Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
11.06.2019 - 18:05:05 |
brankari sa sami ponukaju do Dukly. od nas odisli za lepsimi peniazmi do Ciech. Idu k nam kvoli Petovi Kosovi. Vsetci ho chvalia. Nechapem preco ho vymenili v repre s janom lasakom. |
12.10.2016 - 10:57:32 |
vdaka neabsolvovanie draftu mam nadbytok LW, tak dvoch vymenim a zoberiem dalsieho Panika |
10.10.2016 - 19:09:00 |
hmm. tak draft som premeskal nedalo sa |
26.09.2016 - 21:36:52 |
Reakcia na: NUCKS_MAREK, 26.09.2016 - 21:24:54 Páni prosím zapojiť sa do hlasovanie o termín/čase draftu, vzhľadom na pracujúcich a študentov som vybral časy 20:00 a 21:00
Deadlline na hlasovanie je sobota 1.10. do 23:59 - v nedeľu ráno hodín termín, ktorým bude vyhovovať maximu hráčov zapojených do hlasovania (ale verím, že sa nájde deň v ktorý budú môcť všetci)
Link:
http://doodle.com/poll/wwfus486xcezhhkq#table
aktuálne je nás 12, stále je dosť miest ak sa chcete ešte niekto zapojiť :s04: no ja mam nedelu nocnu. mohol by som to vyuzit na draft ∧ skryť ∧ 20-21je mi to jedno. hlavne aby som nezabudol |
21.09.2016 - 12:42:57 |
celosezonny si rad zahram opat |
25.07.2016 - 08:13:39 |
da sa este zahrat pridat? |
18.09.2015 - 22:05:15 |
Reakcia na: NUCKS_MAREK, 18.09.2015 - 20:53:04 zapísal som do témy všetkých účastníkov, pri 2 tímoch Nowcastli a Senici neviem uzívatelov daľší 2 nemajú zatial tími v lige ešte prihlásené.
Aktualizoval som aj deň a čas draftu zatiaľ sa vyjadrili 3. všetci kladne :)
Pridal so aj prípadné alternatívy (ja osobne nemám problém ani medzi PO-ŠTV po 19:00) ale myslím že víkendové termíny sú lepšie :fan: mne tato nedela nevyhovuje. a ten dalsi piatok. ostatne dni su ok.∧ skryť ∧ |
15.09.2015 - 17:44:55 |
Reakcia na: , 15.09.2015 - 15:50:40 Myslim, ze v tvojom pripade ide o nieco uplne ine ako vedenie, ale tak to je uz na tebe.
Ja nemam vedenie Slovana rad o nic viac ako ty. No k ostatnym klubom klubom v extralige sa vyjadris stylom, ze \"snad bude lepsie\" a na Slovan nadavas vkuse? To podla mna hovori same za seba. No nase vedenie nie je o nic lepsie. Hokejisti z NHL a aj viaceri nadejny sponzori nedaju prasule do Dukly pokial bude sefom Ruzicka. Aj to o niecom svedci. Ale zase na druhu stranu - uz druhu sezonu plati Dukla nacas (to nebyvalo uz hodne dlho). Ale zacalo sa az tym, ked mesto (chvalabohu) prestalo vo velkom dotovat klub ako to bolo za obalkoveho krala (byvaleho primatora p. Cel...)∧ skryť ∧ |
15.09.2015 - 17:01:59 |
tiez by som sa rad pridal |
1

nedalo sa
