tak Majo este 160 bodov to nieje vela zatial ti patri 118-ta priecka v kariere tak do top 80-tky by si sa mohol dostat tak ti drzim palcee len aby neprislo neake vaznejsie zranenie lebo tato sezona ti ide skvele tak Go Hossa Go
04.11.2011 - 21:10:02
avatar
04.11.2011 - 20:59:25
avatar
Všetko je raz prvýkrát. Václav Nedorost na domácom ľade vystrelil hattrick na radosť takmer plného zimáku v Poprade. Druhá tretina bola pravým opakom prvej z pohľadu domácich, zlepšili korčuľovanie, dostávali sa do šancí a dokázali ich realizovať. Hostia sa postupne zo zápasu vytrácali a snažili sa aspoň provokáciami zvrátiť nepriaznivý priebeh. Uvidíme, ako zápas ukočírujú rozhodcovia, mali tam niekoľko nepresných rozhodnutí, možno im ruky zväzuje dohľad "vedenia" ligy.
avatar
Laco si aj vo svojom druhom domácom zápase udržal čisté konto! O dva góly sa postaral Lundberg, po jednom pridali Mikúš, Sekáč a Kristek. HC LEV zdolal Čerepovec 5:0.
02.11.2011 - 20:28:45
avatar
Po góloch Lundberga, Sekáča a Kristka je to 5:0. Laco zatiaľ teda drží čisté konto, zatiaľčo v bráne hostí už došlo k zmene. Vasilij Košečkin sa porúčal na striedačku a ani Roman Smirjagin si dlho čisté konto neudržal.
02.11.2011 - 20:15:55
avatar
Hoho tak dneska to us nepustime
02.11.2011 - 20:09:47
avatar
Dvoma zlepenými gólmi v 8. a 9. minúte sa Lev dostal na koňa, dokázal ustáť oslabenia a vyhráva po prvej tretine 2:0.