18. 05.
19. 05.
«

Komentáre:

Flames mali bez Pospíšila negatívnu bilanciu. Veľký zápas Bedarda, odvážny ťah trénera Wild!

Radik1104 Ignorovať11. 03. 2024 07:07
Isles sa dotahuju, skvelá forma. A Lukáš Dostál v noci toho veľa dostal. 6 gólov z 19 striel
Giles90 Ignorovať11. 03. 2024 08:58
Dostal nemá formu halak by uhral to isté v nhl
depay Ignorovať11. 03. 2024 09:08
Tak ale z tých 6 mohol možno za 1-2, obrana tiež nulová - predsa len 5ta najhoršia obrana v NHL, o 4g inkasovali menej ako druhá najlepšia obrana, to hovorí za všetko
Radik1104 Ignorovať11. 03. 2024 07:08
Inak z tým odvolaním brankára v predĺžení som to nepochopil, prečo by nemali ani bod pri prehre??
MatoGBW Ignorovať11. 03. 2024 07:16
Pravidlo, ked odvolas brankara,riskujes.
Ithilon Ignorovať11. 03. 2024 08:30
Ale nebyť toho odvolania tak je to predĺženie strašne nudné. Niektoré timy to hrajú tak opatrne, až sa na to ťažko pozerá
mikisocka Ignorovať11. 03. 2024 10:24
pridavam sa k tym nechapavym. cize ak v predlzeni dostanes gol, mas aspon bod za remizu v rriadnom hracom case. ale ked v predlzeni odvolas brankara a prehras, nemas ani ten bod? divne. ako chapem ten risk, ze potrebuju dva body, ale to s tou nulou je divne. pliis niekto
Jake Ignorovať11. 03. 2024 10:34
Ano je to tak
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: mikisocka, BeerBoy88.
BeerBoy88 Ignorovať11. 03. 2024 12:13
Tak to som netušil ze pri odvolaní sa bod strhava ,človek sa učí stále
randall Ignorovať11. 03. 2024 09:37
Dneska som si zo zvedavosti pozrel tých borcov, čo má Anaheim v 4. útoku. Traja majú dokopy 0 gólov tuším. V čom spočíva ich prínos?
jam benn Ignorovať11. 03. 2024 10:22
v tom že si idu pre 1 na drafte
M1mo Ignorovať11. 03. 2024 11:22
Tak ale podľa nových pravidiel je najlepšie, ak tým bude ako prvý eliminovaný z možnosti zahrať si play-off ale zároveň neskôr bude vyhrávať. Presne tak ako to práve robí Chicago
mikisocka Ignorovať11. 03. 2024 11:36
nema to tak zatial len zenska nhl? myslel som ze tu je to len o pozicii plus loterii
depay Ignorovať11. 03. 2024 11:54
Priateľu, extrémne sa mýliš, to NHL momentálne takto nastavené nemá a ani sa o tom nediskutovalo...len zopár akože analytikov na to poukázalo, že takto to má iná súťaž
Užívateľovi jam benn sa páči tento príspevok.
MarosNHL Ignorovať11. 03. 2024 16:05
Myslis tie (az) 2 vyhry nad tragikomickou Arizonou?
M1mo Ignorovať11. 03. 2024 17:04