SlovakNHL.sk

Články

Potvrdené: Coyotes po škandalóznom videu končia zmluvu s Ružičkom
23. 02. 2024 - Slovenský útočník Adam Ružička, ktorý mal v tejto sezóne problém zostať v základnej zostavy tímu Calgary Flames a po prestupe aj v tíme Arizona Coyotes, sa prostredníctvom sociálnej siete Instagram postaral o rozruch.
Šialený rozdiel: Pospíšil robí tím lepším a dokazujú to aj bilancie Flames
23. 02. 2024 - Keď nedávno Martin Pospíšil chýbal pre zranenie hornej časti tela, v tíme Calgary Flames mali jasnú ukážku toho, že je pre mužstvo prínosom. Následne podpísal novú dvojročnú zmluvu.
Pospíšil je lídrom tímu aj napriek tomu, že vynechal prvý mesiac sezóny
21. 02. 2024 - Slovenský útočník Martin Pospíšil sa v tejto sezóne etabloval v základnej zostave tímu Calgary Flames. A hoci svoj debut v NHL zažil až 4. novembra, je lídrom svojho tímu v jednom štatistickom ohľade.
Hviezda novú zmluvu s Flames zrejme nepodpíše. Posunula sa aj situácia okolo výmeny brankára
19. 02. 2024 - Tím Calgary Flames by mohol pred tohtoročnou prestupovou uzávierkou, ku ktorej dôjde 8. marca, vymeniť až troch hráčov so zvučnými menami.
Pospíšil bol zďaleka najlepším hráčom Flames. S úsmevom sa dostáva pod kožu súperov
16. 02. 2024 - Tím Calgary Flames odohral vo štvrtok dobrú prvú tretinu, ale po nej už to išlo rýchlo dole vodou a nakoniec podľahol San Jose Sharks 3:6. Pozitíva sa hľadali ťažko, no určite medzi ne patril slovenský útočník Martin Pospíšil.
Pospíšil svoje maximum nevyrovnal, ale aj tak sa dostal do čela poradia Slovákov
13. 02. 2024 - Slovenský útočník Martin Pospíšil sa pri pondelkovej prehre Calgary 0:2 s Rangers prezentoval až ôsmimi bodyčekmi. S nimi síce svoje kariérne maximum nevyrovnal, ale pomohli mu dostať sa do čela slovenského poradia v absolútnom počte.
Ružička má už konečne pred sebou debut v novom drese!
12. 02. 2024 - Slovenský útočník Adam Ružička sa v pondelok dočká premiéry v drese tímu Arizona Coyotes, ktorý ho získal z waiver listiny 25. januára.
Všímajú si ho aj v zámorí: Pospíšil sa dostal do špeciálneho all-star tímu!
10. 02. 2024 - Slovenský útočník Martin Pospíšil bol každému na očiach, keď bol po svojom debute v NHL mimoriadne produktívny. Odvtedy jeho produktivita poklesla, ale jeho prínos pre tím Calgary Flames je veľmi veľký. A neuniklo to ani Johnovi Matiszovi z theScore.
Hanifin si hrozbu pripúšťa: Určite to mám na mysli
10. 02. 2024 - Známy obranca Noah Hanifin vie, že už je blízko k bodu, kedy sa rozhodne o jeho budúcnosti v tíme Calgary Flames. Potenciálny neobmedzený voľný hráč by mohol byť jedným z najatraktívnejších mien na prestupovom trhu pred uzávierkou, ku ktorej dôjde už 8. marca.
Český brankár skončil na listine zranených
10. 02. 2024 - Tím Calgary Flames umiestnil na listinu zranených hráčov brankár Dana Vladařa a povolal z nižšej AHL brankára Dustina Wolfa.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/flames/index.php(199): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4