20. 04.
21. 04.
«

08. 02.

JetsÚtočník Evander Kane sa v utorok vrátil do zostavy Winnipegu po tom, čo vynechal sedem zápasov pre otras mozgu. Proti Torontu odohral dvadsaťročný Kanaďan 17 striedaní, čo bolo takmer 14 minút.
FlyersÚtočník Daniel Briere sa po šiestich vynechaných zápasoch pre otras mozgu dočkal návratu do akcie. V utorok proti NY Islanders odohral 19 minút a 21 sekúnd. Zo zápasu si odniesol dve strely, jeden bodyček a 60% úspešnosť na vhadzovaniach.
CapitalsCenter Brooks Laich si obliekol dres a pripojil sa k svojim spoluhráčov v utorkovom zápase proti Floride, počas ktorého neprejavoval náznaky, že ešte v nedeľnom zápase opúšťal ľad so zraneným kolenom. V akcii strávil deväť a pol minúty.
CanadiensKrídelník Travis Moen vynechal päť zápasov pre zranenie hornej časti tela, no v utorok už bol späť v zostave Canadiens. Proti Pittsburghu odohral 14 minút a zaznamenal strelu, bodyček a jeden blok.
LightningObranca Marc-Andre Bergeron a pravý krídelník Adam Hall sa v utorok vrátili do zostavy Lightning. Bergeron vynechal deväť zápasov pre zranenie chrbta, Hall absentoval v posledných 12 dueloch pre poranenie bicepsu.
NHLUtorkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Adam Pardy (O, DAL), Magnus Paajarvi (Ú, EDM), Jason Williams (Ú, PIT), Evan Oberg (O, TBL). Na farmu boli poslaní: Zach Hamill (Ú, BOS), Brad Mills (Ú, NJD), Andrew Murray (Ú, SJS), Spencer Machacek (Ú, WPG).

07. 02.

CapitalsTréner Dale Hunter informoval, že zranenie Brooksa Laicha nie je vážne a odolný center by sa do akcie mohol vrátiť v priebehu niekoľkých dní. Laich utrpel zranenie v nedeľu, kedy si pri čistom bodyčeku Dennisa Seindeberga poranil koleno. V pondelok netrénoval.
Red WingsBrad Stuart vynechal pondelkový zápas proti Phoenixu pre chrípku. Kanadský obranca odohral v tejto sezóne 53 zápasov, v ktorých strelil štyri góly a pridal sedem asistencií. Päť bodov ho delí od 300-bodovej hranice.
DucksNa pondelkový zápas Anaheimu proti Calgary sa prišlo do Honda Center pozrieť len 12 096 divákov, čo je najmenšia návštevnosť Ducks v tejto sezóne. Pod hranicou 13 000 divákov sa v Anaheime odohralo už päť zápasov.
NHLPondelkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Aaron Ness (O, NYI), Chris Summers (O, PHX). Na farmu boli poslaní: Devante Smith-Pelly (Ú, ANA), Riley Nash (C, CAR), Adam Pardy (O, DAL), Aaron Palushaj (PK, MTL), Ryan White (PK, MTL). Na waiver listinu boli zapísaní: Zach Hamill (Ú, BOS), Anthony Stewart (PK, CAR), Andrew Murray (Ú, SJS).

06. 02.

BruinsBoston v nedeľu vylepšil svoju bilanciu v zápasoch, v ktorých vyhráva po dvoch tretinách. V posledných 22 zápasoch neprehral ani jeden, ak po 40 minútach viedol. S podobnou bilanciou sa môže pochváliť aj jeho nedeľný súper. Capitals majú bilanciu 16-0-0.
CapitalsDvaja hráči Caps nedohrali nedeľný zápas proti Bostonu. Center Brooks Laich utrpel zrejme zranenie nohy pri bodyčeku Dennisa Seidenberga v druhej tretine a obranca Dmitrij Orlov bol v tretej časti zápasu zasiahnutý pukom do tváre.
DevilsCenter Adam Henrique sa vrátil do zostavy Devils v nedeľnom zápase proti Pittsburghu (5:2) po tom, čo vynechal posledné tri zápasy pre zranenie slabín. Počas 15 minút a 36 sekúnd v akcii zaznamenal plusový bod a jednu strelu.
NHLNedeľné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Iiro Tarkki (B, ANA), Leland Irving (B, CGY). Na farmu boli poslaní: Jeff Deslauriers (B, ANA), Henrik Karlsson (B, CGY), Peter Harrold (Ú, NJD).

05. 02.

OilersCenter Ryan-Nugent Hopkins sa v sobotu vrátil do zostavy Edmontonu po vynechaní trinástich zápasov pre zranenie ramena. Oilers zdolali Red Wings 5:4 po samostatných nájazdoch a práve mladý útočník zaznamenal víťazný nájazd.
LightningKrídelník Tampy Bay Ryan Malone, ktorý vynechal už štyri zápasy pre neznáme zranenie hornej časti tela, už korčuľoval, no jeho termín návratu zatiaľ nie je známy.
BruinsObranca Bostonu Dennis Seidenberg musel nachvíľu opustiť striedačku svojho tímu po tom, čo utrpel nešpecifikované zranenie, ktoré si vyžiadalo približne 20 stehov. Neskôr sa však na ľad vrátil. Zranenie utrpel aj jeho spoluhráč Joe Corvo, ktorý tiež dohral zápas.
BluesCenter St. Louis Jason Arnott vynechal sobotný zápas proti Nashville pre zranenie ramena. Niekdajší kapitán Predators nenastúpil v tejto sezóne v dvoch dueloch a v oboch boli súpermi Blues práve „predátori“.
SabresBrankár Ryan Miller sa zapísal do histórie tímu Buffalo Sabres. V sobotu si pripísal svoju 235. výhru v drese Sabres, čím sa v historickej tabuľke dostal pred legendárneho českého gólmana Dominika Haška.
AvalancheÚtočník Colorada Gabriel Landeskog zaznamenal v zápase proti Canucks až deväť streleckých pokusov, čím vytvoril nový nováčikovský rekord denverského klubu. Landeskog odohral 20 a pol minúty, no neskóroval.
NHLSobotné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Jordan Caron (Ú, BOS), Tyson Barrie (O, COL), Peter Harrold (O/PK, NJD). Na farmu boli poslaní: Stefan Elliott (O, COL), Philippe Cornet (ĽK, EDM).

04. 02.

BluesKrídelníci Alex Steen a Andy McDonald sa v sobotu vrátia do zostavy St. Louis. Obaja mali diagnostikovaný otras mozgu. Prvý menovaný vynechal 14 stretnutí, zatiaľ čo McDonald nehral od 13. októbra.
BlackhawksÚtočník Chicaga Andrew Brunnete utrpel nešpecifikované zranenie hornej časti tela a v piatok chýbal svojmu zamestnávateľovi v zápase proti Calgary. Brunette predtým odohral všetkých 52 zápasov (9+10).
DucksÚtočník Ducks Jason Blake sa v piatok vrátil do zostavy kalifornského mužstva po tom, čo vynechal dva duely pre neznáme zranenie chodidla. Blake odohral proti Columbusu 17 a pol minúty, no nebodoval.
FlamesKapitán Jarome Iginla strelil v piatok svoj 503. v kariére, čím sa v historických tabuľkách dostal na 39. miesto, na ktorom figuruje spolu s legendárnym slovenským útočníkom Petrom Bondrom. Iginla odohral v NHL 1158 zápasov, zatiaľ čo Bondra 1081.
NHLPiatkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Tomáš Vincour (Ú, DAL), Joey MacDonald (B, DET), Aaron Palushaj (PK, MTL), Jim O'Brien (Ú, OTT). Na farmu boli poslaní: Jean-Francois Jacques (Ú, ANA), Mark Bell (Ú, ANA), Kyle Palmieri (Ú, ANA), Andrew Joudrey (C, CBJ), Chad Rau (C, MIN), Casey Wellman (Ú, NYR), Tyson Sexsmith (B, SJS), Pierre-Cedric Labrie (ĽK, TBL).

03. 02.

LightningObranca Marc-Andre Bergeron a pravý krídelník Adam Hall sa opäť zapojili do tréningového procesu a čoskoro by sa mohli vrátiť do akcie. Bergeron mal problémy s chrbtom, Hall natrhnutý sval v predlaktí.
OilersObranca Cam Barker sa vo štvrtok vrátil do akcie po tom, čo v novembri utrpel zranenie členka. Útočník Ryan Nugent-Hopkins sa pripojil k tímu na tréningoch a očakáva sa, že v sobotu sa vráti aj do základnej zostavy. V priebehu ďalšieho týždňa by sa mal do akcie vrátiť aj obranca Tom Gilbert.
BlackhawksĽavý krídelník Andrew Brunette opustil predčasne štvrtkový zápas proti Edmontonu, keď v priebehu prvej tretiny utrpel zranenie hornej časti tela. V akcii stihol odohrať dve a pol minúty. Zaznamenal jeden plusový bod.
SharksBrankár Antti Niemi vynechal štvrtkový zápas pre nešpecifikované zranenie. Do prvého tímu bol z Worcesteru (AHL) povolaný Tyson Sexsmith, ktorý robil náhradníka Thomasovi Greissovi. Antero Niittymaki bol poslaný na farmu.