SlovakNHL.sk

Články

Kométu slovenského hokeja sužujú zranenia. Pustí ho St. Louis na MS juniorov?
30. 11. 2023 - Talentovaný slovenský útočník Juraj Pekarčík v minulej sezóne napredoval rebríčkami skautov ako kométa a nakoniec si ho vybral na drafte NHL tím St. Louis Blues. Preto by bol vítanou posilou slovenskej reprezentácie na majstrovstvách sveta juniorov. Je tu však háčik – zranenia.
Dvorský má v sebe niečo, čo sa nedá naučiť: Milujem na ňom všetko, rozplýva sa tréner
30. 11. 2023 - Pred šiestimi týždňami sa Dalibor Dvorský rozhodol zareagovať na nevydarený vstup do sezóny medzi mužmi vo Švédsku a pripojil sa k Sudbury z juniorskej OHL, kde bol okamžite zaradený do elitnej formácie. A odvtedy je na roztrhanie.
Dvorský je elitný, je profík. Je ešte lepší, ako som si myslel, chváli tréner
24. 11. 2023 - Ak mu pomalý štart do sezóny vo Švédsku znížil sebavedomie, jeho výborný vstup do zámorského pôsobenia mu ho určite napravil. Dalibor Dvorský teší výkonmi svojho trénera v OHL.
Dvorský si užíva zmenu prostredia. Je to pre neho lepšia situácia vo všetkom, znie od Blues
15. 11. 2023 - Slovenský útočník Dalibor Dvorský je v úvode svojho pôsobenia v juniorskej OHL produktívny, ale nie sú to body, na čom záleží nádeji tímu St. Louis Blues. Po nevydarenom začiatku ročníka vo švédskej SHL verí, že mu zmena prostredia pomôže k lepšiemu rozvoju.
Bučnevič priznáva: Som otrasný. Celú sezónu som otrasný
08. 11. 2023 - Kľúčový útočník tímu St. Louis Blues, Pavel Bučnevič, zaostáva v úvode tejto sezóny za očakávaniami. A sám pri hodnotení svojich výkonov priznáva, že to nie je žiadna sláva.
Dvorský mohol dosiahnuť aj hetrik či päť bodov: Aj unavený zanechal u trénera dobrý dojem
21. 10. 2023 - Slovenský útočník Dalibor Dvorský zažil v piatok vydarený debut v tíme Sudbury Wolves z juniorskej OHL, keď strelil gól, ktorým zdramatizoval zápas. Nakoniec sa z výhry nad Flintom netešil, no hru si užil.
Veľká pocta v Missouri: Pavol Demitra bude súčasťou Siene slávy!
20. 10. 2023 - Tím St. Louis Blues počas prvej tretine štvrtkového zápas proti Arizone oznámil novinku, ktorá poteší aj slovenských fanúšikov – Pavol Demitra sa stane členom Siene slávy St. Louis Blues.
Dvorský končí vo švédskej SHL. Ďalšie pôsobisko je už známe
18. 10. 2023 - Slovenský útočník Dalibor Dvorský po nevydarenom úvode sezóny vo švédskej SHL končí v tíme IK Oskarshamn. Jeho ďalšie kroky by mali smerovať do zámoria.
St. Louis má nového kapitána. Stal sa ním skúsený útočník
20. 09. 2023 - Tím St. Louis Blues v utorok oznámil, že sa 24. kapitánom v klubovej histórii stal skúsený útočník Brayden Schenn.
Stihne štart sezóny? Hviezda Blues sa zranila na tréningu
13. 09. 2023 - Generálny manažér tímu St. Louis Blues, Doug Armstrong, v utorok informoval, že hviezdny obranca Torey Krug utrpel zranenie pravej nohy počas prípravy na novú sezónu.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/blues/index.php(199): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4