25. 04.
26. 04.
«

21. 11.

AvalancheObranca Shane O’Brien odohral v nedeľu proti San Jose svoj 400. zápas v NHL. Počas kariéry obliekal dressy Tampy Bay, Anaheimu, Vancouveru, Nashvillu a od tejto sezóny Colorada. V lige zaznamenal 10 gólov a 61 asistencií.
NHLNedeľné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Tomáš Vincour (Ú, DAL), David Ullstrom (Ú, NYI), Brett Sterling (ĽK, STL), Korbinian Holzer (O, TOR), Matt Climie (B, VAN), Dmitrij Orlov (O, WSH). Na farmu boli poslaní: Marc Cantin (O, BOS), T.J. Brennan (O, BUF), Kris Fredheim (O, MIN).

20. 11.

Maple LeafsTím Toronto Maple Leafs oznámil, že obranca Mike Komisarek vynechá osem týždňov, pretože bude musieť podstúpiť operáciu ruky. Zranenie utrpel vo štvrtkovom zápase proti Nashvillu.
SabresObranca Sabres Tyler Myers nehral v tretej tretine sobotňajšieho zápasu proti Phoenixu po tom, čo utrpel zranenie hornej časti tela. V prvých dvoch tretinách odohral viac ako 12 a pol minúty. Bližšie informácie však tím nezverejnil.
Red WingsTodd Bertuzzi sa v sobotu vrátil do zostavy Detroitu po tom, čo vynechal šesť zápasov pre sinusitídu (zápal prínosových dutín). V zápase proti Los Angeles odohral takmer 17 minút a zaznamenal jeden plusový bod.
PredatorsCenter David Legwand vynechal štyri zápasy pre nešpecifikované zranenie hornej časti tela, avšak už v sobotu sa vrátil do zostavy Predators. Tím z „mesta country“ však prehral proti Columbusu 3:4 PP a Legwand prihral na jeden gól.
LightningÚtočník Tampy Bay Ryane Malone sa v zápase proti New Jersey vrátil do akcie po tom, čo vynechal štyri zápasy pre nešpecifikované zranenie hornej časti tela. Jeho spoluhráč Tom Pyatt tento duel nedohral, pretože utrpel zranenie hornej časti tela.
JetsEric Fehr z Winnipegu odohral svoj prvý zápas v tejto sezóne po tom, čo predchádzajúcich 19 vynechal pre zranenie ramena. 26-ročný Kanaďan nastúpil proti Philadelphii a na ľade strávil sedem minút.
OilersPo viac ako 20 rokoch zaznamenali v jednom zápase minimálne štyri kanadské body traja hráči Edmontonu. Ryan Nugent-Hopkins (0+5), Jordan Eberle (1+3) a Tom Gilbert (1+3) zopakovali trio Mark Messier, Petr Klima a Steve Smith, ktorí to dokázali 30. januára 1991.
IslandersEd Westfall bol pred sobotným zápasom uvedený do Siene slávy organizácie New York Islanders. 71-ročný niekdajší pravý krídelník bol prvým draftovaným hráčom Islanders (v roku 1972) a stal sa aj prvým kapitánom newyorského tímu. V NHL pôsobil 18 sezón a obliekal aj dres Bostonu, proti ktorému „Ostrovania“ hrali práve v sobotu. Celkovo odohral 1226 zápasov a nazbieral 625 bodov (231+394)
NHLSobotné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Zac Dalpe (Ú, CAR), Jacob Markstrom (B, FLA), Anders Nilsson (B, NYI), Joe Colborne (Ú, TOR). Na farmu boli poslaní: Rhett Rakhshani (PK, NYI).

19. 11.

AvalancheOsemzápasová séria domácich zápasov je pre Colorado najdlhšou nepretržitou od presťahovania organizácie do Denveru. Avalanche už zažili deväťzápasovú sériu, no tá bola v sezóne 2001/02 predelené olympijskom prestávkou.
OilersObranca Ryan Whitney (členok) sa v piatok vrátil do tréningového procesu. Od návratu do zostavy ho stále delí niekoľko zápasov, no pocestuje s tímom na štvorzápasové turné, ktoré začne v nedeľu.
BluesÚtočník David Perron (otras mozgu) dostal od doktorov povolenie ísť na tréningoch do kontaktov. Stále však nie je známy cieľový dátum jeho návratu. Nemuselo by to však byť ďaleko. Všetko bude závisieť od toho, ako sa bude cítiť.
PenguinsKapitán Sidney Crosby sa nevráti do akcie v sobotnom zápase proti Floride. Penguins sa v pondelok vrátia domov z Floridy. O tom, či bude hrať v ďalšom zápase sa uvidí cez víkend. Doteraz vynechal pre otras mozgu už 60 zápasov.
FlyersTím Philadelphia Flyers oznámil, že útočník Jaromír Jágr, ktorý utrpel vo štvrtkovom zápase proti Phoenixu zranenie slabín, nebude hrať minimálne v sobotu proti Winnipegu.
NHLPiatkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Taylor Chorney (O, EDM), Colten Teubert (O, EDM), Michal Řepík (PK, FLA). Na farmu boli poslaní: Jean-Francois Jacques (Ú, ANA), Casey Wellman (Ú, MIN), Kenndal McArdle (ĽK, WPG), Mike Lundin (O, MIN, kondičný pobyt).

