Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 3
  Vegas 2
14. 06.
kurzy
02:00
+

Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii

19.02.2026 - 08:28:16
avatar
Ked som sa dnes rano zobudil videl som ze dostaneme USA vravim si ok. S Amikmi to bol vzdy dobry hokej! Tesim sa uz teraz je to uspech a verim ze to USA nebudu mat vobec lahke a mohli by nas troska opat podcenit.. Davam do pozornosti zapas z roku 2024 kedy sme nad nimi vyhrali 5:4 po predlzeni. :svk:
16.02.2026 - 09:35:31
avatar
Myslim si ze Nemcom mame co vracat. Napr domace MS ked nam j..i gola posledne sekundy. Mame na nich treba makat cely cas a bez vyluceni!
09.02.2026 - 15:53:26
avatar
Na dnesnom treningu trenovali:
Martin Fehérváry - Šimon Nemec
Martin Gernát - Erik Černák
Peter Čerešňák - Martin Marinčin
Patrik Koch - Michal Ivan

Tomáš Tatar - Adam Ružička - Juraj Slafkovský
Miloš Kelemen - Martin Pospíšil - Pavol Regenda
Adam Liška - Dalibor Dvorský - Libor Hudáček
Samuel Takáč - Matúš Sukeľ - Oliver Okuliar
Lukaš Cingel - Peter Cehlárik
14.01.2026 - 09:23:12
avatar
Takze hracov uz pozname a formacie by som zlozil takto:
Slaf - Ružicka -Tatar
Fehy - Nemec
Dvorsky - Pospisil M. – Hudaček
Gernat – Cernak
Regenda- Hrivik – Liska
Koch- Ceresnak
Okuliar – Sukel – Takac(Kelemen)
Cehlarik(nahradnik)
Marincin Ivan( hral by som na 3 obranne dvojice)
1.PP-
Slaf – Ruzicka – Regenda
Gernat – Nemec
2PP-
Hudacek Hrivik Dvorsky
Fehy Ceresnak
Oslabenie
Takac – Liska
Fehervary - Cernak
10.01.2026 - 10:56:38
avatar
Bezte do prd..le s politikou s tejto stranky clovek sa tu ide odreagovat o hokeji a stale sa tu nonstop preberaju temy jeden za rusko druhy proti ako pribrzdeni vsetci
08.01.2026 - 14:42:09
avatar
terminator s tym fetakom by som brzdil ani nevies kolko politikov doktorov a aj hracov v NHL kokaincek obcas daju)
14.11.2025 - 19:29:29
avatar
Hudaček - Dvorsky - Slafkovský
Regenda - Pospisil M. - Tatar
Honzek - Hrivík/Ruzicka? - Cehlárik
Okuliar - Sukeľ - Sykora/Takac


Fehérváry - Nemec
Gernat? - Černák
Ivan - Čerešnak
Koch - Kmec

Hlavaj
Škorvánek
Gajan
29.04.2025 - 21:46:34
avatar
Si myslis ze toho tucneho sedlaka z Ocovej berie niekto aj vazne?ved je na smiech...
29.04.2025 - 16:18:05
avatar
Ak vypadne Motreal co vypadne a Slaf odmietne nebude to veru dobrý signál...:( Mam obavu o Slafkovo ego dost mi prišiel uz minule majstrovstva troska namachrovany drzi to sa o Dvorskom neda povedat jeho vyjadrovanie a pod..uvidime vidim to na 60ku 40 ze pride
29.04.2025 - 08:18:06
avatar
Slovak pekna zostava na MS. Suhlas. Ale mna mrzí ze nik nepocita s Cernakom ten chalan ako keby nebol ani Slovak. Snad si tento rok najde cestu a posilni repre.
05.05.2024 - 20:12:27
avatar
Zostava na utorok:

Tatar - Pospisil - Lantosi
Slafkovsky - Hrivik - Cehlarik
Regenda - Hudacek - Dano
Fasko Rudas- Cacho - Takac


Fehervary - Nemec
Koch - Ceresnak
Ivan - Grman
Gajdos

Hlavaj
Skorvanek
05.05.2024 - 20:02:59
avatar
Reakcia na: Zámčan, 05.05.2024 - 19:28:13
Akože sorry, ale urážať si tu začal ty!
∧ skryť ∧
Akoze sorry! povedal som si nazor ohladom Cernaka a jeho ucasti na MS a nejaky svkprospect ktory si mysli asi ze je z telesnenim hokejoveho boha sa zacal navazat ze som dvojtýždňový krcmovi fans?!No dovol..?
05.05.2024 - 18:43:36
avatar
Okuliarovi som fandil aj fandim ale posledne 3 zapasy boli skutocne lepsi hraci ako on a podla mna pravom opustil repre...Verim ze sa ale neurazil a snad pride aj nabuduce.
05.05.2024 - 12:10:47
avatar
Reakcia na: SVKProspect, 04.05.2024 - 21:51:33
Takých už bolo, čo nadávali, urážali a vyhrážali sa. Krčmoví dvojtýždňoví fans. Ak si od roku 2008 nepochopil o čom je hokej, nedá sa ti pomôcť :s06:
∧ skryť ∧
Takých ako ty tiež bolo začnú urážať a potom sa schovaj za maminkou...pokakncek
03.05.2024 - 08:57:30
avatar
Reakcia na: SVKProspect, 02.05.2024 - 12:26:10
Môžem potvrdiť. Jozo198174 je jeden z dvojtýždňových krčmových fans. Typ zranenia (nie je to narazené rameno ako pán zľahčuje) sa lieči konzervatívne, vyžaduje kľud bez akejkoľvek námahy.
∧ skryť ∧
Viac ako dvakrát bol tento príspevok označený za nevhodný a preto sa nezobrazuje.
Administrátor obsah príspevku v najbližšej dobe preskúma...
02.05.2024 - 08:26:11
avatar
Tak Cernaka si mozme skrtnut ale verim ze okrem neho pridu uz vsetci vratane Ceresnaka a Kocha, bude to velmi kvalitny tim. Erik bohuzial nema nejaky vztah k repre keby mal bol by v nej, narazene rameno nieje dovod...
27.04.2024 - 18:18:48
avatar
Myslis ze Hrivik nepojde? proti Poliakom nastupi take mam info
27.04.2024 - 17:59:14
avatar
Hlavaj-Skorvanek

Fehervary-Ceresnak
Cernak-Nemec
Ivan-Koch
Grman


Cehlarik-Pospisil-Slafkovsky
Tatar-Hrivik-Lantosi
Kelemen-Hudacek-Regenda
Dano-Sukel/Cacho-Okuliar
21.03.2024 - 16:42:08
avatar
Reakcia na: AgentHockey, 21.03.2024 - 12:15:22
S Dvorským v prvom útoku by som zásadne brzdil. MS v Ostrave nie sú juniorská súťaž. Navyše myslieť si že Slafko a Pospíšil by hrali na neho je detinsky naivné. Tak to nefunguje. :-D
∧ skryť ∧
Samozrejme bol by to risk a ak si spominas aj Slafko hral v 17tich na MS a prezili sme to sanci si vyprodukoval dost az na to ze nepremienal. Bal som sa ze Dvorskeho by limitovala vaha a medzi muzmi by bol ako dieta. Ale ved on ma vahu 92kg a vysku 185 co je vyborne. A v juny uz bude mat 19 rokov hraval medzi muzmi vo Svedsku.Citim v kostiach ze by to mohlo vystrelit vsetci traja hraju za morom takze by hrali taky ten kanadsky hokej tvrdy agresivny s napadanim a chladnokrvnym zakoncenim. A co je podstatne Dvoro ma neskutocnu strelu....
20.03.2024 - 12:01:08
avatar
Reakcia na: slovak, 19.03.2024 - 20:41:04
Vynechať Regendu, zbláznil si sa?
∧ skryť ∧
uf To som riadne posral samozrejme Regnda do druheho utoku mesto Tatara a Tatara posunut do Tretieho k Panikovi.

1 2 3