18. 04.
19. 04.
«

06. 04.

HurricanesObranca Jaroslav Špaček sa vo štvrtok vrátil do akcie po ôsmich vynechaných zápasoch so zranením dolnej časti tela. Proti Canadiens odohral 11 a pol minúty. Počas tohto času zaznamenal dve trestné minúty a jeden strelecký pokus.
StarsDallas odohral zápas proti Nashvillu už aj s útočníkmi Tomom Wandellom a Radkom Dvořákom. Wandell vynechal posledné tri zápasy pre chorobu, Dvořáka vyradilo z ostatných piatich duelov zranenie členka. Ani jeden nebodoval.
CanadiensObranca Tomáš Kaberle vynechal desať zápasov pre zranenie hornej časti tela. Vo štvrtok proti Caorline už však bol pripravený zasiahnuť do akcie. Nakoniec odohral 19 minút a 20 sekúnd, počas ktorých zaznamenal päť striel na bránu.
LightningÚtočník Adam Hall odohral 11 a pol minúty vo svojom prvom zápase po vynechaní deviatich stretnutí so zranením hornej časti tela. Vo štvrtok proti Torontu nazbieral jeden mínusový bod, dve strely na bránu a 87,5% úspešnosť na vhadzovaniach.
Maple LeafsStredný útočník David Steckel vynechal pre zranenie dolnej časti tela tri zápasy, no vo štvrtok proti Tampe Bay bol už v akcii a stihol odohrať takmer 15 minút so ziskom jednej asistencie. Nedarilo sa mu však na vhadzovaniach. Z 18 vyhral len tri.
CanucksVancouver vo štvrtok posilnili obrancovia Aaron Rome a Kevin Bieksa, ktorí pauzovali pre zranenia. Rome vynechal päť zápasov so zraneným kolenom a Bieksa pre nešpecifikované zranenie absentoval v troch dueloch. Do bodovania sa zapísal len Bieksa, ktorý zaznamenal jednu asistenciu.
NHLŠtvrtkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Akim Aliu (PK, CGY), Tyler Cuma (O, MIN), Byron Bitz (PK, VAN). Na farmu boli poslaní: Mat Clark (O, ANA), Bryan Rodney (O, EDM), Chet Pickard (B, NSH), Stephen Gionta (ĽK, NJD), Jason Bacashihua (B, PHI), Alex Bolduc (Ú, PHX), Brandon Segal (PK, TBL), Joe Colborne (Ú, TOR).

05. 04.

BlackhawksJonathan Toews cestoval s tímom do Minnesoty, kde však vo štvrtok do akcie nezasiahne. Po otrase mozgu by sa mohol vrátiť do akcie najskôr v sobotu v Detroite. Doteraz vynechal 20 zápasov, no už nepociťuje žiadne symptómy.
Maple LeafsCenter Sam Carrick podpísal s Torontom trojročný nováčikovský kontrakt. Dvadsaťročný Kanaďan bol draftovaný tímom v roku 2010 z celkového 144. miesta. V poslednej sezóne odohral z Brampton v OHL 68 duelov s bilanciou 37 gólov a 30 asistencií.
DucksPravý krídelník Chris Wagner podpísal s Anaheimom trojročný nováčikovský kontrakt. Dvadsaťročný Američan bol draftovaný tímom v roku 2010 z celkového 122. miesta. Posledná dva roky strávil v tíme Colgate University. V 38 zápasoch tejto sezóny nazbieral 51 bodov.
NHLStredajšie transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Lane MacDermid (ĽK, BOS), Stephen Gionta (Ú, NJD), Brian Strait (O, PIT). Na farmu bol poslaný: Drayden Bowman (ĽK, CAR).

04. 04.

SabresBrankár Connor Knapp podpísal so Sabres dvojročný vstupný kontrakt. Nováčikovskú zmluvu s tímom podpísal aj center Daniel Catenacci, ktorý sa tímu upísal na tri roky. Dvadsaťjedenročný Knapp bol draftovaný v roku 2009 zo 164. miesta, o dva roky mladší Catenacci v roku 2011 zo 77. pozície.
IslandersCenter Brock Nelson podpísal s Islanders trojročný nováčikovský kontrakt. Dvadsaťročný rodák z Minnesoty bol tímom draftovaný v roku 2010 z celkového 30. miesta. V ostatnom ročníku odohral 42 zápasov za Univerzitu Severnej Dakoty, v ktorých strelil 28 gólov a pridal 19 asistencií.
BruinsObranca Johny Boychuk v utorkovom zápase opustil ľad predčasne s pomocou spoluhráčov, keď počas tretej tretiny utrpel zranenie nohy. Závažnosť bude známa po stredajšom vyšetrení. Proti Penguins odohral takmer 17 minút.
CanucksVancouver prišiel v utorkovom zápase o krídelníka Zacka Kassiana, ktorý v závere druhej tretiny utrpel nešpecifikované zranenie hornej časti tela. Dovtedy stihol proti Anaheimu odohrať necelých osem minút. Kassian od výmeny zaznamenal tri body v 16 zápasoch.
Maple LeafsObranca Carl Gunnarsson utrpel zranenie hornej časti tela iba 12 sekúnd po úvodnom vhadzovaní v zápase proti Buffalu, keď ho tvrdo na mantinel narazil Marcus Foligno. Gunnarson ešte odohral jedno striedanie, no nakoniec duel nedohral.
FlyersBrankár Iľja Bryzgalov sa vrátil do brány Flyers po troch zápasoch, ktoré nechytal pre zranenie nohy. V akcii bol späť aj obranca Andreas Lilja, ktorý zaznamenal asistenciu po päťzápasovej absencii spôsobenej zranením hornej časti tela.
SabresKrídelník Nathan Garbe sa vrátil do zostavy Buffala po tom, čo vynechal deväť zápasov pre zranenie hornej časti tela. Proti Torontu odohral osem minút a zaznamenal dva mínusové body a jeden strelecký pokus. V akcii sa po jednozápasovej absencii ukázal aj obranca Mike Weber.
Blue JacketsObranca James Wisniewski a brankár Steve Mason boli v utorok späť v zostave Blue Jackets. Wisniewski vynechal sedem zápasov pre otras mozgu, Mason pre podobné problémy vynechal tri zápasy.
CoyotesÚtočník Tyler Pyatt sa vrátil do zostavy Coyotes po vynechaní šiestich duelov so zranením dolného chrbta. V dueli proti Columbusu zaznamenal svoju tretiu asistenciu v posledných 14 dueloch. Odohral viac ako desať minút.
NHLUtorkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Robert Mayer (B, MTL), Gabriel Dumont (C, MTL), Chad Pickard (B, NSH). Na farmu boli poslaní: Cody Almond (C, MIN), Jussi Rynnas (B, TOR). Na waiver listinu bol zapísaný: Brandon Segal (PK, TBL).

03. 04.

SabresObranca Christian Ehrhoff by sa v základnej časti už ukázať v akcii nemal. O jeho stave informoval v pondelok tréner Lindy Ruff, ktorý tiež povedal, že počas tohto týždňa by sa do akcie mohol vrátiť aspoň obranca Tyler Myers.
StarsPravý krídelník Matěj Stránský podpísal s Dallasom trojročnú nováčikovskú zmluvu. Osemnásťročný Čech bol tímom draftovaný v roku 2011 z celkového 165. miesta. V ostatnej sezóne odohral 70 zápasov za Saskatoon vo WHL. zaznamenal 39 gólov a 42 asistencií.
NHLPondelkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Anton Chudobin (B, BOS), Bryan Rodney (O, EDM), Joe Colborne (Ú, TOR), Patrice Cormier (Ú, WPG). Na farmu boli poslaní: Cody Goloubef (O, CBJ), Jordie Benn (O, DAL), Brian Strait (O, PIT).

02. 04.

FlyersObranca Nicklas Grossman utrpel v prvej tretine pri kolízii s Joeom Vitalem z Pittsburghu zranenie dolnej časti tela a po odchode do šatne sa už opäť v akcii neukázal. Stihol v nej stráviť štyri minúty.
PenguinsVeterán Pascal Dupuis zaznamenal v nedeľu proti Philadelphii asistenciu pri góle Stevea Sullivan, aby si rozšíril bodovú sériu na 14 zápasov. V tejto sezóne v rámci ligy nezaznamenal žiaden z hráčov dlhšiu šnúru zápasov s bodom.
SenatorsÚtočník Jesse Winchester sa po 44 vynechaných zápasoch s otrasom mozgu vrátil v nedeľu do akcie. Proti Islanders odohral takmer 16 minút a zaznamenal jednu asistenciu. V zápase chýbali Jason Spezza (osobné dôvody) a Daniel Alfredsson (choroba).
BlackhawksĽavý krídelník Andrew Brunette, ktorý hráva v prvom útoku Blackhawks s Patrickom Kaneom a Mariánom Hossom, vynechal nedeľný zápas proti Minnesote pre nešpecifikované zranenie dolnej časti tela.
NHLNedeľné transakcie -- Do prvého tímu bol povolaný: Cody Almond (Ú, MIN). Na farmu boli poslaní: Simon Despres (O, PIT), Trevor Smith (Ú, TBL).

01. 04.

CapitalsTakmer po troch mesiacoch sa do akcie vrátil center Nicklas Backstrom, ktorý pauzoval pre otras mozgu. Vo svojom prvom zápase po zranení odohral zhruba 19 a pol minúty a Capitals zdolali Montreal 4:3 po nájazdoch. V zápase chýbal brankár Tomáš Vokoun (dolná časť tela).