18. 11.

IslandersBrankár Jevgenij Nabokov utrpel pri svojom druhom zákroku vo štvrtkovom zápase proti Canadiens zranenie dolnej časti tela (slabín). Duel dochytal Rick DiPietro. Ruský brankár absolvuje vyšetrenia v piatok.
SabresObranca Mike Weber bude svojmu tímu chýbať neurčitú dobu po tom, čo v stredajšom zápas proti New Jersey utrpel zranenie hornej časti tela. Weber v tejto sezóne odohral len tri zápasy, pretože väčšinou od Lindyho Ruffa príležitosť nedostával.
CanadiensObranca Hal Gill bol hospitalizovaný s vírusovým ochorením a vo štvrtok vynechal svoj tretí zápas. Canadiens tiež informovali, že vo veku 71 rokov zomrel niekdajší hlavný kustód Eddy Palchak, ktorý v tíme pracoval 31 rokov.
AvalanchePravý krídelník Brandon Yip zažil vo štvrtok svoj tohtosezónny debut po tom, čo úvod ročníka vynechal pre zlomené predlaktie. Miesto v zostave mu urobil Chuck Kobasew, ktorý bo zdravým náhradníkom po prvý raz v tejto sezóne. Yip odohral 12 minút.
OilersÚtočník Sam Gagner vynechal štvrtkový zápas, pretože ho trápili bolesti chrbta. V zostave ho nahradil Magnus Paajarvi. Gagner v tomto ročníku odohral 11 duelov, v ktorých nazbieral len dve asistencie. Paajarvi v 16 dueloch iba jednu.
PanthersCenter Marcel Goc bol na poslednú chvíľu stiahnutý zo zostavy Panthers, pretože ho trápi zranenie hornej časti tela. Nemalo by sa jednať o zranenie, ktoré by hráča vyradilo z akcie na viac ako pár dní.
PenguinsĽavý krídelník James Neal vo štvrtok nebodoval po prvýkrát po siedmich dueloch, v ktorých dokázal nazberal 11 bodov za štyri góly a sedem asistencií. Celkovo má na svojom konte 12 gólov a osem asistencií. Nebodoval len v štyroch zápasoch.
BruinsObranca Johny Boychuk vynechal štvrtkový zápas proti Columbusu, pretože ho skolila chrípka. Edmontonský rodák doteraz odohral 16 zápasov, v ktorých strelil dva góly a pridal tri asistencie. V zápase sa do akcie vrátil Daniel Paille, ktorý vynechal tri zápasy pre zlomený nos.
StarsStars aktivovali z listiny zranených hráčov útočníka Stevea Otta, ktorého trápilo zranenie dolnej časti tela. Do akcie by sa mal vrátiť v piatkovom zápase proti Coloradu. V doterajších 11 zápasoch zaznamenal 2 góly a 6 asistencií.
WildObranca Kris Fredheim podpísal ako voľný hráč s Minnesotou jednoročný vstupný kontrakt. Dvadsaťštyriročný Kanaďan v ostatnom ročníku nastupoval za Houston v AHL. V 66 dueloch zaznamenal deväť bodov a 24 trestných minút. Vo štvrtok zažil svoj debut v NHL.
NHLŠtvrtkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: T.J. Brennan (O, BUF), Justin Faulk (O, CAR), Ben Smith (Ú, CHI). Na farmu boli poslaní: Zac Dalpe (Ú, CAR), Rostislav Olesz (Ú, CHI), Eddie Lack (B, VAN).

17. 11.

BlackhawksCenter Dave Bolland sa vrátil do zostavy Chicaga po tom, čo vynechal tri zápasy pre zranenie nohy. V akcii odohral 14 minút a 17 sekúnd, počas ktorých zaknihoval jednu strelu.
CanadiensÚtočník Brendan Gallagher podpísal trojročný nováčikovský kontrakt. Devätnásťročný rodák z Edmontonu bol draftovaný tímom v roku 2010 z celkového 147. miesta. V súčasnosti je najproduktívnejším hráčom Vancouveru Giants vo WHL. V 18 zápasoch nazbieral 31 bodov.