SlovakNHL.sk

Adam Sýkora by mal čoskoro zažiť debut v zámorí

Talentovaný slovenský útočník Adam Sýkora by mal v nadchádzajúcich týždňoch zažiť svoju súťažnú premiéru v Severnej Amerike.

Po vypadnutí Nitry z play-off najvyššej slovenskej súťaže poputuje osemnásťročný rodák z Piešťan do tímu Hartford Wolf Pack z AHL.

„Mám informácie, že by som mal čoskoro odletieť, ale presný termín nepoznám. Tímu chcem pomôcť v boji o play-off,“ povedal Sýkora pre Sportnet.

Sýkora, ktorého draftovali Rangers v minulom roku z celkového 63. miesta, zaznamenal v tejto sezóne 22 bodov (9+13) v 41 dueloch základnej časti. V play-off pridal dve asistencie.

Hartford je momentálne siedmy v Atlantickej divízii. V jeho drese by mladík mohol hrávať aj v budúcej sezóne: „Asi by som mal hrať v zámorí, ale nechcem ešte predbiehať.“

// Publikované: 25. 03. 2023
 

Posledný zápas

01. 06. 2024
FLA 
-
 NYR

2:1

(1:0, 0:0, 1:1)

Nasledujúci zápas

Žiadne zápasy nie sú naplánované.

Novinky z tímu

29. 05. 2024 - Skúsený útočník Blake Wheeler sa v utorkovom zápase číslo štyri zo série finále Východnej konferencie proti Floride vrátil do akcie. Bol to jeho prvý zápas od 15. februára, kedy utrpel zlomeninu pravej nohy. Miesto v zostave mu urobil český útočník Filip Chytil.
14. 05. 2024 - Útočník Rangers Filip Chytil korčuľoval v pondelok dopoludnia po tom, čo vynechal predošlý zápas pre chorobu. Večer proti Caroline však ešte nehral. Do dopoludňajšieho rozkorčuľovania sa zapojil aj útočník Blake Wheeler, ktorý už na sebe nemal dres zakazujúci kontakty. Wheeler absentuje pre zranenie nohy od 15. februára.
13. 05. 2024 - Útočník Filip Chytil by sa mohol vrátiť do akcie v pondelkovom zápase Rangers proti Hurricanes, v ktorom sa New York pokúsi uzavrieť sériu v piatich zápasoch. Chytil nehral v štvrtom zápase série pre chorobu po tom, čo sa v predošlom stretnutí vrátil zo zranenia hornej časti tela, pre ktoré nehral od 2. novembra.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

V súčasnosti v tíme nepôsobí slovenský hráč. V minulosti obliekali dres Rangers Igor Liba, Peter Smrek, Zdeno Cíger, Ronald Petrovický, Richard Lintner, Jozef Balej, Marcel Hossa, Marián Gáborík a Adam Húska.

Reklama

O tíme v kocke

New York Rangers

Vznik: 1926
Aréna: Madison Square Garden (kapacita: 18 200)
Adresa: Madison Square Garden, 14th Floor, 2 Pennsylvania Plaza, New York, NY 10121
Oficiálny web: www.newyorkrangers.com
Farma(AHL): Connecticut Whale
Najväčšie úspechy: 4x Stanley Cup (1928, 1933, 1940, 1994)
Vyradené čísla: 1 (E.Giacomin), 2 (B.Leetch), 3 (H.Howell), 7 (R.Gilbert), 9 (A.Graves, A.Bathgate), 11 (M.Messier, V.Hadfield), 19 (J.Ratelle), 35 (M.Richter), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Igor Liba, Peter Smrek, Zdeno Cíger, Ronald Petrovický, Richard Lintner, Jozef Balej, Marcel Hossa, Marián Gáborík, Marek Hrivík, Adam Húska, Jaroslav Halák