«

Komentáre:

ZOH 2022: Slovensko mieri do boja o bronz. Súperom bude Švédsko

Jake Ignorovať18. 02. 2022 07:35
Za mňa najlepší výkon našej hokejovej repre za posledných 10 rokov. Krásny zápas.
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: Rapt0rk0, Islas, Yosi.
Islas Ignorovať18. 02. 2022 08:04
ano bol to výborný a pozerateľný zápas z našej strany a ako to viacerí povedali s nešťastným koncom pre
Dany Ignorovať18. 02. 2022 08:54
Jak to mozes napisat, ked nedali gol? Netvrdim, ze nehrali dobre, ale napisat “najlepsi vykon za poslednych 10 rokov” ked v kolonke golov svieti 0 je paradoxne. Hrali dobre, bojovali, ale ked nedas gol, nemozes vyhrat.
Užívateľovi Dasty10 sa páči tento príspevok.
Jake Ignorovať18. 02. 2022 12:48
Rozumiem, prečo to tak vidíš a úplne rešpektujem, veď to je subjektívna vec aj sa zhodneme, že to je paradoxné, aj v tom že keď nedáš gól, nemôžeš vyhrať, ale stále si stojím za tým, že som nevidel v poslednom desaťročí krajší výkon na ľade od slovenskej repre. Boli sme im ešte vyrovnanejším súperom ako v stredu proti US, miestami sme ich herne prevyšovali (čo sa proti Američanom nestalo, resp. nie na tak dlhé minúty). Gól tomu určite chýbal, ale výkon na ľade je pre mňa aj o ďalších veciach, veď koniec koncov v tom "legendárnom" zápase proti Maďarsku sme dali góly 4 a hanbíme sa za ten zápas aj tak dodnes. Máš svojho kandidáta na lepší zápas? (povedzme od roku 2012)
majlando Ignorovať18. 02. 2022 14:16
Nebol som síce oslovený, ale SVK - USA (10/5/19). Dnešný zápas som ale nevidel.
Dany Ignorovať18. 02. 2022 19:45
Za mna jednoznacne stvrtfinale s Kanadou a semifinale s Českom z ms2012 a aj domace zapasy s USA a Kanadou z MS2019.
pukanec5 Ignorovať18. 02. 2022 07:37
hrali sme výborne. Škoda, že sme nestrelili gól, to by nás ešte viac nakoplo
Maple Leafs Ignorovať18. 02. 2022 07:49
To nevadí hlavne že chlapci bojovali a bola na nich vidieť snaha až do konca to sa cení.
Sel8nne Ignorovať18. 02. 2022 07:56
Výborný zápas páči sa mi herný prejav našej reprezentácie od kedy šéfuje tréner Ramsay
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Dany, tarnowski.
Soky Ignorovať18. 02. 2022 08:10
Bezchybný výkon našich neni čo vytknúť, šťastnejší vyhral, zase na druhej strane treba poukazať na profesorsky výkon fínov v 3.tretine, Jalonen vysoka škola taktiky
sarkan Ignorovať18. 02. 2022 08:43
Taky autobus by tam ani Mourinho nepostavil. Ucelne to urobili a maju finale.
Užívateľovi kerko13 sa páči tento príspevok.
Islas Ignorovať18. 02. 2022 08:54
no ja by som povedal, že po ofenzíve si niečo odohrali v 1. tretine a potom to bolo o dodržiavaní defenzívnej taktiky ako aj ukázala ich jalová presilovka 5:3 v 2. tretine ano hrali profesorsky a našim v závere dosť chýbali sily ake mali v závere zápasu s USA
Dany Ignorovať18. 02. 2022 08:57
Mrzi ma, ze nevedia tych Finov uz skoro 20 rokov porazit. Asi na ten tim jednoducho najmenej sedi (spolu s Čechmi). Hra bola skvela, chybali tomu goly a presilovky. Inak presilovky, ich vybojovanie a premienanie je kamenom urazu Slovenska na OH.
Užívateľovi Sel8nne sa páči tento príspevok.
hofmann Ignorovať19. 02. 2022 10:02
fini hraju s raciom, tazko ich niekto dostane do oslabenia, skoda neodpiskaných 6 finov na lade v 2.tretine s pukom.
kelt Ignorovať18. 02. 2022 08:59
To je hokej ,nie vždy výhra lepší
Nathan Ignorovať18. 02. 2022 09:19
Fini to dali na grekov. Nechutne, nepekne, hokej niciace muzstvo. Nesi hrali bezpochyb na 120%, snazili sa, dreli, nic im nemozno vytknut, proti tomu zelezobetonu to vsak dnes neslo. Klobuk dole za vas vykon chlapci
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Dany, ZACHI.m.
Dany Ignorovať18. 02. 2022 10:41
Fini hrali ucelny ale hnusny hokej.
ZACHI.m Ignorovať18. 02. 2022 11:35
preeeesne toto isté mi napadlo, flashback z ME vo futbale 2004 a grécky štýl
VH1 Ignorovať18. 02. 2022 11:55
Kto ste videli Kanadu so Švédskom, tam hrali obidve mužstvá taký hokej ako Fíni dnes. Kto dal prvý gól , tak vyhral...