Päť Slovákov v hre, Tatar si ukončil gólové suchoty. Ovečkin s rekordom

dexterko Ignorovať15. 01. 2023 14:07
Veru, pre mňa najkrajšie dresy, ale tie v bielom prevedení.
Užívateľovi Ithilon sa páči tento príspevok.
Ithilon Ignorovať15. 01. 2023 10:49
Nemôžem si pomôcť ale ten Bobor mi príde strašne neistý v bráne, iked je pravda že na konci zápasu riadne podržal tím, ja osobne by som ho do tímu nechcel a to teda Martin a Demko sú veľmi podpriemerni Aj napriek podľa mňa slabemu brankárovi sa skrz neskutočne chyby v obrane, najmä v podaní Smtillmana a Beara nepodarilo kosatkam vyhrať ani štvrtý zápas po sebe takto som si veru druhu polovicu základnej časti nepredstavoval. Iked som ja taky snilek čo sa PO týka, stále si začínam viac myslieť že budem držať palce v draftovej lotérii ako vo vyraďovacích kolách Tak či onak, stále fandím a držím palce Apropo, dnes proti caroline tipujem že to dajú. Delia počaruje a chalani prekvapia. (4 kurz na dvojku)
mike10 Ignorovať15. 01. 2023 12:47
Pozrel som zostrih a co ten bobrovsky pusti to je neskutocne. On musi potrebovat ist k ocnemu ked pusti dva nahodene puky a ani sa nepohne. Za 10 mega rocne by som si kupil rontgenove sosovky a videl aj za roh
Užívateľovi catsfan sa páči tento príspevok.
Che pablo Ignorovať15. 01. 2023 11:38
Ja vám chlapci neviem, mám pocit že Ružička ako keby sa mu nechcelo hrať. V presilovkách ešte OK, ale 5 na 5 úplne bez života, škoda, así je fakt psychicky dole momentálne
Kiks Ignorovať15. 01. 2023 12:11
Úprimne ? Vedenie Caps dostalo práve facku. Plánovalo držať jadro pokope kým Ovie nedá toho Gretzkeho. A realita im ukázala, že ak ho ma dať tak šancu musia dostať mladý. Príchod zranených hráčov im skôr ublížil ako pomohol a predovšetkým Backs už je vyslovene pomaly. Eller takisto zaberá miesto mladším. Dala by som im ešte trochu času či sa nepotrebujú nové liny zohrať ale ak nie tak by som začala seriózne trejdovat. To iste v obrane > môže mať Irwin 1000x viac skúsenosti ako Alexeyev, keď odohrá 9 minút a pohyb nikde. Radsej Alexyev ktorému pomoze spoluhráč ale da 14 minút a dokaze podporovať útok a ma dobrý pohyb. Jeden gól včera ide čisto na Irwinovu hlavu. Z nášho pohľadu > Fehyho je mi úprimne ľúto. Lebo hrať každé striedanie od 2 tretiny s iným partnerom, poprípade sa vystriedajú uprostred striedania. Naberať Ice time ku koncu zápasu, kým v prvej tretine odohras 4 minúty a dostať sa do toho tak to mu ozaj nezávidím. Tréner by mu mal za to čo aj tak predvádza ruky nohy bozkávať a myslím že to ako hra v týchto podmienkach len dokazuje jeho kvality. Včera síce mal -bod, ale to mali všetci okrem Gustavsona, ktorý mal šťastie že bol pri jedinom góle. Neviem ci ho chce znova dať do paru s Carlosonom keď teraz ostal mimo s Irwinom. Ale možno by som ho skúsila s Gustavson ktorý často horí defenzívne, nechala tam AA a k nemu dala skúsnejšieho obrancu.
Punk Ignorovať15. 01. 2023 12:33
och.......poslednych 4-5 zapasov vyzerali ze Ottawa moze kludne hrat bez brankara...mozno by v 6tich dali aspon gol...co za tu dobu obaja predviedli je des a hruza a Talbot ktomu este posobi ze ho to ani nesere