SlovakNHL.sk

Články

Coloradu sa vrátia do akcie dvaja kľúčoví hráči
06. 02. 2023 - Tím Colorado Avalanche sa v utorkovom zápase proti Pittsburghu dočká návratu dvoch kľúčových hráčov. Informuje o tom Kyle Fredrickson z Denver Gazette.
Colorado a San Jose si vymenili štyroch hráčov. Aj českého útočníka
26. 01. 2023 - V stredu sa v NHL udiala výmena štyroch hráčov. Colorado získalo obrancu Ryana Merkleyho a útočníka Matta Nieta, za ktorých San Jose získalo útočníka Martina Kauta a obrancu Jacoba MacDonalda.
Na waiver listine sú hráči Avalanche a Maple Leafs
23. 01. 2023 - Na waiver listinu nechránených hráčov boli v nedeľu zapísaní dvaja hráči – útočník Anton Blidh z Colorada a útočník Dryden Hunt z Toronta.
Makar vynechal zápas v rodnom meste. Trápi ho zranenie
19. 01. 2023 - Hviezdny obranca Cale Makar vynechal stredajší zápas Colorada proti Calgary, pretože ho trápi nešpecifikované zranenie.
Bednar: Nemôžeme sa spoliehať na to, čo sme dokázali v minulosti
10. 01. 2023 - Hlavný tréner tímu Colorado Avalanche Jared Bednar vie, že jeho tím v tejto sezóne čelil nepriazni. Nechce však, aby sa jeho zverenci uspokojili len s vydretým postupom do play-off.
Zlá správa z Colorada: Kľúčový útočník si obnovil zranenie
29. 12. 2022 - Útočník tímu Colorado Avalanche Valerij Ničuškin si obnovil zranenie členka, s ktorým začiatkom novembra postúpil operáciu. Hlavný tréner Jared Bednar nevedel špecifikovať, kedy by sa jeho zverenec mohol znova vrátiť.
Colorado by sa mohlo už tento týždeň dočkať veľkého návratu
28. 12. 2022 - Tím Colorado Avalanche by mohol mať už tento týždeň k dispozícii hviezdneho centra Nathana MacKinnona, ktorý vynechal posledných desať zápasov pre zranenie hornej časti tela.
Historická vzácnosť: Rantanen aj Keller zavŕšili hetrik v predĺženiach + video
12. 12. 2022 - Len po tretíkrát v histórii NHL sa v nedeľu stalo, že dvaja hráči zavŕšili svoj hetrik v rovnaký večer v nadstavenom čase. Podarilo sa to Mikkovi Rantanenovi z Colorada a Claytonovi Kellerovi z Arizony.
Rana pre Colorado: MacKinnon by si v tomto roku už nemal zahrať
07. 12. 2022 - Hviezdny útočník Nathan MacKinnon bude svojmu tímu Colorado Avalanche chýbať pre zranenie hornej časti tela približne štyri týždne.
Ducks získali z waiver listiny útočníka. Pribudli na ňu dvaja hráči
07. 12. 2022 - Tím Anaheim Ducks zalovil na waiver listine a stiahol si z nej útočníka Jaysona Megnu. V utorok na listine nechránených hráčov zároveň skončili útočníci Dominic Toninato z Winnipegu a Jevgenij Svečnikov zo San Jose.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/avalanche/index.php(200): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4