP1
M. Domi
J. Huberdeau - N. MacKinnon - P. Kane
E. Karlsson

PP2:
F. Vatrano
W. Karlsson - L. Couture - K. Kakko
R. Ellis

PK1:
L. Couture - M. Domi
I. Provorov - E. Karlsson

PK2:
W. Karlsson - M. Joseph
B. McNabb - C. Gunnarsson

SO:
J. Huberdeau
N. MacKinnon
P. KanePatrick Kane ($10,500,000)
Frank Vatrano ($2,533,333)
Kaapo Kakko ($925,000)
Mathieu Joseph ($728,333)
Luke Kunin ($925,000)
Nathan MacKinnon ($6,300,000)
Logan Couture ($4,000,000) - Trade retention 50%
William Karlsson ($5,900,000)
Tyson Jost ($885,833)
Max Domi ($3,150,000)
Jonathan Huberdeau ($5,900,000)
Jared McCann ($1,250,000)
Anthony Duclair ($1,650,000)
Valentin Zykov ($675,000) - Waiver listed


Erik Karlsson ($11,500,000)
Ryan Ellis ($6,250,000)
Madison Bowey ($1,000,000)
Ivan Provorov ($6,166,667) - RFA signing
Brayden McNabb ($2,500,000)
Carl Gunnarsson ($1,750,000)
Nicolas Hague ($791,667)


Frederik Andersen ($5,000,000)
Jacob Markstrom ($1,833,334) - Waiver claim 50%


Roster Size: 22
Salary Cap: $81,500,000
Cap Hit: $81,439,167
Cap Space: $60,833
https://www.capfriendly.com/armchair-gm/team/1395415
CapFriendly.com Armchair-GM User-Generated Roster

hodnost bertty - info [upraviť]
23.08.2019 - 11:43:02
avatarMalacky Wild Boars vstupujú do novej sezóny, tentoraz so skúseným Billom Petersom ako hlavným kormidelníkom. V minulej sezóne dokázal vďaka modernému štýlu hry plnému rýchleho korčuľovania a originálnej kreativity kľúčových hráčov nečakane doviesť podceňovaných Calgary Flames až k prvenstvu v Západnej konferencii. V nasledujúcom play-off síce vypadol hneď v prvom kole s Coloradom, jeho trénerská filozofia nás však presvedčila, že pre náš veľmi mladý tím (vekový priemer 25,65 a len traja hráči nad 30 rokov) bude tím správnym coachom. Zároveň sme mužstvo zostavovali tak, aby sme sa vyhli nedostatkom, ktoré stáli Flames lepší výsledok v play-off a aby sme neopakovali chyby, ktorých sa tím z Calgary dopustil.
Do bránky posielame v tomto ročníku ako prvého brankára Frederika Andersena, ktorý za podpriemernou obranou Maple Leafs podával vynikajúce výkony a právom sa zaradil medzi top najlepších brankárov uplynulého ročníka. Chrbát mu bude kryť ďalší severský bojovník, Jakob Markström. Ten patril medzi malý počet pozoruhodných hráčov inak slabučkého Vancouveru. Je evidentné, že v bránkovisku sme stavili na momentálne preferovaný typ vysokého (obaja naši gólmani presahujú výšku 190 cm), silného a robustného brankára schopného vykryť veľký priestor po celom bránkovisku.
Trojicu obranných párov sme vyskladali tak, aby v prvých dvoch bol vždy jeden hráč ladený skôr útočne a druhý všestrannejšie, prípadne defenzívnejšie. Samozrejmosťou je, že v každom páre figuruje jeden pravák a jeden ľavák. Tretí pár je ladený vyslovene defenzívne. Úlohu výdatne podporovať útok dostáva dvojica Erik Karlsson a Ivan Provorov – o kvalite a schopnostiach týchto borcov netreba dlho diskutovať, obaja sú to všestranní obrancovia s výbornou technikou, rozohrávkou a strelou, zároveň schopní plniť si aj vyslovene defenzívne úlohy ako blokovať strely, odoberať puky a hrať do tela. Máme za to, že sa jedná o jednu z najlepších obranných dvojičiek v tomto ročníku. Veľmi podobne je na tom aj druhý pár zložený z Braydena McNabba a Ryana Ellisa. Ich úlohou bude dodávať istotu vzadu a útočnú podporu pre druhú formáciu. Tretí pár tvoria defenzívni špecialisti Carl Gunnarsson a Madison Bowey. Ich úlohou bude najmä istiť tretiu, prípadne štvrtú formáciu.
Čo sa týka útokov, podaril osa zostaviť dva útoky, ktoré by v ktoromkoľvek tíme mohli plniť úlohu hlavnej útočnej sily. Formácia Max Domi, Nathan MacKinnon a Patrik Kane je plná skvelých strelcov, z ktorých každý vie akciu zakončiť gólom. Skórovanie bude úlohou hlavne krídelníkov, MacKinnon bude využívaný najmä ako vysoko kreatívny center. V druhej formácii bude ležať strelecká produktivita najmä na Jonathanovi Huberdeauovi s Loganom Coutoreom. Frank Vatrano zohrá úlohu stiahnutého krídla presúvajúceho sa prípadne hlbšie do obrany, ak by bolo treba vyplniť medzeru po útočnom výpade niektorého z obrancov.
Tretia formácia je vyskladaná podobne ako druhá. Stiahnutejšie krídlo v tomto prípade hrá Jared McCann, Williama Karlsson a Kaapo Kakko, fínsky supertalent a dvojka posledného draftu, zaobstarajú gólovú produkciu. Pre Kakka to bude prvá sezóna v najlepšej lige sveta a chceme mu dopriať čas na adekvátnu adaptáciu. V horizonte sezóny sa ráta s jeho presunom do druhého útoku, v prípade výnimočne skvelých výkonov k tomu môže prísť už v tomto ročníku. Vynikajúco sa podarilo vystavať aj štvrtú formáciu – Anthony Duclair, Tyson Jost a Mathieu Joseph sú mladí, rýchli a nesmierne draví hráči, navyše všetci pomerne solídne produktívni. Od našej štvrtej formácie preto môžeme oprávnene očakávať oveľa viac ako od klasickej checking-line. Budeme od nej požadovať, aby svojou rýchlosťou, agilitou a agresivitou súpera najskôr unavila v jeho vlastnom pásme a následne skórovala z vypracovanej šance. Na podporu útoku k nej bude z lavičky najčastejšie naskakovať prvý obranný pár.
Špeciálne tímy pre presilové hry budú nastupovať vo formácii dáždnik, teda s jedným obrancom, ľavým krídlom, dvoma predbránkovými hráčmi a pravým krídlom v nasledujúcom zložení:
v obrane E. Karlsson, Domi-Huberdeau-MacKinnon-Kane
v obrane Ellis, Vatrano-W.Karlsson-Couture-Kakko
špeciálne tímy pre oslabenia klasiky, dvaja obrancovia, dvaja útočníci v nasledujúcom zložení:
Provorov-E.Karlsson, Domi-Couture
Gunnarsson-McNabb, W. Karlsson, MacKinnon
 
hodnost bertty - info [upraviť]
03.09.2019 - 23:45:47
avatar1.kolo
V play off budem veriť môjmu tímu a hre ktorú predvádzajú v základnej časti. Pôjde o rýchly hokej s veľa prihrávkami a veľkým podielom na držaní puku. To by mohlo platiť na formácie súpera keďže v každej má aspon jedného relatívnej pomalšie korčuľujúceho hráča. Avšak pár zmien bude potreba spraviť aby sme boli schopný obmedziť hrozbu súpera ktorá tkvie v najlepšom hráčovi na svete. Naše korčuľovanie a napádanie bude agresívnejšie, budeme viac dohrávať súboje a celkovo nedame súperovi dostatok voľného času a priestoru. Pristúpime aj k zmene v útočnej formácii. Vymeníme kridla Domiho a Huberdeaua. To bude mať za následok ze získame jednu super ofenzívnu formaciu a jednu ktorá bude schopná znepríjemniť a znechutiť život McDavidovi. Pri tom ale nedajú svojím dobrým korčuľovaním šancu využiť jeho prednosti. Kľúčové teda bude nasadzovanie formácií proti formáciam súpera a to sa nám bude dariť vďaka lepsiemu umiestneniu v základnej časti.
Čo sa týka charakteru mužstva pre play off je ako stvorené. Máme v tíme víťaza Stanley cupu, neúspešného finalistu, hráča ktorý si potrebuje dokázať že na to má, staršiu hviezdu ktorá ešte nevyhrala, mladú hviezdu ktorá chce vyhrať, plno vynikajúcich hráčov ktorý vefia aká je ich úloha. Čiže presne ta zmes ľudí ktorá potiahne za jeden povraz a dojde k spoločnému cielu.
 
