Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
01:00info
CBJ
MTL
NHL live
01:30info
NYR
DET
NHL live
04:30info
LAK
WSH
29. 11.
kurzy
01:00info
CBJ
MTL
NHL live
01:30info
NYR
DET
NHL live
04:30info
LAK
WSH
30. 11.
kurzy
01:00info
BOS
SJS
01:30info
CAR
NYI
01:00info
DET
CHI
01:00info
MTL
FLA
NHL live
01:00info
PHI
NJD
01:00info
TBL
PIT
01:00info
TOR
SEA
02:00info
NSH
MIN
02:00info
STL
BUF
02:00info
WPG
EDM
03:00info
ARI
COL
03:00info
CGY
DAL
04:00info
ANA
WSH
NHL live
04:00info
VAN
VGK
«

Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii

01.12.2009 - 23:32:27
avatar
milý pato, odporúčam Ti čítať pozorne aj iné príspevky, ak dvaja kritizujú a jeden tvrdí, že tam odchádzajú hráči na vrchole a druhý za zenitom a obaja to berú ako potvrdenie podradnosti ligy, tak sa musím len smiať. Dúfam, že chápeš rozdiel medzi vrcholom kariéry a ak je hráč za zenitom výkonnosti. Ak nie, nech Ti to v škole vysvetlia. To o peniazoch som nepochopil, asi píšeš málo neandrtálsky. Asi som to zle pochopil, tak tam nechodia hokejisti len za veľkými peniazmi? Skús si prečítať príspevky kolegov. Malkina a Hossu som spomenul len ako príklad, že hráč nemusí byť z NHL, aby mal výbornú hokejovú techniku, ak si to nepochopil, prepáč. Čo sa týka štadiónov, sám to vytýkaš ako problém KHL, v reakcii na môj príspevok to už taký podstatný dôvod, prečo by sa tam nedal hrať dobrý hokej nie je. Vieš, že mne je jedno, kde sa hrá, len nech je to dobrý hokej? Odporučil by som Ti, aby si sa snažil písaný text aj pochopiť a až potom "odborne" reagoval.
To Lapointe, prečo tu pletieš politiku? Nemusíš mi dávať politické školenie mužstva, ale skutočne si ma pobavil, ďakujem Ti.
Len na záver, aby sme sa pochopili, dúfam, jednoducho som napísal, že porovnávať začínajúcu súťaž so zabehnutou ligou a na základe toho "odborne" dokazovať, že je úplne nanič a nič z nej nebude, je smiešne. A vaše reakcie to len potvrdzujú (pato, v čom spočíva odbornosť Tvojho príspevku?) Takže NHL aj KHL zdar. A komunisti fúúj.
30.11.2009 - 13:57:29
avatar
Najprv si ujasnite, či tam idú hráči na vrchole kariéry alebo za zenitom . Je v tom podstatný rozdiel. Inak pozrel som si pár zápasov KHL a väčšina bola úrovňou veľmi dobrá až výborná. Keď spomínate peniaze, neviem o tom, žeby sa v NHL hralo zadarmo, zavedenie platového stropu skôr svedčí o inom. Prečo sa pokúšate porovnávať hru na veľkosťou rozdielnych ihriskách? Mne príde logické, že bude rozdielna, nemyslíte? To o zaostávaní ohľadom hokejovej techniky je asi vtip, však? Spýtajte sa Malkina, Hossu, atď, kde sa naučili hokejovú techniku, či doma, alebo až v NHL. A povedať to o ruskej hokejovej škole, založenej na perfektnej technike, skôr svedčí niečo o úrovni prispievateľa. Čo sa týka draftov, ak bude v budúcom roku viac mladých Čechov, bude to svedčiť, že česká liga je lepšia pre mladých hráčov, o dva roky viac Fínov, čo to bude znamenať? Ak nie sú 20000 štadióny, tak by podľa vás žiadna liga ani nemala vznikať? Táto liga má rok a vy už viete, že bude len zlá a ešte horšia? Toľko srandy ako v týchto troch príspevkoch som už dlho nečítal. Okrem detskej naivity a bezmedznej viery v NHL, z toho priam srší len frustrácia z toho, že si Rusi vôbec niečo také dovolili.

1

Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2023 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies