Fuj taký sú ako také osy, ešte aj dresy majú také
21.04.2014 - 00:03:11
avatar
BOSTON BRUINS – DETROIT RED WINGS, game 2 - 4:1

Na našej strane bezo zmien, nebol dôvod na zmeny, u Medveďov Kevan Miller v obrane miesto Coreyho Pottera.

Pred zápasom: Od Bruins som po výkone v game 1, kedy nehrali svoj najlepší hokej čakal, že budú makať na 120 % a vyletia na nás a pôjdu do toho ako besní psi, pretože prehrávať 0:2 po dvoch domácich zápasoch by bolo veľmi nepríjemné. Ale ako sa avizovalo pred sériou, ak mali Bruins nejaké obavy alebo niečo podobné z nás kvôli rýchlosti, tak sa to potvrdilo, rýchlosť na Bruins bude platiť a tadiaľ by mohla viesť cesta k úspechu.

1st period: Už v úvodnej minúte mal výbornú šancu Franzen po ofenzívnej akcii Smitha, The Mule ale netrafil bránu. V druhej minúte sme dostali presilovku za podrazenie Thorntona na Nyquista. V nej sme boli totálne bezzubí až to vyvrcholilo hákovaním Tatara na Cháru. Oslabenie sme prežili, Bruins si nevytvoril žiadny veľký tlak. No čo potom predviedol Jimmy, na to ťažko niečo hovoriť. Puk vystrelil k mantinelu na Smitha, od jeho nôh sa dostal ku Florekovi a ten nemal problém do odrytej brány – 1:0. Zakrátko interfence Kindla a presilovka pre Bruins. Počas nej sme trestuhodne nechali Hamiltona prejsť až pred bránu, našťastie nezakončil podľa predstáv. Po DeKeyserovom sekaní (také, až zlomil Soderbergovi hokejku) išli Bruins do PP 5 na 3 na 20 sekúnd. 5 na 4 využil Reily Smith dorážkou spred brány – 2:0. Boston mal aj ďalšie šance, najmä po ukážkovej rozohrávke Quinceyho, po ktorej mohol zvýšiť Lucic či hneď na to od modrej Hamilton. Pohotová lapačka Howarda zabránila Soderbergovi navýšiť vedenie domácich, zo strany Red Wings zlá tretina, veľmi zlá. Po závare pred bránou trma-vrma tresty dostali Tatar, DeKeyser, Hamilton a Marchand, hnusná krpatá krysa, ktorá sa mi ešte viac zhnusila. Na záver Chára vyzýval Smitha, ktorý sa aj chcel biť, rozhodcovia nedovolili.

Veľmi zlá tretina, Bruins agresívnejší, hladnejší a lepší, zaslúžené vedenie, dorazil nás ale sprostý prvý gól, to sa nemôže stávať ani medzi žiakmi.

2nd period: Začala zbúraním Smitha v podaní Kronnera. Alfredsson vybojoval presilovku po hákovaní Erikssona (pán Julien sa uškŕňal a smial sa, neviem čomu), tú sme ale zahodili tak ako aj predošlú. Marchand si v nej vyskakoval do Datsyuka, čím ma definitívne už presvedčil o tom, že je to primitívna hnusná zasratá krysa, ktorej dúfam skôr či neskôr niekto riadne naloží na jeho škaredý nos, aby sa chlapec spamätal, veľký hrdina, obyčajný chudáčik čo si o sebe myslí, že je obrovský frajer a zjedol celý svet. Jedinečnú šancu na zníženie nevyužil Kronwall po tom, čo mu Hamilton zblokoval strelu. (celé to začalo vďaka tradičnej backhand pass od Datsa). Ďalšia šanca na vrátenie sa do zápasu sa naskytla po faule na Legwanda. Pred ňou sa Pierre opýtal Babsa na jeho názor, jeho slová zneli jasne:

Musíme hrať našu hru, prečo sa prispôsobujeme ich hre ? To nedáva žiadny zmysel, hrajme našu hru, sme rýchli, tak hrajme ku*va rýchlo.

