Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
02. 03.
kurzy
18:30info
CAR
WPG
NHL live
01:30info
NYI
BOS
22:00info
SEA
EDM
NHL live
02:00info
NSH
COL
01:00info
BUF
VGK
21:00info
DET
FLA
01:00info
PHI
OTT
01:00info
TBL
MTL
01:00info
TOR
NYR
NHL live
02:00info
CHI
CBJ
02:00info
DAL
SJS
00:00info
STL
MIN
04:00info
CGY
PIT
03. 03.
kurzy
19:00info
WSH
ARI
21:30info
LAK
NJD
NHL live
01:00info
MIN
SJS
NHL live
01:00info
BUF
WPG
02:00info
ANA
VAN
03:00info
EDM
PIT
«

Tímy NHL: Vancouver Canucks

Vznik: 1945
Aréna: Rogers Arena (kapacita: 18 422)
Oficiálny web: www.canucks.com
Farma (AHL): Manitoba Moose
Najväčšie úspechy: 2x finále Stanley Cupu (1982, 1994)
Vyradené čísla: 10 (P.Bure), 12 (S.Smyl), 16 (T.Linden), 19 (M.Näslund), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Ľubomír Vaic, Jozef Balej, Pavol Demitra, Mário Bližňák, Jaroslav Halák
Aktuálne zápasy
Posledný zápas: 29. 02. 2024
Vancouver - Los Angeles 1:5 (0:1, 0:1, 1:3)
Ďalší zápas: 03. 03. 2024
Anaheim - Vancouver info (02:00)
Najnovšie články
Tabuľka

Pacifická divízia

ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1Vancouver623817783333822217520-6-318-11-4
2Vegas603320773262919617219-9-214-11-5
3Edmonton573520272283320417019-8-216-12-0
4Los Angeles5930191070262818316111-10-619-9-4
5Calgary592925563242918518415-13-114-12-4
6Seattle5926221163202316416814-10-512-9-6
7Anaheim60223534716211612149-20-113-15-2
8San Jose58153853511141242289-18-26-20-3
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies