28. 04.
20:30info
«

03. 04.

WildCenter Tyler Graovac podpísal s Minnesotou vstupný kontrakt. Devätnásťročný Kanaďan bol tímom draftovaný v roku 2011 z celkového 191. miesta. V tomto ročníku OHL zaznamenal 38 gólov a 35 asistencií v 60 dueloch.
PanthersCenter Mike Santorelli bol umiestnený na waiver listinu nechránených hráčov. Dvadsaťsedemročný rodák z Vancouveru odohral v tomto ročníku 24 zápasov, v ktorých strelil dva góly, pridal asistenciu a nazbieral sedem mínusových bodov.
CanucksObranca Cam Barker bol umiestnený na waiver listinu nechránených hráčov. Dvadsaťšesťročný rodák z Winnipegu odohral v tomto ročníku len sedem zápasov so ziskom dvoch asistencií a dvoch plusových bodov.
CapitalsObranca John Erskine sa vrátil do zostavy Washingtonu po tom, čo vynechal 12 zápasov pre zranenie hornej časti tela. V utorok proti Caroline odohral 13 a pol minúty, urobil dva bodyčeky a zblokoval dve strely.
JetsObranca Mark Stuart sa v utorkovom zápase proti Islanders vrátil do akcie po tom, čo v predošlých šiestich zápasoch nehral pre nešpecifikované zranenie. Proti New Yorku odohral 17 minút a urobil aj jeden bodyček.
HurricanesObranca Bobby Sanguinetti sa v utorok vrátil do akcie po štvorzápasovej absencii spôsobenej zranením hornej časti tela. Proti Washingtonu odohral 12 minút a 23 sekúnd, počas ktorých dokázal aj bodovať – pripísal si asistenciu.
LightningPravý krídelník B.J. Crombeen vynechal tri zápasy pre zranenie dolnej časti tela, ale proti Floride už hral. V utorkovom zápase nebodoval, no absolvoval 16 striedaní.

02. 04.

LightningObranca Luke Witkowski podpísal s Tampou dvojročný vstupný kontrakt a center Tanner Richard podpísal s klubom trojročnú nováčikovskú zmluvu. Dvadsaťdvaročný Witkowski bol tímom draftovaný v roku 2008 zo 160. miesta, kým devätnásťročný Richard vlani zo 71. miesta.
SharksĽavý krídelník Matt Nieto podpísal so San Jose trojročnú nováčikovskú zmluvu. Dvadsaťročný kalifornský rodák bol tímom draftovaný v roku 2011 z celkového 47. miesta. Poslednú sezónu strávil v drese Bostonskej univerzity.
RangersObranca Tommy Hughes podpísal ako voľný hráč vstupný kontrakt s Rangers. Dvadsaťročný nedraftovaný Kanaďan hrával v ostatnej sezóne za London v OHL. V 67 zápasoch zaznamenal 16 bodov.
IslandersCenter Anders Lee podpísal s Islanders dvojročný vstupný kontrakt. Dvadsaťdvaročný rodák z Minnesoty bol tímom draftovaný v roku 2009 z celkového 152. miesta. V tomto roku odohral 41 zápasov za Notre Dame v CCHA. Zaznamenal v nich 20 gólov a 18 asistencií.
BlackhawksÚtočník Dave Bolland opustil na pár minút pondelkový zápas po tom, čo ho v prvej tretine zasiahla pri blokovaní strela do brucha. Neskôr odohral ešte dve striedania predtým, ako duel opustil nadobro. Zranenie by nemalo byť vážne.
PredatorsĽavý krídelník Gabriel Bourque opustil pondelkový zápas proti Chicagu so zranením hornej časti tela. V akcii stihol odohrať štyri a pol minúty počas ôsmich striedaní.
DevilsKrídelník Dainius Zubrus odohral v pondelkovom zápase 14 minút a 14 sekúnd. Bol to jeho prvý súboj po 26 zápasoch, ktoré vynechal po operácii zápästia.
HurricanesBrankár Dan Ellis bol v pondelok na striedačke po tom, čo vynechal tri zápasy pre zranenie nohy. John Muse bol medzitým poslaný do Charlotte (AHL). Do akcie sa vrátil aj krídelník Chad LaRose, ktorý vynechal dva zápasy pre chrípku. Proti Montrealu odohral desať minút.
SharksBrankár Thomas Greiss bol aktivovaný z listiny zranených hráčov, a tak bol do Worcesteru (AHL) poslaný Alex Stalock. Gress vynechal predošlých 12 zápasov pre zranenie krku.

01. 04.

FlamesObranca Tyler Wotherspoon podpísal s Calgary trojročnú nováčikovskú zmluvu. Dvadsaťročný Kanaďan bol tímom draftovný v roku 2011 z celkového 57. miesta. V aktuálnej sezóne hrával za Portland v juniorskej WHL.
FlyersÚtočník maxime Talbot sa v nedeľu zapísal do streleckej listiny, no z víťazstva nad Washingtonom sa netešil so spoluhráčmi na ľade. Duel totiž opustil pre zranenie dolnej časti tela v druhej tretine. Stihol pritom odohrať necelých desať minút.
SabresBuffalo si v nedeľnom zápase muselo poradiť nie len bez Thomasa Vaneka (horná časť tela), ale aj bez krídelníka Villeho Leina. Toho trápi ľahšie zranenie hornej časti tela, pre ktoré nedohral sobotný zápas proti Washingtonu, v ktorom strelil dva góly.
Red WingsPravý krídelník Mikael Samuelsson sa vrátil do zostavy Detroitu po tom, čo vynechal 19 zápasov pre zlomeninu prsta. V nedeľu proti Chicagu odohral deväť minút so ziskom mínusového bodu.

31. 03.

SabresObranca Tim Schaller podpísal ako voľný hráč dvojročný vstupný kontrakt s Buffalom. Dvadsaťdvaročný americký rodák nebol draftovaný a v aktuálnom ročníku zaznamenal 23 bodov (8+15) v 38 dueloch za Vysokú školu v Providence.
DevilsObranca Henrik Tallinder odohral necelých 15 minút proti Floride Panthers a zaznamenal jednu asistenciu. V sobotu to bol pritom jeho prvý zápas po tom, čo pre zranenie dolnej časti tela vynechal 11 duelov.
CanadiensĽavý krídelník Brandon Prust sa v sobotu vrátil do zostavy Montrealu po tom, čo vynechal osem zápasov pre poranenie ramena. Proti Rangers odohral necelých 15 minút a zaznamenal jeden strelecký pokus.
BruinsObranca Johny Boychuk sa proti Philadelphii vrátil do akcie po tom, čo vynechal tri zápasy pre zranenie nohy. V sobotnom zápase odohral 16 a pol minúty so ziskom mínusového bodu, dvoch striel a dvoch bodyčekov.
PanthersPravý krídelník George Parros vynechal šesť zápasov pre zranenie hornej časti tela. V sobotu však proti New Jersey nastúpil a odohral osem striedaní. Počas štyroch minút a 36 sekúnd zaznamenal dva strelecké pokusy.

30. 03.

RangersObranca Conor Allen podpísal ako voľný hráč vstupný kontrakt s Rangers. Dvadsaťtriročný rodák z Chicaga odohral v poslednej sezóne 33 zápasov v univerzitnej NCAA, kde zaznamenal päť gólov a 14 asistencií.
SharksBrankár Thomas Greiss bol poslaný do tímu Worcester Sharks z AHL, kde absolvuje kondičný pobyt. V tejto sezóne odchytal štyri zápasy s bilanciou 1-3 a 90,6% úspešnosťou zákrokov. V nedávnej dobe ho trápilo zranenie krku.
StarsCenter Vernon Fiddler opustil piatkový zápas v štvrtej minúte prvej tretiny po tom, čo bol zahákovaný Mikkom Koivom a narazil do tyčky minnesotskej brány. Tím neskôr informoval, že pre nešpecifikované zranenie môže zopár dní vynechať.
Blue JacketsPravý krídelník Jared Boll a obranca Tim Erixon obaja opustili piatkový zápas proti Calgary, pretože v úvode stretnutia utrpeli nešpecifikované zranenia. Tím o ich stave neinformoval. Obaja odohrali zhruba päť minút.
DevilsĽavý krídelník Alexej Ponikarovskij sa po trojzápasovej absencii spôsobenej zranením dolnej časti tela vrátil do akcie. V piatkovom zápase proti Tampe Bay odohral deväť minút a urobil dva bodyčeky.