25. 04.
26. 04.
«

01. 02.

FlyersČeský veterán Jaromír Jágr sa vrátil v utorok do zostavy Flyers po tom, čo predchádzajúce dva zápasy vynechal pre problémy so slabinami. Proti Winnipegu odohral 17 minút, počas ktorých zaznamenal jednu asistenciu a jeden mínusový bod.
SabresÚtočník Paul Gaustad sa vrátil po trojzápasovej absencii do akcie, aby pomohol Buffalu k víťazstvu nad Montrealom troma bodmi za gól a dve asistencie. Späť v zostave bol aj útočník Tyler Ennis, ktorý vynechal 17 duelov pre zranenie členka.
DevilsObranca Andy Green zaznamenal jednu asistenciu pri svojom prvom zápase po zranení členka, ktoré si vyžiadalo jeho absenciu v 22 stretnutiach. Proti Rangers odohral 23 minút a zaznamenal aj plusový bod.
DucksÚtočník Anaheimu Matt Beleskey zaznamenal asistenciu vo svojom prvom zápase po zranení ruky, s ktorým vynechal tri duely. Proti Phoenixu odohral 10 minút a nazbieral aj tri plusové body.
NHLUtorkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Philippe Cornet (Ú, EDM), Colin McDonald (Ú, PIT), John McCarthy (Ú, SJS), Pierre-Cedric Labrie (Ú, TBL). Na farmu boli poslaní: Michael Hutchinson (B, BOS), Leland Irving (B, CGY), Jerome Samson (Ú, CAR). Na waiver listinu bol zapísaný: Cal O’Reailly (C, PHX)

31. 01.

AvalancheÚtočník Matt Duchene sa stále nezotavil zo zranenia kolena a nebude pripravený vrátiť sa do akcie, keď Colorado v utorok znova vykorčuľuje na ľad. Víkend predstavoval zavŕšenie štvormesačného obdobia jeho absencie, ktoré bolo minimálne potrené pre zotavenie. Ako dlho bude ešte tímu chýbať, nebolo zverejnené.
CapitalsPravý krídelník Joel Rechlicz podpísal s Washingtonom jednoročnú zmluvu. Dvadsaťštyriročný americký rodák, ktorý v NHL odohral 23 zápasov za NY Islanders, bol v pondelok taktiež povolaný do prvého tímu Capitals.
NHLPondelkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Nate Guenin, Mark Bell (ANA), Michael Hutchinson (BOS), Riley Nash (CAR), David Savard, Andrew Joudrey (CBJ), Philip Larsen (DAL), Tyson Strachan (FLA), Chad Rau, Jed Ortmeyer, Matt Kassian (MIN), Andreas Engqvist (MTL), Steve Bernier, Matt Taormina, Jacob Josefson (NJD), Rhett Rakhshani, Kevin Poulin (NYI), Harry Zolnierczyk, Tom Sestito, Ben Holmstrom (PHI), Chris Summers (PHX), Chris Porter (STL), Cody Eakin, Joel Rechlicz (WSH), Spencer Machacek, Aaron Gagnon (WPG).

27. 01.

SharksBrankár Antero Niittymaki prežil pobyt na waiver listiny bez toho, aby si ho niektorý z tímov vybral. Zatiaľ zostáva s tímom a bude čakať, ako sa jeho situácia vyvinie. Ak nebude vymenený alebo stiahnutý z „re-entry“ waiver listiny, je možné, že sa vráti do Európy.
NHLŠtvrtkové transakcie -- Na farmu boli poslaní: Andreas Engqvist (Ú, MTL), Jacob Josefson (C, NJD), Matt Teormina (O, NJD).

26. 01.

NHLKapitán Nicklas Lidstrom vynechal stredajší zápas proti Montrealu, pretože ho trápila chrípka. 41-ročný veterán tak prišiel o svoju „železnú“ sériu, ktorá skončila na 213 odohraných zápasoch bez prestávky. Klubový rekord drží Alex Delvecchio s 548 zápasmi.
NHLStredajšie transakcie - - Na farmu boli poslaní: Mark Bell, Nate Guenin (ANA), Brandon Pirri, Ben Smith (CHI), Dane Byers (CBJ), Philip Larsen, Matt Fraser, Tomáš Vincour (DAL), Tyson Strachan (FLA), Chad Rau, Jed Ortmeyer, Matt Kassian (MIN), Peter Harrold (NJD), Andre Petersson, Mark Borowiecki (OTT), Harry Zolnierczyk, Ben Holmstrom, Tom Sestito (PHI), Marc Pouliot, Chris Summers (PHX), Eric Tangradi (PIT), John McCarthy (SJS), Chris Porter (STL), Evan Oberg, Pierre-Cedric Labrie, Trevor Smith, Mike Angelidis (TBL), Cody Eakin (WSH), Aaron Gagnon, Patrice Cormier (WPG).

25. 01.

SabresObranca Christian Ehrhoff sa vrátil do zostavy po tom, čo vynechal 11 zápasov pre zranenie hornej časti tela. Sabres mali počas jeho absencie bilanciu 2-7-2. Proti New Jersey odohral 24 a pol minúty. Tímu chýbal Jochen Hecht, ktorý utrpel v St. Louis otras mozgu.
BruinsPravý krídelník Nathan Horton vynechal svoj prvý zápas sezóny pre mierny otras mozgu. Tréner Claude Julien dúfa, že po zápase hviezd bude schopný vrátiť sa do akcie. V 46 zápasoch zaznamenal 17 gólov a 15 asistencií.
BluesSt. Louis v utorok podľahlo Pittsburghu 2:3, no získalo bod za remízu v normálnom hracom čase a pred prestávkou sa môže pýšiť ojedinelou bilanciou – v každom doterajšom zápase proti súperovi z opačnej konferencie bodovalo.
OilersObranca Ryan Whitney sa vrátil do akcie po zranení pravého členka, pre ktoré bol nútený vynechať 14 zápasov. V utorok proti Vancouveru odohral 18 a pol minúty.
CanucksObranca Sami Salo sa vrátil do zostavy Canucks v utorkovom zápase proti Edmontonu po tom, čo pre otras mozgu vynechal šesť zápasov. Vo svojom prvom zápase od 7. januára odohral 22 minút a 39 sekúnd.
FlamesÚtočník Alex Tanguay sa vrátil do zostavy Flames po tom, čo vynechal 15 zápasov pre problémy s krkom. V utorkovom zápase proti San Jose odohral 17 minút a 37 sekúnd. Zaznamenal dve strely na bránu.
StarsĽavý krídelník Vernon Fiddler odohral v utorok svoj jubilejný 500. zápas v NHL. Edmontonský rodák doteraz v NHL zaznamenal 162 bodov, pričom strelil 65 gólov. Okrem Dallasu hrával aj za Nashville a Phoenix.
AvalancheObranca Colorada Ryan Wilson sa v utorok vrátil do akcie po tom, čo vynechal predchádzajúce dve stretnutia pre problémy so slabinami. Proti Minnesote odohral 20 minút. Tímu v zápase chýbal chorý útočník Ryan O’Reilly.
JetsStredný útočník Evander Kane, ktorý vynechal tri zápasy pre následky otrasu mozgu, bol v utorok umiestnený na listinu zranených hráčov. Jets do prvého tímu povolali útočníka Aarona Gagnona zo St. John’s (AHL).
LightningObranca Victor Hedman vynechal svoj 13. zápas pre otras mozgu, no dobrou správou pre Lightning je skutočnosť, že sa už vrátil do tréningového procesu tímu. Do zranenie zaznamenal dva góly a štyri asistencie v 32 dueloch.
NHLUtorkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Brandon Pirri (C, CHI), Andreas Engqvist (Ú, MTL), Chad Johnson (B, NYR), Mike Angelidis (ĽK, TBL), Evan Oberg (O, TBL), Aaron Gagnon (Ú, WPG). Na farmu boli poslaní: Zac Dalpe (Ú, CAR), Tomáš Kubalík (PK, CBJ), Ian Cole (O, STL).

24. 01.

HurricanesÚtočník Chad LaRose utrpel v úvode druhej tretiny reznú ranu a do zápasu už nezasiahol. V akcii stihol stráviť niečo cez štyri minúty a zaznamenal plusový bod. Do akcie by sa mohol vrátiť po zápase hviezd.
Blue JacketsÚtočník R.J. Umberger odohral svoj prvý zápas od 10. januára, kedy utrpel otras mozgu. Po päťzápasovej absencii strávil na ľade 14 minút 42 sekúnd. Proti Nashvillu nebodoval, no bránu súpera ohrozil trikrát.
Maple LeafsMaple Leafs počas pondelkové zápasu potvrdili, že nedeľnom tréningu došlo ku konfliktu. Obranca Carl Gunnarsson a útočník Joey Crabb si počas neho vymenili pár úderov.
NHLPondelkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Dane Byers (ĽK, CBJ), Tyson Strachan (O, FLA), Peter Harrold (O/Ú, NJD). Na farmu boli poslaní: Chris Tanev (O, VAN), Tomáš Kundrátek (O, WSH).

23. 01.

BruinsÚtočník Nathan Norton nedohral nedeľný zápas proti Philadelphii po tom, čo v úvode druhej tretiny absorboval tvrdý bodyček od Toma Sestita. Okrem toho, že išlo o zranenie hlavy, nebol tréner Claude Julien po dueli schopný povedať viac.
AvalancheObranca Ryan Wilson vynechal v nedeľu svoj druhý zápas v rade pre zranenie slabín. Rodák z ontárijského Windsoru v tejto sezóne odohral 33 duelov, v ktorých strelil jeden gól a pridal 14 asistencií.
DucksAnaheim sa v nedeľnom zápase proti Coloradu musel zaobísť bez kľúčového obrancu Toniho Lydmana, ktorého trápi choroba. Počas 44 tohtosezónnych zápasov nazbieral 10 asistencií.