SlovakNHL.sk

Články

Snažil sa zbiť Puljujärviho, NHL mu uložila trest + video
25. 02. 2021 - Oddelenie hráčskej bezpečnosti NHL v utorok udelilo maximálnu možnú pokutu útočníkovi Vancouveru Antoineovi Rousselovi.
Benning a Green majú dôveru majiteľa Canucks
14. 02. 2021 - Majiteľ tímu Vancouver Canucks v sobotu povedal, že nemá záujem o vyhodenie generálneho manažéra Jima Benninga ani trénera Travisa Greena.
Horvat neverí, že zlý štart Canucks spôsobili odchody voľných hráčov
12. 02. 2021 - Kapitán tímu Vancouver Canucks, Bo Horvat, nepatrí medzi tých, čo budú za dôvod nevydareného vstupu do sezóny viniť generálneho manažéra Jima Benninga, ktorý si v mimosezónnom období nedokázal udržať niekoľkých kľúčových hráčov.
Na waiver listinu boli zapísané známe mená
10. 02. 2021 - Na waiver listinu nechránených hráčov boli v stredu zapísaní útočník Vancouveru Loui Eriksson, útočník Ottawy Artem Anisimov a obranca Dallasu Taylor Fedun.
Bruins patria medzi tímy so záujmom o útočníka Canucks
09. 02. 2021 - O budúcnosti Jakea Virtanena sa toho už nahovorilo veľa. Vo Vancouveri nenaplnil očakávania a aj on zrejme cíti, že by mu zmena prostredia mohla pomôcť. Núdzu o záujemcov o jeho služby mať určite nebude.
Roberto Luongo ako generálny manažér Vancouveru?
09. 02. 2021 - Veci sa pre tím Vancouver Canucks v tejto sezóne nevyvíjajú najlepšie. Momentálne má bilanciu 6-9-0 a už niekoľkokrát sa hovorilo, že generálny manažér Jim Benning sedí na horúcom kresle.
Benning o odchode Toffoliho: Došiel nám čas
04. 02. 2021 - Tím Vancouver Canucks v tejto sezóne pocítil už viackrát na vlastnej koži kvalitu útočníka Tylera Toffoliho, ktorý dohrával minulý ročník v jeho drese. To, že nakoniec zakotvil v Montreale, však neznamená, že s ním Jim Benning nechce podpísať zmluvu.
Canucks preskúmavajú prestupový trh. Zrealizujú nakoniec aj výmenu?
30. 01. 2021 - Tím Vancouver Canucks neodštartoval sezónu 2020/21 spôsobom, akým si predstavoval. Momentálne má na konte rovnaký počet výhier ako prehier. Po účasti v druhom kole play-off však boli ambície väčšie.
Generálny manažér Canucks vraj sedí na horúcom kresle
26. 01. 2021 - Podľa Hermana Dayala a Thomasa Dranceho z The Athletic sa generálny manažér tímu Vancouver Canucks, Jim Benning, ocitol na horúcom kresle po nepresvedčivom vstupe jeho mužstva do aktuálnej sezóny.
Canucks umiestnili obrancu na listinu zranených, ďalší sa im zranil
22. 01. 2021 - Tím Vancouver Canucks umiestnil vo štvrtok na listinu zranených hráčov obrancu Travisa Hamonica a aktivoval z taxi zostavy obrancu Brogana Raffertyho, ktorý ho nahradil vo večernom zápase proti Montrealu. V ňom sa tímu zranil ďalší zadák.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/canucks/index.php(42): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4