Fanshop tímu Washington Capitals - tričká, šiltovky a dresy »

Video

Toto nie je balet: Ovečkin masívnym hitom zvalcoval Drouina + video

Jozef Struhár  |  16.11.2019
Alex Ovečkin v piatok nahneval fanúšikov i hráčov Canadiens nevyberavým bodyčekom na Jonathana Drouina, ktorého vyradil z hry takmer na celú druhú tretinu. Kapitán Washingtonu si však nemyslí, že urobil niečo zlé.

„Toto je hokej, nie balet. Bola to hokejová hra. Nevidel ma. Bol to čistý bodyček. Niet k tomu čo dodať,“ povedal po zápase.

Drouin bol po zákroku viditeľne otrasený a zamieril rovno do šatne. Do akcie sa vrátil až v tretej tretine. Ovečkin nebol potrestaný, ale incident z piatej minúty druhej tretiny prebudil hráčov Montrealu, ktorí strelili štyri góly za šesť a pol minúty.

„Prebudilo nás to. Nebolo to nič pekné, ale určite nás to naštartovalo. Jo absorboval bodyček pre tím a vrátil sa naspäť, je zdravý, čo je najdôležitejšie,“ povedal Drouinov spoluhráč Philip Danault po výhre 5:2.

„Myslím si, že sa dostali na koňa. Po tom ich prvom góle strelili ďalší a my sme im to dovolili. Urobili sme veľa chýb. Nebola to naša najlepšia tretina. Nehrali sme vôbec našu hru,“ poznamenal Ovečkin.

Mohlo by vás zaujímať:

Zobraziť komentáre k článku (14) Komentáre k článku (14)
BKLYN Ignorovať16. 11. 2019 06:49
Krásne,vzorové, čisté
buffalo Ignorovať16. 11. 2019 09:12
podla mna zasa vyskocil pri tom bodychecku
ridlley Ignorovať16. 11. 2019 09:46
Toto bolo celkom spinave podla mna, snad dostane stopku na par zapasov.
Panzerschreck Ignorovať16. 11. 2019 17:47
Je zaujímavé, že ak si pri bodyčeku vyskočí Američan, alebo Kanaďan je to špinavec. Poskočí si Rus a je to všetko čisté..teda pre niektorých ako si všímam. Zaujímavé
Mike023 Ignorovať16. 11. 2019 08:47
karma je zdarma ;)
Zelepukin Ignorovať16. 11. 2019 08:56
Paráda Alex aspoň niekto je ešte zástancom poctivého tvrdého hokeja a nesnaží sa z neho robiť korunovu defku pre baleríny.
Robert Ignorovať16. 11. 2019 09:37
Oveckin je spinavy pes, ktoreho z duse nenavidim. Dufam, ze mu niekto raz poriadne napravi stavce.
CAPITALS1974 Ignorovať16. 11. 2019 11:47
kelt Ignorovať16. 11. 2019 14:00
bol to zakerne
Phoenixx Ignorovať16. 11. 2019 15:28
Neprišlo mi to ako nejaký špinavý alebo zákerný hit. Bolo to tvrdé a Drouin to nečakal. Skôr by som povedal, ze to bola jeho nepozornosť.
viliam21 Ignorovať16. 11. 2019 15:10
krasa krasa krasa Hokej je kontaktny sport a toto k tomu patri
ELAGO Ignorovať16. 11. 2019 23:40
Hmm, myslím, že v pohode. Nemieril mu na hlavu, nezranil ho. Drouin bol otrasený, čo je prirodzené po takom náraze. Na trest ani dištanc to určite nie je. K hokeju toto patrí.
kvazar Ignorovať17. 11. 2019 00:56
ako dlhorocny fanusik ovieho musim priznat ze trosku na hrane ale ziadny zamer ublizit, je to clean
paciente Ignorovať17. 11. 2019 07:38
Aké špinavé? Čo tu trepete za kraviny? Pozeráte hokej 5 rokov?? Čistý "open ice hit" plece na plece tvárou v tvár. Nedívaš sa, ľahneš. Podľa tých žvástov typujem, že sa mu mal uhnúť zo slovami: "nech sa páči, pane, červený koberec až k holtbyho bránke."