25. 04.
26. 04.
«

02. 12.

PanthersÚtočník Kris Verteeg vynechal svoj prvý zápas sezóny, pretože v utorkovom zápase proti Caroline utrpel zlomeninu nosa. Versteeg je lídrom Panthers s 12 gólmi a 26 bodmi.
CanucksObranca Sami Salo vynechal štvrtkový zápas proti Nashvillu pre zranenie slabín, ktoré utrpel v utorok. V zostave ho nahradil obranca Aaron Rome, ktorý sa vrátil do akcie po tom, čo vynechal štyri zápasy pre zranenie ruky.
NHLŠtvrtkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Joe Piskula (O, CGY), Bracken Kearns (Ú, FLA), Dylan Reese (O, NYI), Simon Despres (O, PIT). Na farmu boli poslaní: Jordan Caron (Ú, BOS), Steve Kampfer (O, BOS), Pierre-Luc Letourneau-Leblond (Ú, CGY), Andre Deveaux (Ú, NYR), Matt Carkner (O, OTT), Alexandre Picard (O, PIT).

01. 12.

SabresBrankár Ryan Miller absolvoval v stredu kompletný tréning Buffala a už nie je veľmi ďaleko od svojho návratu do akcie. Žiadny termín nebol stanovený, no očakáva sa, že by k nemu malo dôjsť po víkende.
FlamesMark Giordano bol umiestnený na listinu zranených hráčov. Obranca Calgary opustil utorkový zápas proti Predators pre zranenie stehenného svalu. Zranenie je vážnejšie ako sa očakávalo, no presnú diagnózu sa tím dozvie až po vyšetrení magnetickou rezonanciou.
NHLStredajšie transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Joe Finley (O, BUF), Chris Conner (Ú, DET), Carl Klingberg (Ú, WPG). Na farmu bol poslaný Brett Carson (O, CGY).

30. 11.

PenguinsObrancovia Kris Letang a Zbyněk Michálek sa vrátili do Pittsburghu, aby boli vyšetrení po tom, čo sa zranili v sobotnom zápase proti Montrealu. Letang utrpel zlomeninu nosa, Michálkové problémy neboli špecifikované.
IslandersÚtočník Jay Pandolfo vynechal svoj prvý zápas od utrpenia zlomeniny nohy v sobotnom zápase proti New Jersey. V utorok ho v zostave nahradil nováčik Nino Niederreiter, ktorý sa v posledných štyroch zápasoch nedostal do základnej zostavy Islanders.
SenatorsÚtočník Nikita Filatov opustil utorkový zápas proti Winnipegu v prvej tretine po tom, čo ho do tváre zasiahla korčuľa padajúceho útočníka Jets Erica Fehra. Klub po zápase informoval, že ruský krídelník utrpel zlomeninu nosa.
JetsWinnipeg v najbližšom zápase privíta Phoenix Coyotes, teda tím, ktorý je nasledovníkom originálnych Jets, ktorý sa do Arizony presťahovali v roku 1996. Do Winnipegu sa vráti aj Shane Doan, ktorý v úvode kariéry stihol odohrať zápasy aj za kanadský tím.
NHLUtorkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Paul Szczechura (Ú, BUF), Ryan O’Mara (C, EDM), Mark Cullen (C, FLA), Kyle Wilson (Ú, NSH), Alexandre Picard, Robert Bortuzzo (O, PIT), Cade Fairchild (O, STL). Na farmu boli poslaní: Brett Sutter (Ú, CAR), Francis Wathier (Ú, DAL). Waiver listina: Andreas Nodl (Ú, PHI -> CAR).

29. 11.

OilersObranca Andy Sutton, ktorého trápilo zranenie slabín, absolvoval v pondelok kompletné dopoludňajšie rozkorčuľovanie a jeho návrat do zostavy Oilers by mal byť otázkou najbližších dní. „Cítim sa skvelo, teraz je to na tréneroch,“ povedal.
StarsDallasu sa v poslednom období nedarí v početnej prevahe. V ostatných ôsmich zápasoch, z ktorých vyhral len tri, hral 20 presilových hier a nevyužil ani jednu. V úspešnosti presiloviek mu v NHL patrí 20. miesto.
WildObranca Greg Zanon sa v pondelok vrátil do zostavy Wild po tom, čo vynechal 16 zápasov pre problémy so slabinami. Proti Tampe odohral necelých 15 minút a zaznamenal plusový bod. Svoj debut v drese Minnesoty si odbil obranca Mike Lundin, ktorý úvod sezóny vymeškal pre zranenie chrbta. Debut v NHL zaknihoval center Dave McIntyre.
SabresObranca Joe Finley podpísal so Sabres viacročný kontrakt. Americký rodák odohral v tejto sezóne 18 zápasov za Rochester Americans (AHL), v ktorých strelil jeden gól a pridal jednu asistenciu. Pôvodne bol draftovaný Washingtonom v roku 2005 z celkového 27. miesta.
NHLPondelkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Fabian Brunnstrom (Ú, DET), David McIntyre (C, MIN), Mike Lundin (O, MIN), Louis Leblanc (Ú, MTL), Alexander Urbom (O, NJD). Na farmu boli poslaní: Brandon McMillan (Ú, ANA), Corey Tropp (PK, BUF), Paul Szczechura (C, BUF), T.J. Brennan (O, BUF), Alex Plante (O, EDM), Michal Řepík (PK, FLA), Jacob Markstrom (B, FLA), Warren Peters (Ú, MIN). Na waiver listinu boli zapísaní: Marc Cullen (Ú, FLA), Andreas Nodl (Ú, PHI).

