SlovakNHL.sk

Články

Mohli by sa Flames pokúsiť o výmenu Kadriho?
29. 03. 2023 - Vzhľadom na trápenie tímu Calgary Flames a frustráciu, ktorá by mohla existovať u Nazema Kadriho pre jeho vzťah s trénerom Darrylom Sutterom, sa ponúka otázka, či sa kanadský tím nepokúsi v lete o výmenu svojej minuloročnej posily.
Prečo by mali Flames vyhodiť Suttera? A prečo by si ho mali ponechať?
27. 03. 2023 - Táto sezóna je jednou z najviac frustrujúcich v histórii tímu Calgary Flames. Do sezóny vstupoval so štvrtými najvyššími šancami na zisk Stanleyho pohára a fanúšikovia boli optimistickí. Aktuálne to však vyzerá tak, že „Plamene“ budú bez play-off.
Frustrácia rastie. Bude mať Ružička v budúcej sezóne nového trénera?
22. 03. 2023 - Tím Calgary Flames vstupoval do tejto sezóny s veľkými očakávaniami a mnohí fanúšikovia dokonca verili, že bol na správnej ceste za ziskom Stanleyho pohára. Nakoniec je však pre nich tento ročník sklamaním.
Ružička sa dočkal návratu do akcie! Jedna séria skončila, druhá nie
17. 03. 2023 - Po takmer mesiaci sa slovenský útočník Adam Ružička dočkal návratu do akcie. V základnej zostave Calgary Flames sme ho videli vo štvrtkovom zápase proti Vegas Golden Knights, ktorý skončil víťazstvom „Plameňov“ 7:2.
Dostane Ružička ešte šancu? Pankiw: Všetci vieme, aký tvrdohlavý vie Sutter byť
16. 03. 2023 - Slovenský útočník Adam Ružička trpezlivo čaká na svoju ďalšiu príležitosť v drese tímu Calgary Flames. Dostane ju ešte od trénera Darryla Suttera v tejto sezóne? Touto otázkou sa zaoberal Colton Pankiw z The Hockey Writers.
Ružička vyjadril frustráciu. Toto musí robiť, aby znova hrával, tvrdí Sutter
13. 03. 2023 - Slovenský útočník Adam Ružička z tímu Calgary Flames zažíval v novembri a decembri vydarené obdobie, pri ktorom málokto očakával, že sa neskôr ocitne v situácii, v ktorej aktuálne je.
Devils a Senators urobili po dve výmeny. Zapojili sa aj Flames a Hurricanes
11. 03. 2023 - V piatok sme v NHL videli aj tri menšie výmeny.
Top favorit na Calderovu trofej pochádza opäť zo Seattlu
07. 03. 2023 - Za nami sú už tri štvrtiny sezóny 2022/23. Panel odborníkov z oficiálnej stránky NHL sa tak opäť podujal na hlasovanie o najväčších favoritov na najvýznamnejšie individuálne ocenenia. Koho favorizuje v prípade Calderovej trofeje?
Ružička zažíva ťažké obdobie. Pomôže mu trápenie Flames?
06. 03. 2023 - Slovenský útočník v službách tímu Calgary Flames, Adam Ružička, písal skôr počas tejto sezóny rozprávkový príbeh. Vydarené obdobie však skončilo a zmenilo sa na obdobie frustrácie.
Flames sa trápia, Sutter konštatuje: Aj ja by som bučal
06. 03. 2023 - Tím Calgary Flames si v sobotu pripísal piatu prehru po sebe, keď podľahol Minnesote 0:3. Stalo sa to v domácom prostredí, v ktorom miestni fanúšikovia začali na svoj klub bučať. Tréner Darryl Sutter mal pre to pochopenie.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/flames/index.php(199): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4