Po skončení PP, samozrejme nevyužitej prišlo toľko potrebné zníženie. Good play Helma, strela cez Iginlu, Rask vyrazil do rukavice Glendeninga, od neho si to puk namieril do brány – 2:1. Závar vytvorila aj „The Kid Line“, vyrovnať mohol Jurčo. Preskupenie formácií, Abby do 3rd line, Gus do 1st, Jurčo do 2nd. Datsyuk vybojoval ďalšiu PP po podrazení Hamiltona, zase ideálna šanca. Hrôza a des pokračovali aj naďalej, presilovka desivo strašná. Celotretinový effort sme zabili na záver, Lucicovu strelu síce Howard spomalil, ale došla do brány. Ten hajzel, čo nemal hrať, áno presne ten nám dal gól, možno ten, čo nás definitívne zabil.

2nd period bola lepšia jak 1st, ale stále v našej hre postrádam intensity s akou sme hrali v game 1, k PP je škoda sa vyjadrovať. Snáď príde zdramatizovanie v 3rd.

3rd: Bruins po troch minútach išli do výhody, využil ju Chára výbornou prácou pred bránou. Takže miesto kontaktného gólu definitívny klinec. Potom sme ešte mali snahu niečo s výsledkom urobiť, ale všetky naše pokusy stroskotávali na Raskovi, ktorý riešil všetko v pohode a v kľude, tá snaha bola planá, byť down by 3 proti Bruins je neriešiteľná situácia.

Hodnotenie zápasu: Na ľade som od začiatku zápasu videl dve totálne odlišné mužstvá oproti game 1. Bruins hladnejší, agresívnejší, aktívnejší, kdežto my sme effort nechali v šatni, to jak sa budeme snažiť a jak pôjdeme za výhrou a za šancou viesť 2:0 v sérií, slová o týchto veciach ostali v šatni a zase to boli len klasické kecy. Prvá tretina bola vrchol, my sa necháme vyprovokovať a Bruins vedia, že nás k tomu donútia. Nemôžeme sa s nimi biť, šťuchať, proste nič, lebo to je cesta do záhuby.

Takže, do utorňajšieho zápasu:

hrať svoju rýchlu hru

neprispôsobovať sa hre Bruins a hlavne, nenechať sa vyprovokovať

more intensity - dnes sme neboli na takej vlne ako v game 1, o čom svedčal zlý vstup do zápasu

PP, PP, PP - katastrofa, čo v nich predvádzame, zlepšiť, ale tak sa mi zdá, že na tejto hernej činnosti sa u nás absolútne nepracuje, bez nápadu, stojaté

Teším sa na utorok, hlavne na atmosféru v JLA, poďme si to užiť a vráťme sa k našej hre !!! LGRW !
hodnost AvB .
21.04.2014 - 00:18:02
avatar
Osobne si myslím, že dnešný výkon Wings bol veľmi slabý. Len rýchlosť stačiť na Bruins predsa nebude. Tí nie sú natoľko naivní, že sa na to nepripravia. Snaha je málo, chýba väčšia agresivita a streľba, tlačenie sa do brány, rozhadzovanie pukov po stranách. Na druhej strane, super výkon Bruins. Celkovo sú Medevede lepšie.
21.04.2014 - 00:28:59
avatar
Reakcia na: Pasha, 21.04.2014 - 00:03:11
BOSTON BRUINS – DETROIT RED WINGS, game 2 - [B] 4:1 [/B] Na našej strane bezo zmien, nebol dôvod na zmeny, u Medveďov Kevan Miller v obrane miesto Coreyho Pottera. Pred zápasom: Od Bruins som po výkone v game 1, kedy nehrali svoj najlepší hokej čakal, že budú makať na 120 % a vyletia na nás a pôjdu do toho ako besní psi, pretože prehrávať 0:2 po dvoch domácich zápasoch by bolo veľmi nepríjemné. Ale ako sa avizovalo pred sériou, ak mali Bruins nejaké obavy alebo niečo podobné z nás kvôli rýchlosti, tak sa to potvrdilo, rýchlosť na Bruins bude platiť a tadiaľ by mohla viesť cesta k úspechu. 1st period: Už v úvodnej minúte mal výbornú šancu Franzen po ofenzívnej akcii Smitha, The Mule ale netrafil bránu. V druhej minúte sme dostali presilovku za podrazenie Thorntona na Nyquista. V nej sme boli totálne bezzubí až to vyvrcholilo hákovaním Tatara na Cháru. Oslabenie sme prežili, Bruins si nevytvoril žiadny veľký tlak. No čo potom predviedol Jimmy, na to ťažko niečo hovoriť. Puk vystrelil k mantinelu na Smitha, od jeho nôh sa dostal ku Florekovi a ten nemal problém do odrytej brány – 1:0. Zakrátko interfence Kindla a presilovka pre Bruins. Počas nej sme trestuhodne nechali Hamiltona prejsť až pred bránu, našťastie nezakončil podľa predstáv. Po DeKeyserovom sekaní (také, až zlomil Soderbergovi hokejku) išli Bruins do PP 5 na 3 na 20 sekúnd. 5 na 4 využil Reily Smith dorážkou spred brány – 2:0. Boston mal aj ďalšie šance, najmä po ukážkovej rozohrávke Quinceyho, po ktorej mohol zvýšiť Lucic či hneď na to od modrej Hamilton. Pohotová lapačka Howarda zabránila Soderbergovi navýšiť vedenie domácich, zo strany Red Wings zlá tretina, veľmi zlá. Po závare pred bránou trma-vrma tresty dostali Tatar, DeKeyser, Hamilton a Marchand, hnusná krpatá krysa, ktorá sa mi ešte viac zhnusila. Na záver Chára vyzýval Smitha, ktorý sa aj chcel biť, rozhodcovia nedovolili. Veľmi zlá tretina, Bruins agresívnejší, hladnejší a lepší, zaslúžené vedenie, dorazil nás ale sprostý prvý gól, to sa nemôže stávať ani medzi žiakmi. 2nd period: Začala zbúraním Smitha v podaní Kronnera. Alfredsson vybojoval presilovku po hákovaní Erikssona (pán Julien sa uškŕňal a smial sa, neviem čomu), tú sme ale zahodili tak ako aj predošlú. Marchand si v nej vyskakoval do Datsyuka, čím ma definitívne už presvedčil o tom, že je to primitívna hnusná zasratá krysa, ktorej dúfam skôr či neskôr niekto riadne naloží na jeho škaredý nos, aby sa chlapec spamätal, veľký hrdina, obyčajný chudáčik čo si o sebe myslí, že je obrovský frajer a zjedol celý svet. Jedinečnú šancu na zníženie nevyužil Kronwall po tom, čo mu Hamilton zblokoval strelu. (celé to začalo vďaka tradičnej backhand pass od Datsa). Ďalšia šanca na vrátenie sa do zápasu sa naskytla po faule na Legwanda. Pred ňou sa Pierre opýtal Babsa na jeho názor, jeho slová zneli jasne: [code]Musíme hrať našu hru, prečo sa prispôsobujeme ich hre ? To nedáva žiadny zmysel, hrajme našu hru, sme rýchli, tak hrajme ku*va rýchlo.[/code] Po skončení PP, samozrejme nevyužitej prišlo toľko potrebné zníženie. Good play Helma, strela cez Iginlu, Rask vyrazil do rukavice Glendeninga, od neho si to puk namieril do brány – 2:1. Závar vytvorila aj „The Kid Line“, vyrovnať mohol Jurčo. Preskupenie formácií, Abby do 3rd line, Gus do 1st, Jurčo do 2nd. Datsyuk vybojoval ďalšiu PP po podrazení Hamiltona, zase ideálna šanca. Hrôza a des pokračovali aj naďalej, presilovka desivo strašná. Celotretinový effort sme zabili na záver, Lucicovu strelu síce Howard spomalil, ale došla do brány. Ten hajzel, čo nemal hrať, áno presne ten nám dal gól, možno ten, čo nás definitívne zabil. 2nd period bola lepšia jak 1st, ale stále v našej hre postrádam intensity s akou sme hrali v game 1, k PP je škoda sa vyjadrovať. Snáď príde zdramatizovanie v 3rd. 3rd: Bruins po troch minútach išli do výhody, využil ju Chára výbornou prácou pred bránou. Takže miesto kontaktného gólu definitívny klinec. Potom sme ešte mali snahu niečo s výsledkom urobiť, ale všetky naše pokusy stroskotávali na Raskovi, ktorý riešil všetko v pohode a v kľude, tá snaha bola planá, byť down by 3 proti Bruins je neriešiteľná situácia. Hodnotenie zápasu: Na ľade som od začiatku zápasu videl dve totálne odlišné mužstvá oproti game 1. Bruins hladnejší, agresívnejší, aktívnejší, kdežto my sme effort nechali v šatni, to jak sa budeme snažiť a jak pôjdeme za výhrou a za šancou viesť 2:0 v sérií, slová o týchto veciach ostali v šatni a zase to boli len klasické kecy. Prvá tretina bola vrchol, my sa necháme vyprovokovať a Bruins vedia, že nás k tomu donútia. Nemôžeme sa s nimi biť, šťuchať, proste nič, lebo to je cesta do záhuby. Takže, do utorňajšieho zápasu: hrať svoju rýchlu hru neprispôsobovať sa hre Bruins a hlavne, nenechať sa vyprovokovať more intensity - dnes sme neboli na takej vlne ako v game 1, o čom svedčal zlý vstup do zápasu PP, PP, PP - katastrofa, čo v nich predvádzame, zlepšiť, ale tak sa mi zdá, že na tejto hernej činnosti sa u nás absolútne nepracuje, bez nápadu, stojaté Teším sa na utorok, hlavne na atmosféru v JLA, poďme si to užiť a vráťme sa k našej hre !!! LGRW ! :fan:
∧ skryť ∧
Ja by som hlavne od začiatku nehal pokope Kid line nakoľko to je úplne iná formácia keď sú spolu a keď je s nimi Nyquist... a 14ka ku Dats s Franzenom oni si tiež dobre rozumejú Abd do tretej k Helmovi a Alfiemu po prípade ešte Alfieho vymeniť s Franzenom... nechápem prečo rozbíja to čo funguje druhá formácia je bez Jurča polovičná

Jakub Kindl - Brian Lashoff

Nepacia sa mi... Kid-Line s Gusom nefnguje dostatocne, v prvych dvoch zapasoch minimalny ofenzivny prejav celeho timu, Babs by mohol trosku zameisat... Abdul Do tretej, Jurco do druhej, Gus do prvej, alebo aj inak, ale nejaku zmenu proste...

edit: Dnes sa chystam po navrate z tatier prvy raz pozerat playoff nazivo, tak dufam ze ma kridelka potesia
22.04.2014 - 22:47:58
avatar
Reakcia na: Shini, 22.04.2014 - 22:24:03
Alfie out :-/ ... Lajny podla NHL.com : Johan Franzen - Pavel Datsyuk - Justin Abdelkader Tomas Tatar - Riley Sheahan - Gustav Nyquist Joakim Andersson - Darren Helm - Tomas Jurco Drew Miller - Luke Glendening - David Legwand Niklas Kronwall - Brendan Smith Kyle Quincey - Danny DeKeyser Jakub Kindl - Brian Lashoff Nepacia sa mi... Kid-Line s Gusom nefnguje dostatocne, v prvych dvoch zapasoch minimalny ofenzivny prejav celeho timu, Babs by mohol trosku zameisat... Abdul Do tretej, Jurco do druhej, Gus do prvej, alebo aj inak, ale nejaku zmenu proste... edit: Dnes sa chystam po navrate z tatier prvy raz pozerat playoff nazivo, tak dufam ze ma kridelka potesia :-)
∧ skryť ∧
nechápem prečo tam furt pchá Nyquista do kid line...
RED WINGS - BRUINS, GAME 3 (0-3) Boston leads 2-1

Do zápasu kvôli problémom s chrbtom nenastúpil Daniel Alfredsson, nahradil ho Joakim Andersson.

Začali sme presne tak, ako by som chcel. Rýchlosťou, teda to, čo ne naša devíza, ako bolo už niekoľkokrát spomínané. Bruins skúšali od začiatku provokácie a šťuchance, Iginla pri odchode na striedačku sekol mierne do stehna Glendeninga, ten sa ale nenechal vyprovokovať. Prvá fantastická šanca prišla pre Boston po turnoveri Datsyuka, Hamilton trafil tyč a vznikla mela, po ktorej si išli sadnúť Caron s Abdelkaderom. Prvý problém nastal pri zlom striedaní, Bruins dostali presilovku. Po icingu rozohral Hamilton, vzal si puk a z pravej strany švihom prestrelil Howarda. (PP 3 for 6 pre Boston v sérií). Ďalšia nepríjemná situácia prišla po tom, čo Marchand vystihol na svojej obrannej modrej puk a rútil sa na Howarda, neporadil si s Kronwallom. Zápas sme síce začali rýchlo, ale nechali sme sa prehrávať Bostonom, ktorý trávil väčšinu času v našom pásme, Hamilton zanedlho spálil ďalšiu veľkú šancu. Zlé striedanie, Thorntonova šanca zmarená, ale Caron dorazil bez problémov – 0:2.

Prvá tretina bez komentára, Bruins hrali s nami hru mačky s myšou, nepustili nás vôbec k ničomu a tak to aj vyzerá, stav 0:2 z nášho pohľadu je priaznivý, mohlo byť aj viac.

Druhá tretina začala tak, ako skončila prvá. Bruins zase aktívnejší, z našej strany žiadne prebudenie. Všetko to povzbudilo vylúčenie Tatara za držanie, ten trávi zatiaľ až príliš veľa času na trestnej a za svojimi výkonmi v ZČ riadne zaostáva. Oslabenie sme však prežili a podľa skóre sme stále ako tak zostávali v hre. Jedna presilovka skončila a Bruins išli do ďalšej po podrazení Smitha, skôr síce faul kolenom, po ňom musel Marchand odísť do šatne. V polovici zápasu strely 6:19, šance 2:13 totálna dominancia Medveďov, my sme boli absolútne vypojení z hry, akoby sme ani neboli na zápase. Šanca na vrátenie sa do zápasu po vylúčení Marchanda, kedy využiť PP ak nie teraz ? Ale to by sme chceli asi veľa, naopak Krejčí nepríjemne 1 na 1 ohrozil Howarda. Zlé striedanie Bostonu, Florek sa skôr dotkol puku ako Iginla zišiel z ľadu a 35 sekundová presilovka 5 na 3. Po PP mal veľmi dobrú príležitosť Franzen, trafil vedľa. Uf, no začínam mať zlý pocit, že zviera, ktoré driemalo v Johanitovi počas PO 2007-2010 sa definitívne vytratilo. V tomto čase by takúto šancu 100 % premenil. Zápas teda jasne v rukách Bostonu. Ku koncu tretiny sme sa trošku začali zobúdzať, 4th line urobila zmätok, potom to skúšal spoza brány Nyquist. Na konci tretiny mohol prísť definitívny klinec, Marchandovu strelu vytesnil Howard mimo.

V druhej sme už boli viac prítomní, ale stále slabá aktivita, netlačili sme sa do brány, takto to nejde, s týmto nemáme ani čo i len najmenšiu šancu uspieť.

Nedáš-dostaneš sa mohlo potvrdiť hneď po dvcoh minútach. Quincey zbytočne čakal a prihrával, hoci mohol strieľať, vznikol odd-man rush 3 on 1, no Marchand trafil len tyč cez ležiaceho Howarda. Chvíľu nato, spálil tutovku Abdelkader, Rask mu skazil radosť po zásahu lapačkou. Snaha bola na našich hráčoch vidieť počas celej tretej časti, ale žiadny kontaktný gól neprichádzal. Kevan Miller nám ale daroval šancu zbytočným vyhodením puku. Pýtam sa znova, kedy ak nie teraz ? 10 minút do konca...Výbornú šancu nevyužil Legwand, ale z presilovky nič nebolo. A to Soderberg ďalší odd man rush, ale minimálna nádej furt blikala. Na záver sme to skúšali pri empty net, ale hovorím nebola cesta, Bergeron cez celé uzavrel stav na 3:0 gólom do prázdnej brány.

Hodnotenie: 2 góly v troch zápasoch, je jasné čo nám chýba. Bruins hrali dnes tak dominantne, tak som už dávno nevidel, regroup, niečo zmeniť, ďalší game bude zlomový, ak to dáme, tak ešte máme akú takú nádej niečo urobiť, ak nie, tak adios amigos. No nič, ideme bojovať, čo iné nám ostáva ?

LGRW
23.04.2014 - 04:39:46
avatar
Reakcia na: Pasha, 23.04.2014 - 04:11:45
RED WINGS - BRUINS, GAME 3 (0-3) Boston leads 2-1 Do zápasu kvôli problémom s chrbtom nenastúpil Daniel Alfredsson, nahradil ho Joakim Andersson. Začali sme presne tak, ako by som chcel. Rýchlosťou, teda to, čo ne naša devíza, ako bolo už niekoľkokrát spomínané. Bruins skúšali od začiatku provokácie a šťuchance, Iginla pri odchode na striedačku sekol mierne do stehna Glendeninga, ten sa ale nenechal vyprovokovať. Prvá fantastická šanca prišla pre Boston po turnoveri Datsyuka, Hamilton trafil tyč a vznikla mela, po ktorej si išli sadnúť Caron s Abdelkaderom. Prvý problém nastal pri zlom striedaní, Bruins dostali presilovku. Po icingu rozohral Hamilton, vzal si puk a z pravej strany švihom prestrelil Howarda. (PP 3 for 6 pre Boston v sérií). Ďalšia nepríjemná situácia prišla po tom, čo Marchand vystihol na svojej obrannej modrej puk a rútil sa na Howarda, neporadil si s Kronwallom. Zápas sme síce začali rýchlo, ale nechali sme sa prehrávať Bostonom, ktorý trávil väčšinu času v našom pásme, Hamilton zanedlho spálil ďalšiu veľkú šancu. Zlé striedanie, Thorntonova šanca zmarená, ale Caron dorazil bez problémov – 0:2. Prvá tretina bez komentára, Bruins hrali s nami hru mačky s myšou, nepustili nás vôbec k ničomu a tak to aj vyzerá, stav 0:2 z nášho pohľadu je priaznivý, mohlo byť aj viac. Druhá tretina začala tak, ako skončila prvá. Bruins zase aktívnejší, z našej strany žiadne prebudenie. Všetko to povzbudilo vylúčenie Tatara za držanie, ten trávi zatiaľ až príliš veľa času na trestnej a za svojimi výkonmi v ZČ riadne zaostáva. Oslabenie sme však prežili a podľa skóre sme stále ako tak zostávali v hre. Jedna presilovka skončila a Bruins išli do ďalšej po podrazení Smitha, skôr síce faul kolenom, po ňom musel Marchand odísť do šatne. V polovici zápasu strely 6:19, šance 2:13 totálna dominancia Medveďov, my sme boli absolútne vypojení z hry, akoby sme ani neboli na zápase. Šanca na vrátenie sa do zápasu po vylúčení Marchanda, kedy využiť PP ak nie teraz ? Ale to by sme chceli asi veľa, naopak Krejčí nepríjemne 1 na 1 ohrozil Howarda. Zlé striedanie Bostonu, Florek sa skôr dotkol puku ako Iginla zišiel z ľadu a 35 sekundová presilovka 5 na 3. Po PP mal veľmi dobrú príležitosť Franzen, trafil vedľa. Uf, no začínam mať zlý pocit, že zviera, ktoré driemalo v Johanitovi počas PO 2007-2010 sa definitívne vytratilo. V tomto čase by takúto šancu 100 % premenil. Zápas teda jasne v rukách Bostonu. Ku koncu tretiny sme sa trošku začali zobúdzať, 4th line urobila zmätok, potom to skúšal spoza brány Nyquist. Na konci tretiny mohol prísť definitívny klinec, Marchandovu strelu vytesnil Howard mimo. V druhej sme už boli viac prítomní, ale stále slabá aktivita, netlačili sme sa do brány, takto to nejde, s týmto nemáme ani čo i len najmenšiu šancu uspieť. Nedáš-dostaneš sa mohlo potvrdiť hneď po dvcoh minútach. Quincey zbytočne čakal a prihrával, hoci mohol strieľať, vznikol odd-man rush 3 on 1, no Marchand trafil len tyč cez ležiaceho Howarda. Chvíľu nato, spálil tutovku Abdelkader, Rask mu skazil radosť po zásahu lapačkou. Snaha bola na našich hráčoch vidieť počas celej tretej časti, ale žiadny kontaktný gól neprichádzal. Kevan Miller nám ale daroval šancu zbytočným vyhodením puku. Pýtam sa znova, kedy ak nie teraz ? 10 minút do konca...Výbornú šancu nevyužil Legwand, ale z presilovky nič nebolo. A to Soderberg ďalší odd man rush, ale minimálna nádej furt blikala. Na záver sme to skúšali pri empty net, ale hovorím nebola cesta, Bergeron cez celé uzavrel stav na 3:0 gólom do prázdnej brány. Hodnotenie: 2 góly v troch zápasoch, je jasné čo nám chýba. Bruins hrali dnes tak dominantne, tak som už dávno nevidel, regroup, niečo zmeniť, ďalší game bude zlomový, ak to dáme, tak ešte máme akú takú nádej niečo urobiť, ak nie, tak adios amigos. No nič, ideme bojovať, čo iné nám ostáva ? LGRW :fan:
∧ skryť ∧
pekne napisane
23.04.2014 - 07:26:24
avatar
viem že som asi nepriateľ ale aj tak dík za report(: go bruins go!!!
hodnost .
23.04.2014 - 09:05:46
avatar
Ja som presne takyto scenar cakal. Som presne vedel, ze budu "vystaveni".

DET hra strasne ale to je cena za ten maraton do PO a mlady utok. Resp. zlu obranu.

Alfie... nehra, Franzen nestriela goly, mladici maju prve PO, Zett je out, obrana nema Ericssona a zial ani utocnu hviezdu...

Ale hlavne je, ze natiahli seriu PO sezon.
23.04.2014 - 09:29:45
avatar
DET hra strasne ale to je cena za ten maraton do PO a mlady utok
23.04.2014 - 10:53:02
avatar
Reakcia na: Jake, 23.04.2014 - 09:29:45
[code]DET hra strasne ale to je cena za ten maraton do PO a mlady utok [/code] Slabina Detroitu je mladý útok? to si už robíš srandu Reverend? po toľkých rokoch sa konečne dočkali všetci že Red Wings dosadili do kádra ich slovenských miláškov a nie prestarnutých veteránov a teraz je na vine mladosť?! :-D
∧ skryť ∧
mladíci ťahali Detroit do PO, teraz mali zabrať hráči ako Franzen, Helm,... ale zatiaľ nič...
23.04.2014 - 11:58:29
avatar
Nofrustrujuce co vam poviem... Aspon tretia tretina vyzerala o nieco lepsie... Zial, z prvych troch zapasov to vyzera tak, ze ked hrame my na najvyzsej urovni a Boston aspon trochu povoli, tak to staci akurat tak na udrzanie nerozhodneho vysledku....

Zial tento tim ma minimalne skusenosti s playoff, mame tam kopu hracov co pred tymto playoff neodohrali jedinu postseason hru. A proste este nestihaju tomu tempu. Stale je to len 2-1, treba vyhrat druhu home game a stale mame sancu.
23.04.2014 - 12:24:46
avatar
Red Wings' performance 'unacceptable' to Mike Babcock, who is surprised by team's lack of push

23.04.2014 - 20:11:08
avatar
Zo služobky už doma
3 zápasy na živo, mali sme štastie, že Boston dostal Detroit. Pokecali sme s našimi T+T a s Kindlom, podpisy od ALfieho, našich chalanov a Gusa.
Skúsim hodiť zážitky + fotky do blogu, keď si trocha oddýchnem
23.04.2014 - 20:20:48
avatar
Reakcia na: Ivans, 23.04.2014 - 20:11:08
Zo služobky už doma 3 zápasy na živo, mali sme štastie, že Boston dostal Detroit. Pokecali sme s našimi T+T a s Kindlom, podpisy od ALfieho, našich chalanov a Gusa. Skúsim hodiť zážitky + fotky do blogu, keď si trocha oddýchnem