23. 04.
24. 04.
«

24. 11.

CanucksTrénerom s najväčším počtom víťazstiev už vo Vancouveri nie je Marc Crawford. V stredu ho prekonal Alain Vigneault, ktorý zaznamenal svoje 247. víťazstvo na lavičke Canucks. Tí porazili Avalanche 3:0.
CapitalsJoel Ward nebol v stredajšom zápase zaradený do základnej zostavy Capitals, pretože v utorok zaspal a vynechal doobedňajšie stretnutie tímu. V tomto ročníku odohral 19 zápasov, v ktorých strelil štyri góly a pridal štyri asistencie.
BlackhawksÚtočník Michael Frolík sa vrátil do zostavy Blackhawks po tom, čo vynechal dva zápasy pre poranenie ľavého ramena. Proti Sharks odohral 11 minút a zaznamenal jeden strelecký pokus. Obranca Brent Seabrook si na svoj návrat musí ešte počkať.
PenguinsCenter Sidney Crosby vo svojom druhom zápase sezóny nebodoval. St. Louis pritom patrí medzi štyri tímy, proti ktorým sa ešte netešil z gólu. Ostatnými troma sú Chicago, Edmonton a San Jose.
CanadiensObranca Hal Gill sa v stredu vrátil do zostavy Canadiens po tom, čo vynechal päť zápasov pre infekciu. Proti Hurricanes odohral zhruba 22 minút a zaznamenal plusový bod a tri strely na bránu.
WildObranca Marco Scandella hral vo svojom prvom zápase od 12. novembra, kedy proti Los Angeles utrpel otras mozgu. V stredajšom zápase proti Nashvillu odohral takmer 18 minút a zaznamenal asistenciu.
CapitalsObranca Capitals Mike Green stále nekorčuľoval od 11. novembra, kedy utrpel zranenie slabín. Washington ho však stále nezapísal na listinu zranených hráčov, čo by mohlo byť otázkou najbližších dní.
NHLStredajšie transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Tim Sestito (Ú, NJD), Matt Hackett (B, MIN), Dana Tyrell (Ú, TBL), Fabian Brunnstrom (Ú, DET). Na farmu boli poslaní: Brendan Smith (O, DET), Niclas Bergfors (Ú, NSH). Na waiver listinu bol zapísaný Blair Jones (Ú, TBL).

23. 11.

Maple LeafsStuart Percy podpísal s Torontom trojročný nováčikovský kontrakt. Osemnásťročný kanadský obranca, ktorý bol draftovaný v tomto roku z celkového 25. miesta, odohral v tejto sezóne zatiaľ 18 zápasov v OHL, v ktorých zaznamenal 17 bodov.
LightningPravý krídelník Steve Downie opustil po dvoch tretinách utorkový zápas proti Torontu, pretože utrpel zranenie v hornej časti tela. V akcii stihol odohrať takmer sedem minút a okrem jedného vyhraného vhadzovania zaznamenal aj jeden bodyček.
OilersČeský útočník Aleš Hemský odohral v utorok svoj 500. zápas v kariére. Zaznamenal v ňom jeden gól a jednu asistenciu. V kariére už dokázal nazbierať 402 bodov za 116 gólov a 286 asistencií.
Maple LeafsÚtočník Clarke MacArthur sa v utorkovom zápase proti Tampe Bay vrátil do akcie po tom, čo vynechal tri zápasy pre zranenie v hornej časti tela. V stretnutí odohral 12 minút a 22 sekúnd, počas ktorých sa mu podarilo streliť gól.
BlackhawksObranca Brent Seabrook absolvoval utorkový tréning a mohol by hrať v stredajšom zápase proti San Jose. O jeho štarte sa rozhodne po stredajšom rozkorčuľovaní. Seabrook bol mimo akcie viac ako týždeň so zranením v dolnej časti tela.
NHLUtorkové transakcie -- Na farmu boli poslaní: Fabian Brunnstrom (Ú, DET), Taylor Chorney (O, EDM), Eric Boulton (ĽK, NJD), Kevin Marshall (O, PHI), Brayden Schenn (Ú, PHI), Alexandre Picard (ĽK, TBL). Do prvého tímu boli povolaní: Alex Plante (O, EDM), Michael Haley (Ú, NYI), Harry Zolnierczyk (Ú, PHI), Cade Fairchild (O, STL). Na waiver listinu bol zapísaný Niclas Bergfors (Ú, NSH).

22. 11.

PenguinsNávrat do zostavy Penguins v pondelok nezažil len Sidney Crosby, ale aj český obranca Zbyněk Michálek, ktorý vynechal posledných 10 zápasov pre zlomený prst. Proti Islanders odohral takmer 20 minút a zaznamenal jednu asistenciu.
IslandersObranca Mark Eaton opustil predčasne pondelkový duel proti Penguins, keď utrpel zranenie ľavého kolena. Do akcie sa už nevrátil. Odohrať stihol osem minút, počas ktorých zblokoval jednu strelu a urobil jeden bodyček.
CapitalsSvoj debut v kanadsko-americkej NHL zažil obranca Dmitrij Orlov. Dvadsaťročný rodák z ruského Novokuznecku odohral proti Coyotes takmer 12 minút. Capitals ho draftovali v roku 2009 z celkového 55. miesta.
FlyersPo šiestich vynechaných zápasoch pre zranenie dolnej časti tela sa v pondelok do akcie vrátil krídelník Andreas Nodl. Duel proti Caroline však vynechali obrancovia Chris Pronger (choroba) a Braydon Cobunr (horná časť tela).
OilersĽavý krídelník Darcy Hordichuk sa v pondelok proti Dallasu vrátil do zostavy Oilers po tom, čo vynechal 16 zápasov pre zranenie kolena. V dueli odohral len päť a pol minúty. Počas tohto času zaznamenal mínusový bod a tri bodyčeky.
NHLPondelkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: T.J. Brennan (O, BUF), Brett Sutter (Ú, CAR), Allen York (B, CBJ), Kevin Marshall (O, PHI), Marc-Andre Bourdon (O, PHI), Maxim Gončarov (O, PHX). Na farmu boli poslaní: Zac Dalpe (Ú, CAR), Zach Boychuk (Ú, CAR), Matt Calvert (ĽK, CBJ), Alexandre Picard (O, PIT), Matt Climie (B, VAN). Na waiver listinu bpô umiestnený Matt Beleskey (ĽK, ANA). Do ECHL bol poslaný Harry Zolnierczyk (Ú, PHI).

21. 11.

BluesÚtočník T.J. Oshie má ľahšie poranenie zápästia, pre ktoré si od hokeja oddýchne niekoľko dní. Do prvého tímu bol z Peorie (AHL) povolaný Brett Sterling, no nie je známe, či Oshie vynechá jeden alebo dva zápasy. V tejto sezóne zaznamenal 13 bodov (6+7) v 19 dueloch.
DucksBrandon McMillan a Andrew Gordon sú medzi siedmimi útočníkmi, ktorí v tejto sezóne odohrali aspoň 20 zápasov a nestrelili ešte gól. Skupinku dopĺňajú Ethan Moreau (LAK), Colton Gillies (MIN), Chris Thorburn (WPG), Cody McLeod (COL) a Manny Malhotra (VAN).
Red WingsRed Wings sú spolu s Calgary Flames jediným tímom, ktorý ešte v tomto ročníku neabsolvoval samostatné nájazdy. Detroit má momentálne bilanciu 11-7-1 a je na tretej priečke v Centrálnej divízii.
AvalancheObranca Shane O’Brien odohral v nedeľu proti San Jose svoj 400. zápas v NHL. Počas kariéry obliekal dressy Tampy Bay, Anaheimu, Vancouveru, Nashvillu a od tejto sezóny Colorada. V lige zaznamenal 10 gólov a 61 asistencií.
NHLNedeľné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Tomáš Vincour (Ú, DAL), David Ullstrom (Ú, NYI), Brett Sterling (ĽK, STL), Korbinian Holzer (O, TOR), Matt Climie (B, VAN), Dmitrij Orlov (O, WSH). Na farmu boli poslaní: Marc Cantin (O, BOS), T.J. Brennan (O, BUF), Kris Fredheim (O, MIN).

20. 11.

Maple LeafsTím Toronto Maple Leafs oznámil, že obranca Mike Komisarek vynechá osem týždňov, pretože bude musieť podstúpiť operáciu ruky. Zranenie utrpel vo štvrtkovom zápase proti Nashvillu.
SabresObranca Sabres Tyler Myers nehral v tretej tretine sobotňajšieho zápasu proti Phoenixu po tom, čo utrpel zranenie hornej časti tela. V prvých dvoch tretinách odohral viac ako 12 a pol minúty. Bližšie informácie však tím nezverejnil.
Red WingsTodd Bertuzzi sa v sobotu vrátil do zostavy Detroitu po tom, čo vynechal šesť zápasov pre sinusitídu (zápal prínosových dutín). V zápase proti Los Angeles odohral takmer 17 minút a zaznamenal jeden plusový bod.
PredatorsCenter David Legwand vynechal štyri zápasy pre nešpecifikované zranenie hornej časti tela, avšak už v sobotu sa vrátil do zostavy Predators. Tím z „mesta country“ však prehral proti Columbusu 3:4 PP a Legwand prihral na jeden gól.
LightningÚtočník Tampy Bay Ryane Malone sa v zápase proti New Jersey vrátil do akcie po tom, čo vynechal štyri zápasy pre nešpecifikované zranenie hornej časti tela. Jeho spoluhráč Tom Pyatt tento duel nedohral, pretože utrpel zranenie hornej časti tela.