28. 11.

BluesKen Hitchcock má za sebou prvých 10 zápasov na lavičke Blues. V klubovej histórii pritom nikto z trénerov nemal lepšiu bilanciu počas prvých 10 duelov od svojho príchodu do tímu. S bilanciou 7-1-2 prekonal aj Joela Quennevillea, Reda Berensona, Andyho Murraya, Mikea Keenana i Ala Arboura.
Blue JacketsBrankár Steve Mason slúžil v nedeľnom zápase proti St. Louis ako náhradník Curtisa Sanfroda po tom, čo vynechal posledné tri zápasy pre otras mozgu. Jeho spoluhráč Jared Boll odohral svoj jubilejný 300. zápas v NHL.
HurricanesObranca Joni Pitkanen sa po osemzápasovej absencii pre zranenie dolnej časti tela vrátil do akcie. V nedeľnom zápase proti Ottawe zaznamenal asistenciu, pričom odohral 27 minút a 16 sekúnd. Tréner sa zo zostavy rozhodol vynechať obrancu Tomáša Kaberleho, ktorý v sezóne zaznamenal len 5 asistencií.
Maple LeafsÚtočník Michail Grabovskij sa vrátil do zostavy Toronta po tom, čo vynechal posledných päť zápasov pre zranenie dolnej časti tela. Proti Anaheimu odohral necelých 14 minút a do bodovania sa nezapísal. Na vhadzovaniach však mal 70% úspešnosť.
NHLNedeľné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Jeff Deslauriers (B, ANA), Francis Wathier (ĽK, DAL), Richard Bachman (B, DAL), Nikita Filatov (Ú, OTT), Frazer McLaren (ĽK, SJS), Keith Aulie (O, TOR). Na farmu boli poslaní: Allen York (B, CBJ), Stephane Da Costa (C, OTT), Maxim Gončarov (O, PHX), Korbinian Holzer (O, TOR).

27. 11.

CanucksObranca Vancouveru Alexander Edler nedohral sobotný zápas proti San Jose po tom, čo ho v druhej bodyčekoval Jamie McGinn a švédsky bek utrpel zranenie hornej časti tela.
CanadiensAndrej Kosticyn sa v sobotu proti Pittsburghu vrátil do akcie po tom, čo vynechal desať zápasov pre zranenie dolnej časti tela. Krídelník Montrealu strávil na ľade necelých 14 a pol minúty.
SabresObranca Brayden McNabb odohral v sobotu svoj prvý zápas v NHL. 20-ročný robustný bek nastúpil v drese Buffala, ktoré sužujú zranenia, proti Washingtonu. McNabb hral viac ako 13 a pol minúty, počas ktorých zaznamenal dve strely a šesť bodyčekov.
NHLSobotné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Brayden McNabb (O, BUF), Paul Szczechura (Ú, BUF), Stefan Elliott (O, COL), Fabian Brunnstrom (Ú, DET), Alex Plante (O, EDM), Kevin Marshall (O, PHI).

26. 11.

OilersRyan Whitney sa po mesačnej pauze spôsobenej zranením kolena vrátil v piatok do zostavy Edmontonu. Robustný obranca odohral v zápase proti Minnesote takmer 16 a pol minúty.
BlackhawksObranca Brent Seabrook sa po štyroch vynechaných stretnutiach vrátil do zostavy Chicaga po tom, čo nehral pre zranenie jeho ľavej nohy. Seabrook hral proti Anaheimu necelých 21 a pol minúty.
Blue JacketsČeský útočník Václav Prospal sa stal v piatok 268. hráčom v histórii, ktorý odohral 1000 zápasov v základnej časti. Rodák z Českých Budějovíc, ktorý oblieka dres Columbusu, zaznamenal túto métu vo významný deň. Práve pred 50 rokmi odohral Gordie Howe ako prvý hokejista v histórii 1000 duelov.
Maple LeafsDvaja hráči Toronta, obranca Carl Gunnarsson a center David Steckel, utrpeli nešpecifikované zranenia v druhej tretine a do hry už v ďalších minútach nezasiahli. Maple Leafs napokon vyhrali nad Dallasom 4:3 po SN.
OilersSkúsený útočník Oilers Darcy Hordichuk zaznamenal v piatok významný míľnik vo svoje kariére. 30-ročný krídelník odohral svoj 500. zápas v NHL. Doposiaľ nazbieral 38 bodov (19+19) a 1076 trestných minút.