SlovakNHL.sk

Hr├í─Źi

Hr├í─ŹPost D├ítum nar. Miesto nar.

 

Posledný zápas

29. 11. 2023
LAK 
-
 WSH

1:2

(1:1, 0:1, 0:0)

Nasledujúci zápas

LAK 
-
 COL
03. 12. 2023 -

Novinky z t├şmu

12. 10. 2023 - ├Üto─Źn├şk Los Angeles Viktor Arvidsson vynech├í minim├ílne prv├ę dva z├ípasy sez├│ny pre zranenie dolnej ─Źasti tela, ktor├ę utrpel na pondelkovom tr├ęningu. Tr├ęner Todd McLellan si nebol pred stredaj┼í├şm duelom proti Coloradu ist├Ż, ─Źi je aj kandid├ítom na zap├şsanie na listinu zranen├Żch hr├í─Źov.
11. 10. 2023 - ├Üto─Źn├şk Los Angeles Viktor Arvidsson utrpel na pondelkovom tr├ęningu zranenie dolnej ─Źasti tela, ktor├ę sa moment├ílne posudzuje na dennej b├íze. V utorok netr├ęnoval a pod─ża gener├ílneho mana┼ż├ęra Roba Blakea je ot├ízne, ─Źi nast├║pi v stredaj┼íom otv├íracom z├ípase proti Coloradu.
05. 10. 2023 - Oddelenie hr├í─Źskej bezpe─Źnosti NHL ozn├ímilo, ┼że na stredu napl├ínovalo pojedn├ívanie s ├║to─Źn├şkom Los Angeles Arthurom Kaliyevom. Ten sa v utorkovom pr├şpravnom z├ípase proti Anaheimu previnil faulom kolenom na Chasea De Lea, ktor├Ż duel nedohral. Od rozhodcov za┼ł dostal dve trestn├ę min├║ty. Verdikt e┼íte nebol ozn├ímen├Ż.

Aktuálne v diskusii


V├║jtek (03.10.2016 - 08:14:40):
m├┤ze byt Brigant nie, napr. Jakubech ├íno ... ale vzdy si to Hapal logicky obh├íji a hned sa k tomu aj musel v m├ędiach vyjadrovat zatial ─Źo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minim├ílne a ked sa ho na to niekto z t├Żch p├ír novin├írov op├Żta tak e┼íte sa c├şti podr├í┼żden├Ż, akoby nemali ani pr├ívo.... na druhu stranu aspon sa n├ím tu kazd├Ż rok star├í o hlavnu t├ęmu. Fakt sa te┼í├şm uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale p├íni u┼ż dos┼ą!!! Toto je t├ęma o MSJ a nie o futbale, na┼íej lige alebo o projekte. O tom m├┤┼żte diskutova┼ą v pr├şslu┼ín├Żch t├ęmach. Toto je t├ęma ─Źisto o nomin├íci├ích a o samotn├Żch majstrovstv├ích.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Ar├ęna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najv├Ą─Ź┼íie ├║spechy:
Vyraden├ę ─Ź├şsla:
Slov├íci v t├şme: