SlovakNHL.sk

Články

Devils vymenili dva artikle za tvrďasa Colorada
02. 03. 2024 - Tím New Jersey Devils si v piatok pridal trochu tvrdosti do svojej zostavy. Vo výmene s tímom Colorado Avalanche získal obrancu Kurtisa MacDermida, ktorý býva využívaný aj ako krídelník. Opačným smerom putovali nádejný útočník Zachar Bardakov a voľba v siedmom kole draftu 2024.
Devils sa musia posilniť. Tomáš Tatar na čele zoznamu ich priorít?
28. 02. 2024 - Prestupová uzávierka v NHL už pomaly klope na dvere a tím New Jersey Devils je v pozícii, pri ktorej ročník odpísať nemôže. Potrebuje sa však posilniť, ak sa chcú dostať do play-off a podľa Josha Reinitza by tak mali urobiť akvizíciou hráča, ktorého už poznajú.
Tatar ťahá dlhšie suchoty, ako ťahal pred výmenou. Za oba tímy už odohral rovnaký počet duelov
27. 02. 2024 - Slovenský útočník Tomáš Tatar v pondelkovom zápase Seattlu proti Bostonu nebodoval, aby si tak svoje bodové suchoty natiahol už na sedem zápasov.
Ruská hviezda je pripravená na návrat z asistenčného programu. Dostala zelenú
27. 02. 2024 - NHL a jej hráčska asociácia v pondelok oznámili, že útočník Valerij Ničuškin dostal povolenie k návratu do tímu Colorado Avalanche a vstúpil do fázy Asistenčného programu NHL/NHLPA, v ktorej nad ním budú mať špecialisti externý dohľad. Zelené k hraniu ešte nedohral.
Colorado zapísalo na waiver listinu švédskeho útočníka
25. 02. 2024 - Tím Colorado Avalanche zapísal v sobotu na waiver listinu nechránených hráčov útočníka Fredrika Olofssona, ktorý bude 24 hodín k dispozícii ostatným tímom zadarmo.
Bude Tomáš Tatar opäť vymenený?
24. 02. 2024 - Slovenský útočník Tomáš Tatar už zažil v tejto sezóne jednu výmenu. Mohlo by pred 8. marcom prísť k druhej?
Pred play-off treba sledovať situáciu kapitána Colorada
24. 02. 2024 - Zdá sa, že tím Colorado Avalanche by mohol mať v play-off k dispozícii aj svojho kapitána Gabriela Landeskoga, ktorý pre dve operácie kolena nehral od zisku Stanleyho pohára v roku 2022. V januári však začal opäť korčuľovať.
Bude toto jeho posledná sezóna v NHL? Parise to povedal otvorene
16. 02. 2024 - Skúsený útočník Zach Parise podpísal koncom januára jednoročnú zmluvu s tímom Colorado Avalanche, aby sa pokúsil o zisk Stanleyho pohára. Či to vyjde alebo nie, po konci tejto sezóny plánuje zavesiť korčule na klinec.
Tréner vyzdvihol Tatarov nájazd. Ten bol úprimný: Spanikáril som
14. 02. 2024 - Slovenský útočník Tomáš Tatar sa v utorok stal hrdinom Seattlu, keď ako jediný uspel v samostatných nájazdoch a rozhodol tak o výhre 2:1 nad newyorskými Islanders.
Tatara dnes čaká významný zápas. A aj súboj s krajanom
12. 02. 2024 - Slovenský útočník Tomáš Tatar bude znova v akcii už v pondelok. Zápas bude pre neho významný, pretože jeho Seattle zavíta do New Jersey.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/avalanche/index.php(200): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4