SlovakNHL.sk

Články

Chicago chce draftovať v 1. kole, Devils sú ochotní celkovú 2. voľbu aj vymeniť
22. 05. 2022 - Generálny manažér tímu Chicago Blackhawks, Kyle Davidson, naznačil, že by sa rád pokúsil získať voľbu v prvom kole tohtoročného vstupného draftu.
Tomáš Tatar „zabojoval“ v zámorí o dve nelichotivé ocenenia
19. 05. 2022 - Sezóna tímu New Jersey Devils neskončila tak, ako fanúšikovia dúfali. Jedným zo sklamaní bol aj slovenský útočník Tomáš Tatar. Svedčia o tom aj výročné ocenenia Devils Army, o ktorých rozhodoval redaktori webu i 52 fanúšikov.
Devils by sa mohli pokúsiť získať k Hischierovi hviezdneho krajana
08. 05. 2022 - Generálny manažér tímu New Jersey Devils, Tom Fitzgerald, by rád získal vplyvného hráča do základnej zostavy a je ochotný na to využiť aj voľbu v prvom kole tohtoročného draftu.
Tatarovi chýbala dobrá letná príprava. Myslí na 1000. zápas v NHL
07. 05. 2022 - Slovenský útočník Tomáš Tatar po prílete do Európy priznal, že taký slabý ročník v prvej sezóne v tíme New Jersey Devils nečakal. Verí však, že dlhšia letná príprava mu pomôže vrátiť sa vyššiu úroveň.
Devils by mohli vymeniť voľbu z prvého kola draftu
06. 05. 2022 - Tím New Jersey Devils by mohol vymeniť svoju voľbu v prvom kole tohtoročného vstupného draftu v NHL. Vo štvrtok to povedal generálny manažér Tom Fitzgerald.
New Jersey začalo robiť zmeny na lavičke
05. 05. 2022 - Tím New Jersey Devils v stredu urobil významné zmeny vo svojom trénerskom zbore. Výpoveď dostal asistent trénera Mark Recchi, zatiaľ čo jeho kolegovi Alainovi Nasreddineovi nebude predĺžený kontrakt.
Jarošova ťažká sezóna: Zo Slovákov bol najbližšie k prepadnutiu
10. 05. 2022 - Slovenský obranca Christián Jaroš mal pred touto sezónou väčšie očakávania. Nakoniec sa však v trápiacom tíme New Jersey Devils nedokázal presadiť a vyvrcholilo to jeho predčasným odchodom.
Tatar si predĺži sezónu v drese Slovenska. Energie má ešte dosť
02. 05. 2022 - Slovenský útočník Tomáš Tatar nepostúpil s tímom New Jersey Devils do play-off, ale svoju sezóne ešte neukončil. Rozhodol sa pripojiť k slovenskej reprezentácii na majstrovstvách sveta.
Tatar si s nikým nevytvoril súhru. Mohli by ho Devils nahradiť mladíkom?
29. 04. 2022 - Po tom, čo ho tím New Jersey Devils získal v minulom lete ako významnú posilu, zažil slovenský útočník Tomáš Tatar rozpačitý ročník. V zámorí sa tak opäť zamýšľali nad jeho budúcnosťou v tíme.
Bude Lindy Ruff na lavičke Devils aj v budúcej sezóne?
28. 04. 2022 - Tím New Jersey Devils vstupoval do tejto sezóny s vyššími očakávaniami, ktoré sa však nenaplnili ani napriek niekoľkým letným posilám. Mohlo by to stať hlavu hlavného trénera Lindyho Ruffa?

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/devils/index.php(42): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4