SlovakNHL.sk

Články

Dočkáme sa Tkachuka v drese, ktorý nosil aj jeho otec?
10. 06. 2021 - Útočník Matthew Tkachuk je jedným z kľúčových hráčov tímu Calgary Flames, no nie je vylúčené, že sa z kanadského tímu v nie tak vzdialenej budúcnosti poberie inam.
S odchodom z Calgary sa spája tretí najdrahší útočník
28. 05. 2021 - V lete by sa v tíme Calgary Flames mohli udiať veľké zmeny a jedno meno, ktoré sa vyskytuje v špekuláciách, je center Sean Monahan. Ak by sa našiel tím so správnou ponukou, mohol by byť vymenený.
Gaudreau je otvorený dlhej zmluve. Bude Giordano k dispozícii Seattlu?
21. 05. 2021 - Útočník Johnny Gaudreau už myslí na nový kontrakt s tímom Calgary Flames. V budúcej sezóne vstúpi do posledného roku toho aktuálneho a je pripravený sa zaviazať k tímu na dlhý čas, ak mu vedenie predloží vhodné podmienky.
Ružička bol poslaný naspäť na „farmu“
18. 05. 2021 - Deň po tom, čo zažil Adam Ružička, svoj debut v kanadsko-americkej NHL, ho tím Calgary Flames poslal do záložného tímu Stockton Heat z AHL. Connor Mackey a Dominik Simon medzitým putovali do taxi zostavy.
Ružička bol na debut pripravený. Bol to neskutočný pocit, priznal + video
17. 05. 2021 - Útočník Adam Ružička napodobnil Mariána Studeniča a stal sa druhým hráčom spod Tatier, ktorý v tejto sezóne debutoval v NHL. V nedeľu si obliekol dres Calgary Flames, aby sa stal celkovo 88. Slovákom, ktorý si zahral v kanadsko-americkej súťaži.
Ružička už bol povolaný do prvého tímu. V ktoré dni môže zažiť debut?
14. 05. 2021 - Síce už Adam Ružička s prvým tímom trénoval v stredu, ale až vo štvrtok ho tím Calgary Flames formálne povolal zo Stocktonu z nižšej AHL. Rovno do prvého tímu.
Uvidíme ešte v tejto sezóne debut Adama Ružičku v NHL?
13. 05. 2021 - Tím Calgary Flames odohrá v tejto sezóne ešte štyri zápasy, v ktorých mu o nič nepôjde. Sean Monahan je zranený a na svoju šancu čakajú mladíci, akým je aj Adam Ružička. A vyzerá to tak, že by slovenský útočník mohol zažiť debut v NHL.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/flames/index.php(42): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4