20. 04.
21. 04.
«

28. 11.

Maple LeafsÚtočník Michail Grabovskij sa vrátil do zostavy Toronta po tom, čo vynechal posledných päť zápasov pre zranenie dolnej časti tela. Proti Anaheimu odohral necelých 14 minút a do bodovania sa nezapísal. Na vhadzovaniach však mal 70% úspešnosť.
NHLNedeľné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Jeff Deslauriers (B, ANA), Francis Wathier (ĽK, DAL), Richard Bachman (B, DAL), Nikita Filatov (Ú, OTT), Frazer McLaren (ĽK, SJS), Keith Aulie (O, TOR). Na farmu boli poslaní: Allen York (B, CBJ), Stephane Da Costa (C, OTT), Maxim Gončarov (O, PHX), Korbinian Holzer (O, TOR).

27. 11.

CanucksObranca Vancouveru Alexander Edler nedohral sobotný zápas proti San Jose po tom, čo ho v druhej bodyčekoval Jamie McGinn a švédsky bek utrpel zranenie hornej časti tela.
CanadiensAndrej Kosticyn sa v sobotu proti Pittsburghu vrátil do akcie po tom, čo vynechal desať zápasov pre zranenie dolnej časti tela. Krídelník Montrealu strávil na ľade necelých 14 a pol minúty.
SabresObranca Brayden McNabb odohral v sobotu svoj prvý zápas v NHL. 20-ročný robustný bek nastúpil v drese Buffala, ktoré sužujú zranenia, proti Washingtonu. McNabb hral viac ako 13 a pol minúty, počas ktorých zaznamenal dve strely a šesť bodyčekov.
NHLSobotné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Brayden McNabb (O, BUF), Paul Szczechura (Ú, BUF), Stefan Elliott (O, COL), Fabian Brunnstrom (Ú, DET), Alex Plante (O, EDM), Kevin Marshall (O, PHI).

26. 11.

OilersRyan Whitney sa po mesačnej pauze spôsobenej zranením kolena vrátil v piatok do zostavy Edmontonu. Robustný obranca odohral v zápase proti Minnesote takmer 16 a pol minúty.
BlackhawksObranca Brent Seabrook sa po štyroch vynechaných stretnutiach vrátil do zostavy Chicaga po tom, čo nehral pre zranenie jeho ľavej nohy. Seabrook hral proti Anaheimu necelých 21 a pol minúty.
Blue JacketsČeský útočník Václav Prospal sa stal v piatok 268. hráčom v histórii, ktorý odohral 1000 zápasov v základnej časti. Rodák z Českých Budějovíc, ktorý oblieka dres Columbusu, zaznamenal túto métu vo významný deň. Práve pred 50 rokmi odohral Gordie Howe ako prvý hokejista v histórii 1000 duelov.
Maple LeafsDvaja hráči Toronta, obranca Carl Gunnarsson a center David Steckel, utrpeli nešpecifikované zranenia v druhej tretine a do hry už v ďalších minútach nezasiahli. Maple Leafs napokon vyhrali nad Dallasom 4:3 po SN.
OilersSkúsený útočník Oilers Darcy Hordichuk zaznamenal v piatok významný míľnik vo svoje kariére. 30-ročný krídelník odohral svoj 500. zápas v NHL. Doposiaľ nazbieral 38 bodov (19+19) a 1076 trestných minút.
RangersCarl Hagelin, dvadsaťtriročný švédsky krídelník, nastúpil v piatok na svoj premiérový zápas v NHL. Stalo sa tak v drese Rangers, ktorí hrali vo Washingtone. Hagelin odohral 10 a pol minúty a zaznamenal asistenciu pri víťazom góle.
NHLPiatkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Roman Josi (O, NSH). Na farmu boli poslaní: Paul Byron (Ú, CGY), Alex Plante (O, EDM), Matt Hackett (B, MIN), Blair Jones (Ú, TBL).

25. 11.

NHLŠtvrtkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Zack Kassian (Ú, BUF), Carl Hagelin, John Mitchell (Ú, NYR). Na farmu boli poslaní: Brendan Smith (O, DET), Nick Palmieri (PK, NJD). Na waiver listinu boli zapísaní: Niclas Bergfors (Ú, NSH), Blake Comeau (Ú, NYI).

24. 11.

Red WingsKapitán Nicklas Lidstrom odohral svoj 1514. zápas v NHL, čím sa vyrovnal svojmu bývalému spoluhráčovi a súčasnému generálnemu manažérovi Tampy Bay Steveovi Yzermanovi. V historickom poradí súťaže mu patrí 13. mieste, v organizácii tretie.
SabresCenter Jochen Hecht odohral v stredu svoj prvý zápas v tejto sezóne po tom, čo vynechal úvodných 20 pre následky otrasu mozgu. Duel nedohral jeho spoluhráč z ofenzívy Brad Boyes, ktorý v prvej tretine utrpel zranenie pravej nohy.
CoyotesCoyotes pred zápasom proti Anaheimu oznámili, že útočník Kyle Turris by mal začať s tréningami počas tohto týždňa a pred štartom za prvý tím ho bude čakať kondičný pobyt v AHL. Turris sa do začiatku tohto týždňa nevedel s klubom dohodnúť na novej zmluve.
CanucksTrénerom s najväčším počtom víťazstiev už vo Vancouveri nie je Marc Crawford. V stredu ho prekonal Alain Vigneault, ktorý zaznamenal svoje 247. víťazstvo na lavičke Canucks. Tí porazili Avalanche 3:0.
CapitalsJoel Ward nebol v stredajšom zápase zaradený do základnej zostavy Capitals, pretože v utorok zaspal a vynechal doobedňajšie stretnutie tímu. V tomto ročníku odohral 19 zápasov, v ktorých strelil štyri góly a pridal štyri asistencie.
BlackhawksÚtočník Michael Frolík sa vrátil do zostavy Blackhawks po tom, čo vynechal dva zápasy pre poranenie ľavého ramena. Proti Sharks odohral 11 minút a zaznamenal jeden strelecký pokus. Obranca Brent Seabrook si na svoj návrat musí ešte počkať.
PenguinsCenter Sidney Crosby vo svojom druhom zápase sezóny nebodoval. St. Louis pritom patrí medzi štyri tímy, proti ktorým sa ešte netešil z gólu. Ostatnými troma sú Chicago, Edmonton a San Jose.
CanadiensObranca Hal Gill sa v stredu vrátil do zostavy Canadiens po tom, čo vynechal päť zápasov pre infekciu. Proti Hurricanes odohral zhruba 22 minút a zaznamenal plusový bod a tri strely na bránu.
WildObranca Marco Scandella hral vo svojom prvom zápase od 12. novembra, kedy proti Los Angeles utrpel otras mozgu. V stredajšom zápase proti Nashvillu odohral takmer 18 minút a zaznamenal asistenciu.
CapitalsObranca Capitals Mike Green stále nekorčuľoval od 11. novembra, kedy utrpel zranenie slabín. Washington ho však stále nezapísal na listinu zranených hráčov, čo by mohlo byť otázkou najbližších dní.
NHLStredajšie transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Tim Sestito (Ú, NJD), Matt Hackett (B, MIN), Dana Tyrell (Ú, TBL), Fabian Brunnstrom (Ú, DET). Na farmu boli poslaní: Brendan Smith (O, DET), Niclas Bergfors (Ú, NSH). Na waiver listinu bol zapísaný Blair Jones (Ú, TBL).

23. 11.

Maple LeafsStuart Percy podpísal s Torontom trojročný nováčikovský kontrakt. Osemnásťročný kanadský obranca, ktorý bol draftovaný v tomto roku z celkového 25. miesta, odohral v tejto sezóne zatiaľ 18 zápasov v OHL, v ktorých zaznamenal 17 bodov.
LightningPravý krídelník Steve Downie opustil po dvoch tretinách utorkový zápas proti Torontu, pretože utrpel zranenie v hornej časti tela. V akcii stihol odohrať takmer sedem minút a okrem jedného vyhraného vhadzovania zaznamenal aj jeden bodyček.
OilersČeský útočník Aleš Hemský odohral v utorok svoj 500. zápas v kariére. Zaznamenal v ňom jeden gól a jednu asistenciu. V kariére už dokázal nazbierať 402 bodov za 116 gólov a 286 asistencií.
Maple LeafsÚtočník Clarke MacArthur sa v utorkovom zápase proti Tampe Bay vrátil do akcie po tom, čo vynechal tri zápasy pre zranenie v hornej časti tela. V stretnutí odohral 12 minút a 22 sekúnd, počas ktorých sa mu podarilo streliť gól.
BlackhawksObranca Brent Seabrook absolvoval utorkový tréning a mohol by hrať v stredajšom zápase proti San Jose. O jeho štarte sa rozhodne po stredajšom rozkorčuľovaní. Seabrook bol mimo akcie viac ako týždeň so zranením v dolnej časti tela.