Články

Columbusu bude pre zranenie chýbať švajčiarsky obranca
04. 01. 2020 - Tím Columbus Blue Jackets sa bude musieť neurčitý čas zaobísť bez obranca Deana Kukana, ktorý má poškodený meniskus a chrupavku v ľavom kolene.
Tortorellu za nedávne komentáre neminul trest od vedenia NHL
02. 01. 2020 - Keď sa John Tortorella nehnevá, povie aj to, čo by nemusel. V nedeľu nebol spokojný s verdiktom rozhodcov a dal o tom jasne najavo. Komentáre trénera Columbusu však teraz dobehli – dostal za ne od ligy trest.
Silvester priniesol v NHL tri hetriky. Neal napodobnil zápis Gretzkyho! + video
01. 01. 2020 - Prelom rokov 2019 a 2020 bol v NHL bohatý na góly aj na viacgólových strelcov. Až traja hráči zaznamenali hetrik, ktorým doviedli svoje tímy k výhram. Dvaja z nich sa zapísali do klubovej histórie, pričom James Neal dokonca napodobnil toho najlepšieho.
Korpisalo podstúpil operáciu. Jeho účasť v Zápase hviezd je ohrozená
31. 12. 2019 - Brankár Joonas Korpisalo bude chýbať tímu Columbus Blue Jackets niekoľko týždňov po tom, čo si v nedeľnom zápase proti Chicagu zranil pravé koleno. Informoval o tom hlavný tréner John Tortorella.
Tortorellu naštvali rozhodcovia. Ich rozhodnutie stálo výhru i brankára + video
30. 12. 2019 - John Tortorella nebol spokojný s verdiktom rozhodcov a po nedeľnej prehre Columbusu so Chicagom 2:3 po samostatných nájazdoch o tom dal jasne najavo. Vidieť jeho hnev bolo ešte aj predtým, ako sa postavil pred novinárov.
28. 12. 2019 - Švédsky útočník Columbusu Jakob Lilja už mal pred piatkovým zápasom proti Washingtonu na konte nejaké body. Chýbal mu však gól, ktorého sa dočkal práve po vianočnej prestávke. Bol však jediným úspešným strelcom tímu pri prehre 1:2 po predĺžení.
Atkinson na listine zranených, Columbus povolal štyroch hráčov
27. 12. 2019 - Tím Columbus Blue Jackets vo štvrtok informoval, že na listinu zranených hráčov umiestnil so zranením pravého členka útočníka Cama Atkinsona.
Slovák putuje na farmu. Marinčin to tentoraz nie je
21. 12. 2019 - V piatok sa na trase medzi NHL a AHL uskutočnila ďalšia transakcia zahŕňajúca slovenského hráča. Tentoraz však nešlo o obrancu Toronta Martina Marinčina, u ktorého sa to pomaly stáva denným zvykom.
Columbusu sa zranil Cam Atkinson
21. 12. 2019 - Kľúčový útočník tímu Columbus Blue Jackets, Cam Atkinson, vynechá minimálne dva zápasy pre zranenie dolnej časti tela.
Daňo si vychutnáva šancu byť späť s Blue Jackets
19. 12. 2019 - Keď pred pondelkovým zápasom hral Marko Daňo za Columbus naposledy, vyzeral ako dôležitá súčasť budúcnosti tímu. Výmena však zmenila všetko. teraz tu je však pre slovenského útočníka druhá šanca.

Novinky z tímu

16. 01. 2020 - Columbus v stredu aktivoval z listiny zranených hráčov útočníka Cama Atkinsona, ktorý vynechal posledných 12 zápasov pre zranenie členka. Do akcie sa vráti vo štvrtok proti Caroline. Tridsaťročný Američan v prvých 35 zápasoch tejto sezóny zaznamenal 21 bodov za deväť gólov a 12 asistencií. Jeho tím urobil aj rošádu v pozícii brankárskeho náhradníka, keď do AHL poslal Matissa Kivlenieksa a z Clevelandu povolal Veiniho Vehvilainena.
06. 01. 2020 - Obranca Markus Nutivaara bol v nedeľu aktivovaný z listiny zranených hráčov po tom, čo vynechal 27 zápasov pre zranenie hornej časti tela. Do akcie by sa mohol vrátiť už v pondelok, keď Columbus zavíta do Los Angeles. Dvadsaťpäťročný Fín pred zranením odohral 10 zápasov, v ktorých zaznamenal dva góly, mínusový bod a dve trestné minúty.
25. 10. 2019 - Obranca Markus Nutivaara vynechal štvrtkový zápas Columbusu proti Caroline pre zranenie dolnej časti tela, ktoré sa bude monitorovať na dennej báze. Dvadsaťpäťročný Fín odohral v tomto ročníku osem zápasov, v ktorých strelil dva góly a nazbieral dve trestné minúty. V priemere hrával 16 a štvrť minúty na zápas. Vynechal už aj stredajší tréning.

Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.