hodnost bertty - info [upraviť]
11.09.2019 - 03:02:28
avatar2.kolo
Aj v druhom kole som sa odhodlal urobiť pár zmien. Jednou z nich je odvážne posunutie Kakka do druhej útočnej formácie. Túto zmenu som spravil aby aj druhý útok mal potrebnú rýchlosť ktorá bude hlavnou zbraňou môjho tímu v tejto sérii. Mojou taktikou bude priviesť túto sériu do sirdmeho zápasu. To by sa mi malo podariť poctivým nasadzovaní útočných formácií proti formáciam súpera. Budem sa ich snažiť posielať na ľad následovne: 1v1, 2v2, 3v3, 4v4. Pre niekoho by sa to mohlo zdať ako klasické ale pre môj tím bude dodržiavanie tohto systému priam kľúčové. Najdôležitejšie slovo tu je rýchlosť. Hoci Barry Trotz uplatňuje ten nudný defenzívny a podľa môjho názoru zastaralý štýl hry, rýchlosť je práve to čo môže byť jeho slabinou. Preto nasádzam útoky práve tak aby sa nielen vyrovnali ale aj predčili formácie súpera práve v tomto atribúte. Do karát pri tejto taktike mi hrá aj obrana súpera. Prvý, najdôležitejší a asi najviac využívaný pár súpera je už na zlej strane 30 a navyše nikdy v kariére neprekypoval práve rýchlim korčuľovaním.
V siedmom zápase sa budem spoliehať ma to že súperov tim uz nebude mať dostatok síl aby vyhral proti štýlu hokeja ktory chcem uplatňovať. Mám za to že veľa hráčov súpera už je prestarnutých a preto očakávam únavu súperových hráčov.
 
Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.
Tipovacia súťaž
Krátke správy
Najnovšie články
Skvelé slovenské sezóny IV. – Peter Bondra a sezóna, ktorú začal v DetroiteObaja Slováci sa tešili z výhier, Chára si upevnil pozíciu medzi najlepšímiPenguins by mohli byť pred uzávierkou aktívni. Brankári v ohrození nie súRed Wings zostávajú pred uzávierkou trpezlivíCapitals majú jasno v tom, čo pred uzávierkou urobia s HoltbymJets sa snažia nájsť cestu k výmene ByfuglienaBenn putoval pod sprchy po nebezpečnom zákroku na kapitána Coyotes + videoFlames by mohli mať naspäť svojho kapitána už na tripeVýmena Aleca Martineza už je spečatenáVideo: Aleksi Saarela pomohol prvým gólom v NHL k výhre PanthersAHL: Výsledky - Studenič zavelil k obratu a stal sa prvou hviezdou + videoCHL: Výsledky - Okuliar si natiahol suchoty a nazbieral mínuskyJohnsson vynechá pol roka, Toronto získalo útočníka od PanthersRichard Pánik o trápení: Máme mentálny problémChára ukázal charakter: Zodvihol telefón a ospravedlnil saAnalýza: Edmonton Oilers – Boston BruinsMarinčin si pripísal prvý bod v sezóne, Tatar si vyrovnal osobný rekordHlavne tieto dva tímy sa pobijú o Chrisa KreideraKings a Golden Knights pracujú na dokončení výmeny obrancuNedokázal nájsť slová: Senators vyradili číslo Chrisa Phillipsa + videoOilers sa zranil bek, ktorý je piatym najvyťažovanejším hráčom NHLPenguins prišli na niekoľko týždňov o krídlo tretieho útokuŠpekulácie sa naplnili: Dillon bol vymenený do WashingtonuCanadiens vymenili obrancu, ktorého nedávno získaliViac článkov
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk
To najlepšie z blogov
Autodielyexpert.sk
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2020 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies

Odporúčame:  NHL live  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu