Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
17. 04.
kurzy
01:00info
NYI
PIT
01:00info
TBL
TOR
NHL live
03:30info
DAL
STL
04:00info
ARI
EDM
NHL live
18. 04.
kurzy
01:00info
MIN
SEA
NHL live
02:00info
WPG
VAN
03:00info
CGY
SJS
03:30info
COL
EDM
NHL live
04:00info
VGK
ANA
NHL live
04:30info
LAK
CHI
«

Tabuľky s divokými kartami NHL

Posledná aktualizácia: 17.04.2024 06:57

Východná konferencia

Metropolitná divízia
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1p - NY Rangers8255234114435128222930-11-025-12-4
2x - Carolina8252237111445027921627-10-425-13-3
3x - NY Islanders8138271692283724125920-10-1018-17-6

Atlantická divízia
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1y - Florida8252246110424926820026-13-226-11-4
2x - Boston82472015109364326622324-11-623-9-9
3x - Toronto81462510102334129925722-15-424-10-6

Divoká karta
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1x - Tampa Bay814429896364128526424-11-520-18-3
2x - Washington8240311191323622025722-12-718-19-4
 
3Detroit824132991273827827423-13-518-19-4
4Pittsburgh8138311288323625124623-14-415-17-8
5Philadelphia8238331187303423526120-17-418-16-7
6Buffalo823937684333724624421-19-118-18-5
7New Jersey823839581333826428317-21-321-18-2
8Ottawa823741478253225528121-18-216-23-2
9Montreal8230361676202623628916-20-514-16-11
10Columbus8227431266212423730017-19-510-24-7

Západná konferencia

Centrálna divízia
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1y - Dallas8151219111404829623325-11-426-10-5
2x - Winnipeg8151246108455225519726-11-325-13-3
3x - Colorado8149257105414729925330-9-119-16-6

Pacifická divízia
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1y - Vancouver8150229109445027721927-9-523-13-4
2x - Edmonton8049256104394729122728-9-421-16-2
3x - Vegas814528898344126624127-11-218-17-6

Divoká karta
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1x - Nashville824730599384426924823-16-224-14-3
2x - Los Angeles8143271197374125121121-12-722-15-4
 
3St. Louis814333591313823824825-14-218-19-3
4Minnesota8139321087323624825920-14-619-18-4
5Calgary813739579313724827020-19-117-20-4
6Seattle8133351379273021223217-18-616-14-7
7Arizona813538575273325127221-19-014-22-5
8Anaheim812650557202520029412-26-314-24-2
9Chicago812353551172217528516-21-47-32-1
10San Jose811953947141818032611-25-58-28-4

Z - odohrané zápasy, V - víťazstvá, P - prehry, PP - prehry po predĺžení, BODY - body, RW - výhry v normálnom hracom čase, ROW - výhry bez nájazdov, GF - strelené góly, GA - inkasované góly, Doma - bilancia zápasov hraných doma, Vonku - bilancia zápasov hraných vonku, P10 - bilancia v posledných 10 zápasoch

x pri tíme znamená postup do play-off, y pri tíme znamená divízny titul, z pri tíme znamená divízny a konferenčný titul, p pri tíme znamená zisk Prezidentovho pohára.
Krátke správy
Najnovšie články
Hlavaj sa stretne v kempe aj s legendou: Fleury pokračuje v kariéreMS sa blížia: Optimizmus ohľadom Regendu, Mešár a Dvorský otázni, Nemec príde! Capitals vytvorili postupom negatívny rekord. Potopila Detroit neskorá informácia v rukách Tortorellu?Vyšli finálne preddraftové rebríčky CSS: Aké pozície v nich obsadili Slováci?Poznáme päť istých sérií prvého kola play-off. Svojich súperov poznajú aj obaja Slováci Hlavný favorit na Vezinovu trofej je vcelku jasný Dvorský a Mešár sa presadili, ale sú na pokraji konca. Repčík zahviezdil a je krok od postupu + video Jenčko ako hviezda duelu pomohol vynútiť rozhodujúci duel, druhý Slovák prispel k postupu! Play-off zažína o pár dní. Ako je na tom kapitán Colorada? Urobili krok späť: Sabres vyhodili hlavného trénera! Bolesti neustúpili: Obranca Montrealu sa rozhodol ukončiť kariéru Fantastické správy pre fanúšikov slovenskej reprezentácie o Jurajovi Slafkovskom!Canadiens si upísali útočníka so slovenskými koreňmi. Islanders obrancu Slafkovský hviezdil a zinkasoval tučný šek. Skóroval aj Tatar, o play-off je rozhodnuté Príprava na MS alebo play-off? O osude Martina Fehérváryho je rozhodnuté! Slafkovský to nakoniec dokázal: Strelil 20. gól, dosiahol 50. bod! + videoAHL: Regenda pri prehre nebodovalNemec je najproduktívnejší slovenský obranca medzi nováčikmi od ročníka 2005/06 Bizarný víťazný gól, žiadne podanie rúk. Na toto finále by Montreal rád zabudolSuchoty končili: Štyria Slováci skórovali, len jeden nebodovalZobraziť viacArchív článkov
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies