Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
19.02.2026 - 08:28:16 |
Ked som sa dnes rano zobudil videl som ze dostaneme USA vravim si ok. S Amikmi to bol vzdy dobry hokej! Tesim sa uz teraz je to uspech a verim ze to USA nebudu mat vobec lahke a mohli by nas troska opat podcenit .. Davam do pozornosti zapas z roku 2024 kedy sme nad nimi vyhrali 5:4 po predlzeni. :svk: |
16.02.2026 - 09:35:31 |
Myslim si ze Nemcom mame co vracat. Napr domace MS ked nam j..i gola posledne sekundy. Mame na nich treba makat cely cas a bez vyluceni! |
09.02.2026 - 15:53:26 |
Na dnesnom treningu trenovali: Martin Fehérváry - Šimon Nemec Martin Gernát - Erik Černák Peter Čerešňák - Martin Marinčin Patrik Koch - Michal Ivan Tomáš Tatar - Adam Ružička - Juraj Slafkovský Miloš Kelemen - Martin Pospíšil - Pavol Regenda Adam Liška - Dalibor Dvorský - Libor Hudáček Samuel Takáč - Matúš Sukeľ - Oliver Okuliar Lukaš Cingel - Peter Cehlárik |
14.01.2026 - 09:23:12 |
Takze hracov uz pozname a formacie by som zlozil takto: Slaf - Ružicka -Tatar Fehy - Nemec Dvorsky - Pospisil M. – Hudaček Gernat – Cernak Regenda- Hrivik – Liska Koch- Ceresnak Okuliar – Sukel – Takac(Kelemen) Cehlarik(nahradnik) Marincin Ivan( hral by som na 3 obranne dvojice) 1.PP- Slaf – Ruzicka – Regenda Gernat – Nemec 2PP- Hudacek Hrivik Dvorsky Fehy Ceresnak Oslabenie Takac – Liska Fehervary - Cernak |
10.01.2026 - 10:56:38 |
Bezte do prd..le s politikou s tejto stranky clovek sa tu ide odreagovat o hokeji a stale sa tu nonstop preberaju temy jeden za rusko druhy proti ako pribrzdeni vsetci |
08.01.2026 - 14:42:09 |
terminator s tym fetakom by som brzdil ani nevies kolko politikov doktorov a aj hracov v NHL kokaincek obcas daju ) |
14.11.2025 - 19:29:29 |
Hudaček - Dvorsky - Slafkovský Regenda - Pospisil M. - Tatar Honzek - Hrivík/Ruzicka? - Cehlárik Okuliar - Sukeľ - Sykora/Takac Fehérváry - Nemec Gernat? - Černák Ivan - Čerešnak Koch - Kmec Hlavaj Škorvánek Gajan |
29.04.2025 - 21:46:34 |
Si myslis ze toho tucneho sedlaka z Ocovej berie niekto aj vazne ?ved je na smiech... |
29.04.2025 - 16:18:05 |
Ak vypadne Motreal co vypadne a Slaf odmietne nebude to veru dobrý signál...:( Mam obavu o Slafkovo ego dost mi prišiel uz minule majstrovstva troska namachrovany drzi to sa o Dvorskom neda povedat jeho vyjadrovanie a pod..uvidime vidim to na 60ku 40 ze pride |
29.04.2025 - 08:18:06 |
Slovak pekna zostava na MS. Suhlas. Ale mna mrzí ze nik nepocita s Cernakom ten chalan ako keby nebol ani Slovak. Snad si tento rok najde cestu a posilni repre. |
05.05.2024 - 20:12:27 |
Zostava na utorok: Tatar - Pospisil - Lantosi Slafkovsky - Hrivik - Cehlarik Regenda - Hudacek - Dano Fasko Rudas- Cacho - Takac Fehervary - Nemec Koch - Ceresnak Ivan - Grman Gajdos Hlavaj Skorvanek |
05.05.2024 - 20:02:59 |
Reakcia na: Zámčan, 05.05.2024 - 19:28:13 Akože sorry, ale urážať si tu začal ty! Akoze sorry! povedal som si nazor ohladom Cernaka a jeho ucasti na MS a nejaky svkprospect ktory si mysli asi ze je z telesnenim hokejoveho boha sa zacal navazat ze som dvojtýždňový krcmovi fans?!No dovol..?∧ skryť ∧ |
05.05.2024 - 18:43:36 |
Okuliarovi som fandil aj fandim ale posledne 3 zapasy boli skutocne lepsi hraci ako on a podla mna pravom opustil repre...Verim ze sa ale neurazil a snad pride aj nabuduce. |
05.05.2024 - 12:10:47 |
Reakcia na: SVKProspect, 04.05.2024 - 21:51:33 Takých už bolo, čo nadávali, urážali a vyhrážali sa. Krčmoví dvojtýždňoví fans. Ak si od roku 2008 nepochopil o čom je hokej, nedá sa ti pomôcť :s06: Takých ako ty tiež bolo začnú urážať a potom sa schovaj za maminkou...pokakncek∧ skryť ∧ |
03.05.2024 - 08:57:30 |
Reakcia na: SVKProspect, 02.05.2024 - 12:26:10 Môžem potvrdiť. Jozo198174 je jeden z dvojtýždňových krčmových fans.
Typ zranenia (nie je to narazené rameno ako pán zľahčuje) sa lieči konzervatívne, vyžaduje kľud bez akejkoľvek námahy. Viac ako dvakrát bol tento príspevok označený za nevhodný a preto sa nezobrazuje. ∧ skryť ∧ Administrátor obsah príspevku v najbližšej dobe preskúma... |
02.05.2024 - 08:26:11 |
Tak Cernaka si mozme skrtnut ale verim ze okrem neho pridu uz vsetci vratane Ceresnaka a Kocha, bude to velmi kvalitny tim. Erik bohuzial nema nejaky vztah k repre keby mal bol by v nej, narazene rameno nieje dovod... |
27.04.2024 - 18:18:48 |
Myslis ze Hrivik nepojde? proti Poliakom nastupi take mam info |
27.04.2024 - 17:59:14 |
Hlavaj-Skorvanek Fehervary-Ceresnak Cernak-Nemec Ivan-Koch Grman Cehlarik-Pospisil-Slafkovsky Tatar-Hrivik-Lantosi Kelemen-Hudacek-Regenda Dano-Sukel/Cacho-Okuliar |
21.03.2024 - 16:42:08 |
Reakcia na: AgentHockey, 21.03.2024 - 12:15:22 S Dvorským v prvom útoku by som zásadne brzdil. MS v Ostrave nie sú juniorská súťaž. Navyše myslieť si že Slafko a Pospíšil by hrali na neho je detinsky naivné. Tak to nefunguje. :-D Samozrejme bol by to risk a ak si spominas aj Slafko hral v 17tich na MS a prezili sme to sanci si vyprodukoval dost az na to ze nepremienal. Bal som sa ze Dvorskeho by limitovala vaha a medzi muzmi by bol ako dieta. Ale ved on ma vahu 92kg a vysku 185 co je vyborne. A v juny uz bude mat 19 rokov hraval medzi muzmi vo Svedsku.Citim v kostiach ze by to mohlo vystrelit vsetci traja hraju za morom takze by hrali taky ten kanadsky hokej tvrdy agresivny s napadanim a chladnokrvnym zakoncenim. A co je podstatne Dvoro ma neskutocnu strelu.... ∧ skryť ∧ |
20.03.2024 - 12:01:08 |
Reakcia na: slovak, 19.03.2024 - 20:41:04 Vynechať Regendu, zbláznil si sa? ∧ skryť ∧ uf To som riadne posral samozrejme Regnda do druheho utoku mesto Tatara a Tatara posunut do Tretieho k Panikovi. |

S Amikmi to bol vzdy dobry hokej! Tesim sa uz teraz je to uspech a verim ze to USA nebudu mat vobec lahke a mohli by nas troska opat podcenit
uf To som riadne posral samozrejme Regnda do druheho utoku mesto Tatara a Tatara posunut do Tretieho k Panikovi.
