20. 04.
21. 04.
«

10. 02.

SharksObranca Brent Burns zažil svoj tohtosezónny debut, keď nastúpil do zápasu proti Phoenixu. Odohral v ňom 20 minút a 38 sekúnd. Úvod ročníka vynechal pre doliečovanie z operácie prietrže. Miesto v zostave mu urobil Matt Irwin, ktorý bol poslaný do AHL.
IslandersKrídelník Josh Bailey sa v zápase proti Buffalu dočkal tohtosezónneho debutu po tom, čo počas výluky utrpel zranenie kolena, ktoré si vyžiadalo aj operáciu. Proti Sabres odohral necelých 13 minút a zaznamenal sedem streleckých pokusov.
OilersCenter Ryan Nugent-Hopkins sa po jednozápasovej absencii vrátil v sobotu do akcie. Proti Detroitu odohral 22 minút. Až deväť predošlých zápasov vynechal krídelník Ben Eager, ktorého trápil otras mozgu. Na ľade strávil šesť a pol minúty.
FlyersKrídelník Wayne Simmonds pre otras mozgu nakoniec vynechal len tri zápasy. V sobotu už bol späť v zostave Flyers. Proti Caroline odohral 15 minút a 41 sekúnd. Urobil aj dva bodyčeky a zaznamenal dve strely na bránu.
SabresOkrem Andreja Sekeru sa v sobotnom zápase proti Islanders vrátil do akcie aj útočník Patrick Kaleta, ktorý vynechal päť zápasov pre zranenie krku. Na ľade strávil 14 minút a 11 sekúnd, počas ktorých urobil jeden bodyček a zblokoval tri strely.
CoyotesObranca Rostislav Klesla sa zotavil zo zranenia dolnej časti tela a po deviatich vynechaných zápasoch odohral 19 minút proti San Jose. Do bodovania sa nezapísal. Center Martin Hanzal z preventívnych dôvodov duel nedohral.

09. 02.

BruinsBoston presunul začiatok svojho sobotného zápasu proti Tampe Bay na siedmu hodinu večer, čo je u nás jedna hodina nadránom. Dôvodom je snežná búrka, ktorá zasiahla severovýchodné územie USA. Úrady preto v piatok rozhodli o dočasnom zákaze cestovanie po cestách, kým sa situácia neustáli. To sa očakáva na sobotné popoludnie.
DucksObranca Toni Lydman sa v piatkovom zápase proti Dallasu vrátil do akcie po tom, čo vynechal jeden zápas pre chrípku. Tímu sa však zranil brankár Jonas Hiller, ktorý pre nešpecifikované zranenie dolnej časti tela opustil bránu po prvej tetine.
SharksObranca Brent Burns, ktorý v tejto sezóne ešte nehral pre zranenie dolnej časti tela, by sa mohol vrátiť do akcie v sobotu, kedy Sharks privítajú tím Phoenix Coyotes. Burns sa zotavoval z operácie slabín, no počas tohto týždňa už zarezával v tímových tréningoch.
AvalancheKapitán Gabriel Landeskog v piatok síce netrénoval, no v tíme vládne optimizmus, že už „veľmi skoro“ by mal začať korčuľovať. Útočník, ktorého trápili následky otrasu mozgu, je už monitorovaný na dennej báze a to je ďalšie dobré znamenie, hoci otrasy mozgu dokážu byť zradné.

08. 02.

DevilsÚtočník Dainius Zubrus vynechal štvrtkový zápas pre nešpecifikované zranenie hornej časti tela, ktorého závažnosť nie je známa. V doterajšom priebehu sezóny odohral deväť duelov so ziskom jedného gólu a troch asistencií. V zostave ho nahradil Stefan Matteau.
Blue JacketsColumbus aktivoval z listiny zranených hráčov obrancu Nikitu Nikitina, ktorý vynechal ostatné tri zápasy pre zranenie hornej časti tela. Proti Calgary odohral takmer 28 minút, počas ktorých zaznamenal sedem striel a dva mínusové body.
LightningObranca Brendan Mikkelson sa vrátil do akcie po tom, čo vynechal tri zápasy pre zranenie hornej časti tela. Proti Devils odohral sedem minút. Krídelník B.J. Crombeen sa vyrovnáva s ľahším otrasom mozgu.
PenguinsObranca Kris Letang vynechal štvrtkový zápas proti Washingtonu Capitals, pretože ho trápi ľahšie zranenie v dolnej časti tela, ktoré bude tím monitorovať na dennej báze. V tejto sezóne zaznamenal tri góly a šesť asistencií v 10 dueloch.
SenatorsObranca Sergej Gončar sa po dvojzápasovej absencii spôsobenej chrípkou vrátil do akcie. Vo štvrtok odohral takmer 24 minút proti Caroline. Svoj debut v drese Senators zažil obranca Mike Lundin, ktorý úvod sezóny vynechal pre zlomeninu prsta. V akcii strávil 19 a pol minúty.
RangersRangers privítali späť v zostavy Ryana Callahana, ktorý vynechal tri zápasy pre poranenie ramena. V derby proti Islanders odohral 19 minút a 22 sekúnd so ziskom plusového bodu. Obranca Dan Girardi vynechal pre nešpecifikované zranenie druhý duel v rade.
FlamesÚtočník Mike Cammalleri vynechal štvrtkový zápas proti Columbusu po tom, čo vynechal aj stredajší tréning pre nešpecifikované zranenie. Do akcie by sa však mal vrátiť už čoskoro.
SabresObranca Christian Ehrhoff vynechal predošlý zápas, no vo štvrtok bol späť v hre. Proti Montrealu odohral 27 minút a 40 sekúnd, počas ktorých zaznamenal dva plusové body
BluesObranca Wade Redden odohral vo štvrtok proti Detroitu svoj jubilejný 1000. zápas v NHL. Väčšinu z nich odohral v drese Ottawy, no obliekol si aj dres Rangers. Zaznamenal v nich 108 gólov a 344 asistencií.
NHLObranca Chris Campoli nenašiel v tomto ročníku domov v rámcu NHL, a tak sa vo štvrtok rozhodol podpísať zmluvu so švajčiarskym tímom Servette Ženeva. Dvadsaťosemročný Kanaďan odohral vlani 43 duelov v drese Montrealu Canadiens a za sebou už má 440 duelov v NHL.

07. 02.

CanucksPo štyroch vydarených štartoch v rade Roberta Luonga dostane priestor v bráne Canucks aj Cory Schneider. Ten sa postaví medzi žrde vo štvrtkovom zápase proti Minnesote Wild. Naposledy chytal 27. januára v San Jose.
OilersÚtočník Ryan Nugent-Hopkins vynechal stredajší zápas proti Dallasu, pretože ho trápi boľavé rameno. Do akcie by sa mohol vrátiť už v sobotu proti Detroitu. Zranenia proti Stars utrpel center Anton Lander, ktorý odohral tri striedania predtým, ako ho do nohy trafil puk.
StarsNajdrahší obranca Dallasu Alex Goligoski vynechal stredajší zápas proti Edmontonu. Nebolo to však pre zranenie. Nehral, pretože ho tréner poslal na tribúnu. Goligoski je najproduktívnejším bekom tímu a v priemere hráva viac ako 22 minút na zápas.
PredatorsÚtočník Patric Hornqvist (koleno) už cvičí s činkami a na stacionárnom bicykli. Jeho stav sa zlepšuje a čoskoro by sa mohol vrátiť na ľad. Jeho absencia bola koncom januára odhadnutá na 3-4 týždne a vyzerá to tak, že by sa vrátiť mohol do akcie už v ten skorší termín.
BruinsDo stredajšieho zápasu proti Montrealu nezasiahol ani útočník Brad Marchand, ktorého trápi nešpecifikované zranenie v hornej časti tela, ktoré utrpel v sobotu proti Torontu. Nemal by však tímu chýbať dlhšiu dobu a možno nastúpi už v ďalšom zápase.
DucksObranca Toni Lydman nezasiahol do stredajšieho duelu proti Coloradu, pretože ho sužovalo chrípkové ochorenie. Tím namiesto neho povolal z Norfolku (AHL) Jordana Hendryho. Ten v dueli odohral necelých 17 minút.
Blue JacketsTalentovaný center Ryan Johansen bol poslaný do tímu Springfield Falcons z AHL. Dvadsaťročný kanadský rodák odohral v tomto ročníku všetkých desať zápasov, v ktorých zaznamenal dve asistencie. Pred koncom výluky nazbieral 27 bodov v 34 dueloch AHL.

06. 02.

BruinsSkúsení útočníci Daniel Paille a Shawn Thornton vynechajú stredajší zápas proti Montrealu Canadiens po tom, čo v ostatnom zápase proti Buffalu utrpeli zranenia. Paille má poranenie v oblasti tváre a Thorntona trápi ľahší otras mozgu.
Blue JacketsObranca Jack Johnson sa v ostatných dňoch nemôže sťažovať na nedostatok práce. V sobotu vytvoril klubový rekord, keď proti Detroitu odohral 35 minút bez jednej sekundy. V utorok proti Los Angeles bol zase jeho ice-time 34:13. V lige je najvyťažovanejším hráčom.
PanthersObranca Erik Gudbranson bol povolaný z AHL do prvého tímu Panthers. Dvadsaťjedenročný Kanaďan odohral dva zápasy za San Antonio, aby sa dostal do zápasového tempa po tom, čo úvod ročníka vynechal pre zranenie ramena.