SlovakNHL.sk

O tíme

Tím bol zalo┼żený v roku a momentálne hráva svoje domáce zápasy v hale , do ktorej sa na stretnutia NHL zmestí divákov. Klub má vyradené ─Źísla a medzi jeho najvýznamejšie úspechy patrí . Farmárskym tímom je klub . Po─Źas existencie organizácie hrávali v prvom tíme aj Slováci, konkrétne .
 

Posledný zápas

08. 03. 2021
SJS 
-
 STL

1:2 2T

(0:1, 1:1, -:-)

Nasledujúci zápas

ANA 
-
 SJS
12. 03. 2021 -

Novinky z t├şmu

26. 02. 2021 - T├şm San Jose Sharks sa m├┤┼że v piatok vr├íti┼ą do tr├ęningov├ęho procesu a absolvuje aj pl├ínovan├Ż sobotn├Ż duel proti St. Louis Blues. Sharks mali odlo┼żen├Ż ┼ítvrtkov├Ż duel proti Vegas po tom, ─Źo bol na covidov├║ listinu zaraden├Ż ├║to─Źn├şk Tom├í┼í Hertl. ┼Żiadne dodato─Źn├ę testy u zvy┼íku t├şmu sa nevr├ítili pozit├şvne.
16. 02. 2021 - Obranca Erik Karlsson vynechal pondelkov├Ż z├ípas San Jose proti Anaheimu pre zranenie dolnej ─Źasti tela, ktor├ę utrpel v sobotnom z├ípase proti Los Angeles. Jeho stav sa bude posudzova┼ą na dennej b├íze. In├Ż obranca, Radim ┼áimek, utrpel v rovnakom z├ípase zranenie hornej ─Źasti tela. On v┼íak bol zap├şsan├Ż na listinu zranen├Żch hr├í─Źov.
08. 02. 2021 - Obranca t├şmu San Jose Sharks, Radim ┼áimek, dostal od Oddelenia hr├í─Źskej bezpe─Źnosti NHL pokutu vo v├Ż┼íke 5000 americk├Żch dol├írov, ktor├í je maxim├ílna mo┼żn├í pod─ża podmienok kolekt├şvnej zmluvy, za pichnutie hokejkou do ├║to─Źn├şka Adama Henriquea v sobotnom z├ípase proti Anaheimu. Peniaze poputuj├║ na ├║─Źet hr├í─Źskeho rezervn├ęho fondu.

Aktuálne v diskusii


V├║jtek (03.10.2016 - 08:14:40):
m├┤ze byt Brigant nie, napr. Jakubech ├íno ... ale vzdy si to Hapal logicky obh├íji a hned sa k tomu aj musel v m├ędiach vyjadrovat zatial ─Źo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minim├ílne a ked sa ho na to niekto z t├Żch p├ír novin├írov op├Żta tak e┼íte sa c├şti podr├í┼żden├Ż, akoby nemali ani pr├ívo.... na druhu stranu aspon sa n├ím tu kazd├Ż rok star├í o hlavnu t├ęmu. Fakt sa te┼í├şm uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale p├íni u┼ż dos┼ą!!! Toto je t├ęma o MSJ a nie o futbale, na┼íej lige alebo o projekte. O tom m├┤┼żte diskutova┼ą v pr├şslu┼ín├Żch t├ęmach. Toto je t├ęma ─Źisto o nomin├íci├ích a o samotn├Żch majstrovstv├ích.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Ar├ęna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najv├Ą─Ź┼íie ├║spechy:
Vyraden├ę ─Ź├şsla:
Slov├íci v t├şme: