20. 04.
21. 04.
«

06. 02.

Blue JacketsObranca Jack Johnson sa v ostatných dňoch nemôže sťažovať na nedostatok práce. V sobotu vytvoril klubový rekord, keď proti Detroitu odohral 35 minút bez jednej sekundy. V utorok proti Los Angeles bol zase jeho ice-time 34:13. V lige je najvyťažovanejším hráčom.
PanthersObranca Erik Gudbranson bol povolaný z AHL do prvého tímu Panthers. Dvadsaťjedenročný Kanaďan odohral dva zápasy za San Antonio, aby sa dostal do zápasového tempa po tom, čo úvod ročníka vynechal pre zranenie ramena.
Red WingsObranca Ian White sa v utorkovom zápase proti Calgary vrátil do akcie po tom, čo vynechal päť stretnutí pre reznú ranu na ľavej nohe. V dueli odohral 12 minút a 14 sekúnd. Urobil aj jeden bodyček.
RangersUtorkový zápas proti New Jersey vynechal obranca Dan Girardi, ktorého trápi nešpecifikované zranenie. V zápase svoj debut v NHL zažil center J.T. Miller, ktorý bol povolaný z Connecticutu (AHL). Zaznamenal dve strely a plusový bod. Po štyroch vynechaných dueloch sa vrátil Chris Kreider (členok), ktorý hneď skóroval.
BlackhawksCenter Dave Bolland mal poranenú pravú nohu, no vynechal len jeden zápas. V utorok proti San Jose bol späť v akcii. V zápase odohral viac ako 18 minút, urobil jeden bodyček a odniesol si z neho aj jeden mínusový bod.
CoyotesCenter Alexandre Bolduc bol umiestnený na waiver listinu nechránených hráčov. V tejto sezóne odohral sedem zápasov, v ktorých nebodoval a nazbieral tri mínusové body. V NHL už odohral 55 duelov so ziskom dvoch gólov a troch asistencií.

05. 02.

BlackhawksCenter Dave Bolland (noha) by mal pravdepodobne opäť hrať už v utorkovom zápase proti San Jose Sharks. Bolland si zranil nohu v piatkovom zápase proti Canucks a vynechal sobotný duel proti Flames. V pondelok však trénoval a vyzerá to tak, že je pripravený hrať.
OilersObranca Ryan Whitney bol v pondelkovom zápase proti Vancouveru zdravým náhradníkom. Novinárom povedal, že sa mu ešte nikdy v kariére nestalo, aby ho tréner posadil na tribúnu. V tomto ročníku sa mu však zatiaľ nedarilo veľmi dobre.
CoyotesObranca David Schlemko opustil v prvej tretine ľad a zamieril si to rovno do šatne, pretože si zranil pravé rameno. Do duelu už nezasiahol. Odohral v ňom tri a pol minúty.
StarsÚtočník Derek Roy bol aktivovaný z listiny zranených hráčov a po piatich vynechaných zápasoch pre zranenie slabín zažil v pondelkovom zápase proti Coloradu svoj návrat do akcie. Odohral rovných 21 minút a zaznamenal asistenciu. Aktivovaný bol aj brankár Cristopher Nilstorp, ktorý bol poslaný rozchytať sa na farmu do Texasu (AHL).
CanadiensPravý krídelník Aaron Palushaj bol umiestnený na waiver listinu nechránených hráčov. Dvadsaťtriročný Američan v tomto ročníku neodohral za Habs ani jeden zápas. Vlani absolvoval 38 duelov so ziskom gólu a štyroch asistencií.
SharksSan Jose neinkasovalo gól v 27 oslabeniach počas ostatných šiestich zápasov. Vlani boli Sharks druhým najslabším tímom v tejto štatistiky s úspešnosťou 76,9 %. Tento rok sú zatiaľ šiestym najlepším tímom.

04. 02.

DevilsObranca Mark Fayne sa v nedeľnom zápase proti Islanders vrátil do akcie po tom, čo pre zranenie ruky vynechal predošlé dva zápasy. Na ľade strávil takmer 19 a pol minúty.
CanucksBrankár Roberto Luongo bude chytať aj v pondelkovom zápase proti Edmontonu Oilers. Bude to preňho štvrtý štart v rade a to bol pred sezónou pasovaný za náhradníka Coryho Schneidera. Behom posledných 190 minút však inkasoval len tri góly.
CanadiensÚtočník Max Pacioretty mal chýbať 3-4 týždne, no ako zázrakom sa z apendektómie plne zotavil behom ôsmich dní. V nedeľu už bol v akcii a proti Ottawe odohral 16 minút a zaznamenal asistenciu i dva plusové body.
PanthersCenter Stephen Weiss sa vrátil do akcie v nedeľnom zápase proti Bufffalu po tom, čo vynechal štyri zápasy pre zranenie dolnej časti tela. Pri návrate odohral takmer 20 minút a zaznamenal jednu asistenciu. Svoj 800. duel v NHL odohral jeho spoluhráč Filip Kuba.
SenatorsObranca Sergej Gončar vynechal nedeľný zápas proti Montrealu, pretože ho trápi chrípka. Jeho štart v utorkovom zápase je otázny. Jeho stav bude tím monitorovať na dennej báze.
WildÚtočník Jared Spurgeon, ktorý pauzuje od 22. januára pre zranenie v dolnej časti tela (noha), bol v nedeľu zapísaný na listinu zranených hráčov. Wild tiež z farmy povolali útočníka Charlieho Coylea, ktorý ho v zostave nahradí.

03. 02.

BruinsVo veku 28 rokov, vo svojej siedmej profesionálnej kariére, zažil svoj debut v NHL útočník Jamie Tardiff, ktorý bol povolaný do prvého tímu z Providence (AHL). Proti Torontu odohral päť minút a urobil dva bodyčeky. Brad Marchand duel nedohral pre nešpecifikované zranenie.
BlackhawksCenter Dave Bolland vynechal sobotný zápas proti Calgary, pretože ho trápilo zranenie dolnej časti tela, ktoré utrpel v piatkovom zápase proti Vancouveru. Doteraz odohral osem zápasov so ziskom štyroch bodov (3+1).
OilersKapitán Edmontonu Shawn Horcoff vynechal v sobotu druhý zápas v rade pre problémy so zranením krku. Očakáva sa však, že v pondelok proti Vancouveru už hrať bude.
PredatorsÚtočník Martin Erat vynechal sobotný zápas proti San Jose po tom, čo opustil piatkový tréning, v ktorom ho spoluhráč trafil pukom do korčule. Nejedná sa o vážne zranenie.
SabresKrídelník Cody McCormick sa v sobotnom zápase proti Montrealu vrátil do akcie po tom, čo vynechal sedem zápasov pre zranenie prsta. Odohral deväť minút so ziskom mínusového bodu. Buffalo tiež na listinu zranených hráčov zapísalo obrancu Robyna Regehra, ktorého trápi zranenie dolnej časti tela.
StarsObranca Aaron Rome sa uzdravil a už ho chrípka netrápila. V sobotu tak mohol nastúpiť opäť do akcie. Proti Phoenixu odohral až 22 minút a 37 sekúnd, s čím bol najvyťažovanejším hráčom svojho tímu. Zblokoval aj tri strely a urobil jeden bodyček.
SharksObranca Jason Demers odohral takmer 19 minút pri svojom návrate do akcie po tom, čo vynechal sedem zápasov pre zranenie zápästia. Počas tohto času zblokoval jednu strelu a urobil štyri bodyčeky.
Maple LeafsObranca Mike Komisarek sa v sobotu vrátil do zostavy Toronta, v ktorej chýbal v ostatných dvoch dueloch pre poranenie oka. Proti Bostonu odohral 16 minút, zblokoval jednu strelu a urobil tri bodyčeky.
CoyotesTvrdý útočník Raffi Torres sa po dlhej suspendácii objavil opäť v súťažnom zápase. V sobotnom súboji proti Dallasu Stars odohral takmer 12 minút, prezentoval sa agresívnou hrou a zaznamenal aj štyri strely na bránu.

02. 02.

LightningObranca Brendan Mikkelson vynechal piatkový zápas proti Winnipegu, pretože na štvrtkovom tréningu narazil do mantinelu najskôr hlavou a potom ramenom. Jeho stav bude monitorovaný na dennej báze.
DucksObranca Toni Lydman v piatok nehral, pretože sa ho tréner snažil šetriť, keďže má už 35 rokov a Ducks odohrali dva zápasy behom dvoch dní. V zostave ho nahradil krajan Sami Vatanen, ktorý pri svojom debute odohral takmer 14 minút.
PanthersSkúsený útočník Alexej Kovalev vynechal piatkový tréning pre chrípku. Keďže najbližší zápas odohrajú Panthers v nedeľu, nemusel by ruský rodák vynechať ani jeden zápas. Zatiaľ je však jeho štart stále otázny.