23. 04.
24. 04.
«

18. 02.

BruinsÚtočník Milan Lucic vynechal nedeľný zápas proti Winnipegu pre osobné dôvody. S tímom do kanadského mesta síce cestoval, no v nedeľu sa vrátil domov do Bostonu. Prvý zápas za Bruins tak odohral veterán Jay Pandolfo, ktorý nedávno podpísal s tímom jednoročnú zmluvu.
Red WingsDo zostavy Detroitu sa v nedeľu vrátili Mikael Samuelsson, ktorý vynechal 12 duelov pre zranenie slabín, a Pavel Dacjuk, ktorý absentoval v jednom zápase pre problémy s ramenom. Na farmu tak bol poslaný Gustav Nyquist. Samuelsson proti Minnesote nebodoval, Dacjuk zaznamenal gól a asistenciu.
CapitalsObranca Tom Poti sa po troch vynechaných zápasoch pre zranenie hornej časti tela vrátil do akcie. Proti Rangers odohral takmer desať minút. Tímu chýbal Mike Green, ktorý vynechal prvý duel sezóny pre nešpecifikované zranenie dolnej časti tela.
StarsObranca Trevor Daley opustil nedeľný zápas, keď počas druhej tretiny utrpel nešpecifikované zranenie hornej časti tela. V pondelok ho čaká vyšetrenie, ktoré odhalí závažnosť zranenia. Proti Flames stihol odohrať 15 minút a zaznamenal jeden plusový bod.
RangersCenter Darroll Powe opustil ľad s pomocou spoluhráčov po tom, čo sa v druhej tretine dostal do kolízie s Mattom Hendricskom z Washingtonu. Powe bol evidentne otrasený po tom, čo si hlavu buchol o ľad. Do zápasu sa už nevrátil.
WildKrídelník Pierre-Marc Bouchard a obranca Justin Falk vynechali nedeľný zápas proti Detroitu, pretože ich sužuje choroba. Útočník Zenon Konopka zase v dueli nenastúpil, pretože ho tréner poslal na tribúnu.

16. 02.

FlyersÚtočník Scott Hartnell začal v piatok korčuľovať, no vynechať by mal ešte aspoň desať dní. V piatok nedohral zápas proti New Jersey obranca Kimmo Timonen, ktorý utrpel ľahšie zranenie dolnej časti tela. Aká dlhá bude jeho absencia, je zatiaľ otázne.
AvalancheBrankár Jean-Sebastien Giguere opustil v piatok denverský tím z osobných dôvodov. V sobotu by mal vynechať zápas proti Edmontonu a ako náhradník bude na lavičke sedieť mladý Calvin Pickard, ktorý bol povolaný z Lake Erie (AHL).
JetsSvoj tohtosezónny debut zažil v piatok proti Pittsburghu obranca Zach Bogosian, ktorý vynechal prvých 12 zápasov pre zotavovanie po operácii zápästia. V stretnutí odohral 25 minút a 38 sekúnd. Duel nedohral Tobias Enstrom, ktorý utrpel zranenie hornej časti tela po narazení Pascalom Dupuisom.
BlackhawksBrankár Corey Crawford má problémy so zranením hornej časti tela, a tak tím musel povolať z Rockfordu (AHL) Henrika Karlssona, aby robil náhradníka Rayovi Emerymu v piatkovom dueli proti Sharks. Či sa Crawford vráti do akcie v nedeľu je zatiaľ otázne. Tréningy zatiaľ nevynechal.
Blue JacketsPiatkový zápas proti Los Angeles vynechal obranca James Wisniewski, ktorý dostal voľno, aby bol so svojou manželkou, ktorá mu na svet priviedla prvé dieťa. Hráč zrejme vynechá aj sobotný duel proti Phoenixu. Do akcie sa vrátil Adrian Aucin, ktorý absentoval v šiestich dueloch pre zranenie.
FlamesObranca Anton Babčuk, ktorý vynechal ostatných 11 zápasov pre zranenie ramena, sa v piatok proti St. Louis Blues vrátil do akcie. Vo svojom prvom zápase v ročníku zaznamenal asistenciu, pričom odohral viac ako 16 a pol minúty.

15. 02.

OilersTalentovaný obranca Justin Schultz opustil štvrtkový tréning, pretože sa uňho objavili bolesti chrbta. Išlo len o preventívny krok a očakáva sa, že na piatkovom tréningu chýbať nebude. Doteraz zaznamenal sedem bodov v 13 zápasoch, pričom jeho priemerný „ice-time“ je 23:12.
CoyotesObranca Derek Morris utrpel v prvej tretine štvrtkového zápasu proti Nashvillu zranenie hornej časti tela a už sa do akcie nezapojil. V stretnutí stihol zblokovať jednu strelu, pričom odohral tri a pol minúty.
HurricanesCarolina odohrala štvrtkový duel proti Torontu bez zranených obrancov Joniho Pitkanena a Tima Gleasona. Oboch trápi ľahšie zranenie v dolnej časti tela. Svoj debut v NHL vďaka tomu absolvoval český bek Michal Jordan. V zápase odohral 12 minút a 18 sekúnd.
PanthersKrídelník Kris Versteeg vynechal štvrtkový zápas proti Montrealu pre zranenie hornej časti tela. Nemalo by sa jednať o dlhodobé zranenie. V tejto sezóne rodák z kanadského Lethbridge odohral sedem duelov so ziskom gólu a dvoch asistencií.
AvalancheObranca Matt Hunwick, ktorý vynechal pondelkový zápas pre zranenie hornej časti tela, sa vo štvrtok vrátil do zostavy Colorada. Proti Minnesote odohral 17 minút a zaznamenal dva mínusové body. Späť bol aj krídelník John Mitchell, ktorý vynechal jeden duel pre chorobu. Tiež odohral 17 minút.

14. 02.

SenatorsÚtočník Milan Michálek nehral v stredajšom zápase proti Pittsburghu, pretože ho trápi zranenie dolnej časti tela. V doterajšom priebehu sezóny strelil len dva góly, no v 13 dueloch nazbieral solídnych osem bodov.
JetsBrankár Al Montoya bol so zranením dolnej časti tela zapísaný na listinu zranených hráčov a Winnipeg do prvého tímu povolala dvadsaťdvaročného Edwarda Pasqualeho, ktorý v tomto ročníku chytával za St. John’s v AHL.
Red WingsÚtočník Johan Franzen vynechal stredajší zápas proti St. Louis, pretože ho trápi zranenie v oblasti bedra. V zostave ho nahradil Patrick Eaves. Franzen v tomto ročníku odohral 12 duelov so ziskom troch gólov a šiestich asistencií.
FlamesÚtočník Paul Byron bol povolaný do prvého tímu Flames a v stredu odohral proti Dallasu svoj prvý zápas v tejto sezóne. Spomínať v dobrom však naň nebude. V prvej tretine odohral necelé tri minúty predtým, ako si zlomil ľavú ruku.
PenguinsObrancovia Kris Letang a Matt Niskanen sa v stredajšom zápase proti Ottawe vrátili do akcie. Letang vynechal tri zápasy pre zranenie v dolnej časti tela a Niskanen pauzoval až v ôsmich dueloch pre problémy s členkom. Obaja odohrali viac ako 21 minút, Letang dokonca až 27 a pol.
RangersAby si obranca Steve Eminger aj zahral, vedenie New Yorku Rangers sa ho rozhodlo poslať do tímu Connecticut Whale z AHL. Absolvuje v ňom dvojtýždňový kondičný pobyt. Doteraz odohral len štyri zápasy so ziskom plusového bodu.
Maple LeafsToronto povolalo do prvého tímu dvadsaťpäťročného fínskeho brankára Jussiho Rynnasa po tom, čo na listinu zranených hráčov umiestnilo Jamesa Reimera, ktorého trápi zranenie kolena.

13. 02.

BlackhawksÚtočník Daniel Carcillo v utorok dopoludnia opäť korčuľoval a tréner Joel Quenneville povedal, že by sa počas tohto týždňa mohol zapojiť do tréningového procesu tímu. Carcillo nehral od otváracieho zápasu, v ktorom si zranil koleno.
JetsObranca Dustin Byfuglien sa v utorok vrátil do zostavy Jets po tom, čo vynechal päť zápasov pre zranenie dolnej časti tela. Proti Philadelphii odohral 24 minút a 24 sekúnd. Zaznamenal jeden plusový bod.
PredatorsObranca Hal Gill vynechal utorkový zápas proti San Jose pre nešpecifikované zranenie. Nemalo by sa jednať o nič vážne a jeho stav je monitorovaný na dennej báze. V tomto ročníku odohral 12 zápasov, v ktorých nazbieral šesť trestných minút.
WildObranca Jared Spurgeon vynechal deväť zápasov pre zranenie nohy, no v utorok proti Vancouveru bol späť v akcii a odohral viac ako 20 minút. Wild v utorok tiež umiestnili na waiver listinu nechránených hráčov krídelníka Matta Kassiana.
OilersTréner Edmontonu sa v utorkovom stretnutí proti Dallasu rozhodol poslať na tribúnu dvoch skúsených hráčov. Útočník Ryan Smyth (1+1 v 12 zápasoch) nehral po prvýkrát v sezóne a obranca Ryan Whitney nehral už v treťom zápase z posledných štyroch.

12. 02.

OilersĽavý krídelník Darcy Hordichuk bol umiestnený na waiver listinu nechránených hráčov. Tridsaťdvaročný Kanaďan, ktorý nedávno utrpel zranenie tváre, odohral v tomto ročníku len štyri zápasy, v ktorých zaznamenal len jeden mínusový bod.