Komunita: Diskusia > MSJ 2011 (OFICIALNA TEMA)

05.01.2011 - 22:59:36
avatar
06.01.2011 - 00:14:41
avatar
Risa Panika som uz sledoval v Cesku vedel som ze bude nasa velka hviezda Tomas Tatar dalsi hokejovy frajer sledoval som jeho kazdy zapas za zvolen a uz som videl ze sa urcite ukaze a po MSJ ked sme skoncili 4 som vedel ze TATAR si zahra NHL uz do dvoch sezon aj som to tu spominal ale niektori tu hovorili ze je maly slaby a chujoviny tu ide o to ze co dokaze a on je pre NHL stvoreny a este bude velka hviezda Riso dalsia sezona urcite NHL aj ked to nebude stabilne miesto nato este cas pride Marek Viedensky pamätam si ho uz ked hral za 18 vzdy to tahal s panikom Marek bude urcite v NHL ale este si musi pockat aj ked dalsiu sezonu uz moze hrat AHL mame este dalsie talenty ale teraz su asi len tieto take velke inak neviemm co bude zo slovenskym hokejom mame ich stale malo
06.01.2011 - 01:53:45
avatar
What a pass by Schenn!
06.01.2011 - 04:15:27
avatar
RUSSIA RUSSIA konecne to maju a pohar konecne neostva za morom rusi dokazali ze hraju hokej ako sa patri stacila im posledna tretina toto dokazaa len ruske pusky rychla smrt kanade
06.01.2011 - 05:04:38
avatar
Hokej je neuveriteľne krásna hra,kto by čakal,že rozbehnutá Kanada vedúca po dvoch tretinách 3:0 totálne vybuchne a dostane päť gólov od zbornej,ktorá dve tretiny "spala",bola jednoznačne prehrávaná Kanadou vo všetkých hokejových aspektoch.Kanadania boli oveľa živší,kdežto Rusi hrali bez potrebného zápalu a nasadenia.Na začiatku druhej tretiny vybehli na Kanadanov no výsledok to neprinieslo,naopak po zhruba šiestich minútach sa Kanadania radovali už z tretieho gólu v sieti Shikina(ten následne striedal) ,Schenn nikým nekrytý z prvej prestrelil,predchádzal tomu prehratý osobný súboj Orlova v rohu ihriska s práve Schennom.Už sa zdalo,že sa bude len tak dohrávať,ale opak bol pravdou.Môj otec veľký fanúšik Ruska urobil veľmi dobre ked nešiel po druhom dejstve spať.Zborná vstúpila veľmi aktívne do poslednej tretiny(čo im aj ostávalo)obrovskú šancu spálil Panarin ked nedokázal dostať puk z blízkosti za Visentina(hokejku mu vo finálnom okamihu zablokoval jeden z Kanadanov)akcia ale pokračovala a po osi Golubev Berezin sa puk dostal opäť k Panarinovi,ktorý reparát zvládol.Bolo až neuveriteľné sledovať ako tento gól Rusov nakopol,zrazu boli všade,ako osi hned po vhadzovaní sa vrútili do svojej útočnej tretiny a po kratučkom závare sa presadil Maxim Kitsyn z dorážky,góly delilo len 13 sekúnd 2:3 z pohľadu "domácich",ktorý boli patrične obarený,toto hrdí Kanadania nečakali a to nebolo všetko v čase 47:29 Vladimír Tarasenko,hráč zápasu spoločne s Kuznecovom(ťahali väčšinu akcií)vyrovnáva strelou z prvej podobne ako Schenn.Komentátor zápasu si až teraz všimol,že je Tarasenko na ľade.(bol v domnení,že zápas preňho už skončil po incidente s druhej tretiny ked dostal kanadou korčule do hlavy a s pomocou odkryvkal do šatne)55:22 4:3 vedúcia gól za Rusko strieľa znova Artemi Panarin Á-čka si pripisujú Golubev a Tarasenko.Kanadania hrajúci v kŕči sa snažili so zápasom ešte niečo spraviť,no na rozbehnutých Rusov si už neprišli čo podčiarkol únikom po ľavom krídle Nikita Dvurečenský blafákom do bekhendu a následným zakončením alá Pavel Datsyuk po medzi nohy 5:3,Javorovým listom nepomol ani timeout a z Ruskom prehrali v dalšom epickom strete dvoch svetov,dvoch hokejových škôl 5:3
Blahoželanie víťazovi
PS:keby ste videli môjho otca,už dávno som ho nevidel takého šťastného .
hodnost .
06.01.2011 - 08:04:20
avatar
Psycho, s tvojim otcom radosť zdieľam rivalita Kanada:Rusko/ZSSR alebo SNŠ/ to malo, má a asi aj bude mať vždy grády
06.01.2011 - 12:25:52
avatar
YES YES YES!!!!!!!!!!!! krásne ráno
06.01.2011 - 12:48:13
avatar
Tak taketo finale uz asi dlho nebude! Nadhera!

Precitajte si tento rozhovor s Jakubom Gasparovicom, vyrozumel som z toho, ze vztahy medzi hracmi z Europy a zamoria na minulorocnych MS teda vobec neboli najlepsie. Aj ten nahlad, ze Panik uz bol v podvedomi skautov a hrat mali ini mi pride scestny. Neviem, myslim, ze sancu mali len sa jej nejako nechopili, az na povedzme Vandasa a Stastneho. Zvlastny rozhovor aj, ked ho povazujem za inteligentneho chalana.

06.01.2011 - 15:25:08
avatar
Rudo,to budú vždy najlepšie zápasy,súboje na "smrť" dvoch hokejových kultúr odlišných štýlov.V pamäti mám najmä Quebec 2008,to bol jeden z najlepších akých som kedy videl a aj z rozprávania otca viem aké boli zápasy série "století" medzi ZSSR a CAN.To bude vždy podívaná .