SlovakFitnessChudnutie, budovanie svalov
Slováci v CHL, USHLSlováci v CHL, USHL, NCAA
Menu
InstagramFacebookTwitter
SlovakNHL.sk
Účet používateľa Vyhľadávanie
Zavrieť SlovakNHL.sk
»
21. 05.
kurzy
02:00info
STL
COL
NHL live
22. 05.
kurzy
19:30info
TBL
FLA
NHL live
21:30info
NYR
CAR
NHL live
02:00info
EDM
CGY
NHL live
«

ProDraft: GM Dany - Snina Mighty Ducks

pro draft 2017

GM Dany - Snina Mighty Ducks

Tému založil: Dany - 21.04.2020 - 17:11:28 hod. [upraviť]

SNINA MIGHTY DUCKS


Founded: 2019
Conference: Eastern
Home Arena: Honda Center, (Capacity: 17,174)
Team´s colors: black, gold (home), silver, green (away)


History
2019:
6th in Eastern Conference - qualified for playoffs
1. round Playoffs (lost with Žilina Wolves)


Managment
General manager: Dany
Head coach: Claude Julien
Assistant coaches: Mark Morrison, Teemu Selänne
Goaltending coach: Jean-Sébastien Gigučre


Captain: Nathan MacKinnon
Alternate captains: Shea Weber, Mark Stone, Joe ThorntonDraft picks:
1. Nathan MacKinnon -C- $6,300,000
2. Jordan Binnington -G- $4,400,000
3. Quinn Hughes -D- $0,916,667
4. Mark Stone -RW- $9,500,000
5. -
6. Tomas Tatar -LW/RW- $5,300,000
7. Dmitry Orlov -D- $5,100,000
8. Robert Thomas -RW/C- $0,894,166
8. William Karlsson -C- $5,900,000
9. Brandon Carlo -D- $2,850,000
10. Jordan Eberle -RW/LW- $5,500,000
11. Joe Thornton -C- $2,000,000
12. Travis Sanheim - D - $3,250,000 - trade out to Chorvátsky Grob Settlers (Mighty Ducks retained 10% salary)
13. James van Riemsdyk - LW - $7,000,000
14. Adrian Kempe - LW/C - $2,000,000
15. Ryan Miller - G - $1,125,000
16. Zachary Sanford - LW - $1,500,000
17. Brandon Montour - D - $3,387,500
18. -
19. Nick Holden - D - $2,200,000
19. Nick Cousins - C - $1,000,000
20. Josh Leivo - RW/LW - $1,500,000
21. Rasmus Sandin - D - $0,894,167
22. Blake Lizotte - C - $0,925,000
23. Michael Raffl - RW/LW - $1,600,000
--. Shea Weber - D - $7,071,429 - trade in from Chorvátsky Grob Settlers (Settlers retained 10% salary)


Salary Cap: $81,500,000
Cap Hit: $79,188,929
Cap Space: $02,311,071Starting Roster:
Offence
Tomas Tatar - ´C´ Nathan MacKinnon - ´A´ Mark Stone
James van Riemsdyk - William Karlsson - Jordan Eberle
Adrian Kempe - ´A´ Joe Thornton - Robert Thomas
Zachary Sanford - Nick Cousins - Michael Raffl

Defense
Quinn Hughes - ´A´ Shea Weber
Dmitry Orlov - Brandon Carlo
Nick Holden - Brandon Montour

Goalies
Jordan Binnington
Ryan Miller

Scratches
Blake Lizotte
Josh Leivo
Rasmus Sandin

Power play:
PP1
Tomas Tatar - ´C´ Nathan MacKinnon - ´A´ Mark Stone
Quinn Hughes - James van Riemsdyk

PP2
Adrian Kempe - William Karlsson - Jordan Eberle
Robert Thomas - ´A´ Shea Weber

Penalty kill:
PK1
William Karlsson - ´A´ Mark Stone
Dmitry Orlov - Brandon Carlo

PK2
´A´ Joe Thornton - Michael Raffl
Nick Holden - ´A´ Shea Weber

Shootout:
1. Tomas Tatar
2. Nathan MacKinnon
3. Jordan Eberle

24.05.2020 - 14:07:55
avatar Snina Mighty Ducks vstupuje tento rok do svojej druhej sezóny ProDraftu. Po minuloročnej celkom úspešnej nováčikovskej sezóne (postup do Playoffs), majú tento rok Mighty Ducks ešte vyššie ciele.
Tak ako v minulej sezóne, tak aj teraz to začalo výberom hlavého trénera. GM Dany sa nakoniec dohodol na spolupráci s Claude Julienom.
Claude Julien patrí k jedným s najskúsenejších aktívných trénerov NHL, a jeho trénerské kvality zdobí Stanley Cup s Bruins z roku 2011. Známy je pre svoju perfektnú pozičnú hru celého tímu so skvelou defenzívou, s ktorou slávil úspech v každom klube, v ktorom doteraz pôsobil.
Jednotkou draftu tímu Mighty Ducks a celkovo tretím hráčom draftu sa stal Nathan MacKinnon, jeden z najlepších hráčov súčasnosti, elitný center s neuveriteľnou ofenzivnou kvalitou, ktorý sa stal po tajnom hlasovaní hráčov v kabíne aj kapitánom mužstva Mighty Ducks.
Postupným draftovaním ďalších hráčov sa začal rysovať veľmi silný tím, ktorého sila tkvie najmä v hĺbke útoku, ale aj v kvalitnej defenzíve a bránkovisku. Snina Mighty Ducks je tím ktorý má vyváženú zostavu a je bez výrazných slabín, je to tím, ktorý to môže dotiahnuť v tejto sezóne veľmi ďaleko.

Útok:
Útok Mighty Ducks sa môže pochváliť veľkou silou a hĺbkou.
V prvom útoku je na centri už vyššie spomínaný Nathan MacKinnon, hviezdny center, ktorý má byť ťahúňom ofenzívnej sily aj celého mužstva. Na krídle prvého útoku je ďalšia megastar Mark Stone, jeden z najvšestrannnejších útočníkov celej NHL. V prvom útoku týchto dvoch hviezdnych hráčov dopĺňa Tomáš Tatar, ktorý zažil poslednú sezónu doteraz zatiaľ najvydarenejšiu v kariére.
V druhom útoku Mighty Ducks uvidíme na centri Williama Karlssona, ktorý bude mať na krídlach dvoch ostrostrelov, Jordana Eberleho a Jamesa van Riemsdyka. Títo traja útočníci nastrieľali v NHL dokopy už cez 500 gólov, takže mi mali byť zárukou vysokej prodkutivity.
Nemenej kvalitné su ale aj ďalšie dva útoky Mighty Ducks.
V treťom útoku je na centri legendárny Joe Thornton, z ktorého skúsenosti a prihrávok by mali profitovať mladí draví krídelníci Robert Thomas a Adrian Kempe.
V štvrtom útoku sú utočníci Nick Cousins, Zachary Sanford a Michael Raffl, ktorý okrem svojej klasickej ´´checking line´´ práce v štvrtom útoku sú schopní aj nebezpečne zaútočit a pravidelne bodovať. S Michaelom Rafflom sa samozrejme počíta aj na oslabenia.
Na veľú silu útoku Mighty Ducks poukazuje aj kvalita náhradníkov. Veď hráči ako Joish Leivo či Blake Lizzote by v mnohým iných tímoch boli určite v základnej zostave. V tíme Mighty Ducks budú pripravení naskočiť do zostavy v prípade zranenia či poklesu formy niektorého z útočníkov. S oboma sa počíta, že odohrajú značnú časť zápasov základnej časti.

Obrana:
Prvým obrancom, po ktorom siahli Mighty Ducks na drafte je mladý klenot Quinn Hughes, hráč, ktorý je jedným z najvážnejších adeptov na Calder Trophy. Tradeom sa podarilo Mighty Ducks získať hviezdneho obrancu Sheu Webera, ktorého si veľmi prial mať v tíme tréner Claude Julien, pretože ho veľmi dobré pozná zo svojho pôsobenia v Montreale.
A práve Quinn Hughes a Shea Weber vytvoria prvú obrannú dvojicu, kombinácia špičkového mladého a špičkového skúseného obrancu je zárukou vysokej kvality.
Druhou obrannou dvojicou je Dmitry Orlov a Brandon Carlo. Orlov dlhoročná obranná stálica Capitals s prsteňom za víťazstvo v Stanley Cupe v 2018 a Brandon Carlo, jeden z najlepšie hodnotených obrancov v defenzívnej činnosti vrámci celej NHL. Carlo by mal byť pilierom obrany v oslabeniach.
Tretiu obrannú dvojicu vytvoria skúsení Nick Holden a Brandon Montour. Obaja sú spoľahliví obrancovia, ktorí keď sú na ľade, tak veľa gólov ich tím nedostáva, o čom svedčí výborná štatistika oboch v hodnotení +/-.
Ako siedmy obranca bude pripravený veľký talent švédskeho hokeja Rasmus Sandin, ktorý už v tejto sezóne v drese Maple Leafs ukázal, že je plne pripravený hrať v NHL ´´prvé husle´´, a byť v blízkej budúcnosti jedným z najlepších obrancov ligy.

Bránkovisko:
Už od začiatku ProDraftu GM Mighty Ducks vedel, koho by chcel vidieť vo svojom tíme ako brankársku jedničku. Preto už hneď v druhom kole draftu sa vyberal brankár, a voľbá bola jasná, brankárskou jedničkou sa stal Jordan Binnington.
Tento brankár prišiel minulý rok do ligy ako kométa a vytiahol Blues zo samého dna až na vrchol, až k Stanley Cupu. Aj ďalšej sezóne potvrdzoval skvelé výkony a kvality, a to isté od neho očakávajú aj v organizácii Mighty Ducks.
Chrbát mu bude kryť jeden z najlepších brankárských dvojok ligy, nesmierne skúsený Ryan Miller, ktorý za svoju bohatú kariéru dokázal, akým skvelým brankárom je. Cieľom GM bolo priviesť do tímu brankársku dvojku, ktorá v ťažkých a vypätých situáciách, keď sa bude ´´lámať chlieb´´ pomôže Binningtovi, a to Ryan Miller svojími skúsenosťami a kvalitou jednoznačne splňuje.
Brankársky tandem Jordan Binnington - Ryan Miller patrí jednoznačne k tomu najlepšiemu, čo táto sezóna v bránkovisku ponúka a určite budú ozdobou tohto ročníka ProDraftu.


GM Dany spolu s trénerom Claude Julienom odviedli pred sezónou skvelú prácu a poskladali vyvážený a silný tím na každom poste, a všetci fanúšikovia Mighty Ducks dúfajú a veria v úspešnú sezónu.

Go, Ducks Go!!!Reagovať
 
09.06.2020 - 19:41:56
avatar Snina Mighty Ducks ako víťaz základnej časti východnej konferencie mal v 1. kole Playoffs voľno, čo tím využil najmä na regeneráciu po dlhej základnej časti, a nacvičovaním špeciálnych formácií pri presilovkách a oslabeniach, ktoré budú v Playoffs rozhodujúce.
Špeciálne sa na Playoffs pripravovala brankárska dvojica Jordan Binnington a Ryan Miller, ktorí sa aj s pomocou mentálneho kouča udržovala v 100% fyzickej a psychickej kondícii.

Voľno v 1. kole playoffs a potrebnú regeneráciu privítali najmä Nathan MacKinnon, William Karlsson, Mark Stone, Shea Weber či Brandon Carlo, ktorí budú veľmi vyťažovaní počas vyraďovacej časti pri presilovkách a oslabeniach.

Tréner Snina Mighty Ducks na playoffs nebude meniť zostavu zo základnej časti. V nej tím šľapal ako švajčiarske hodinky, vyhral základnú časť východnej konferencie, tak víťazná zostava sa nemení.

Spoliehať sa v Playoffs Mighty Ducks budú na skvelého Binningtona, ktorému bude kryť chrbát R. Miller, v obrane na skúsených S. Webera, D. Orlova či N. Holdena, ale aj mladých Q. Hughesa, B. Montoura a B. Carla.
Dominantný by mal byť útok, najmä jeho veľká hĺbka, kde každý z útočníkov vie streliť gól a rozhodnúť zápas.

V útoku jagavé klenoty ako N. MacKinnon, M. Stone, T.Tatar, J. van Riemsdyk či Jordan Eberle by mali byť hlavným strojcom úspechu cez mladú, málo skúsenú a skôr ofenzívne ladenú obranu Trstenej a v poslednej dobe nevýrazného brankára Trstenej Murraya.

Go, Ducks Go!!!

Reagovať
 
17.06.2020 - 01:55:16
avatar Coach Mighty Ducks Claude Julien sa rozhodol pre finále Východnej konferencie ponechať zostavu bez zmien.

Reagovať
 
24.06.2020 - 00:42:06
avatar Aj vo veľkom finále nastúpi Mighty Ducks bez zmien v základnej zostave.

Reagovať
 

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /www/s/l/u4131/public_html/prodraft_tema.php on line 405
Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk
To najlepšie z blogov
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2022 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies
Odporúčame:  NHL live  |  FlashSport.sk  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu