SlovakNHL.sk

O tíme

Tím bol založený v roku a momentálne hráva svoje domáce zápasy v hale , do ktorej sa na stretnutia NHL zmestí divákov. Klub má vyradené čísla a medzi jeho najvýznamejšie úspechy patrí . Farmárskym tímom je klub . Počas existencie organizácie hrávali v prvom tíme aj Slováci, konkrétne .
 

Posledný zápas

18. 04. 2024
CGY 
-
 SJS

5:1

(2:0, 3:0, 0:1)

Nasledujúci zápas

SJS 
-
 STL
10. 10. 2024 -

Novinky z tímu

16. 07. 2024 - Tím San Jose Sharks a útočník Brandon Coe, ktorý bol obmedzeným voľným hráčom, podpísali novú jednoročnú dvojcestnú zmluvu. Dvadsaťdvaročný Kanaďan bol draftovaný v roku 2020 z 98. miesta, ale v NHL ešte nedebutoval. V poslednej sezóne nižšej AHL zaznamenal 12 gólov a 5 asistencií v 57 stretnutiach.
04. 07. 2024 - Tím San Jose Sharks oznámil, že asistent trénera Brian Wiseman, tréner brankárov Thomas Speer, video tréner Nick Gialdini a asistent video trénera Cody Ward sa všetci vrátia do organizácie v nasledujúcej sezóne. Tím však tiež najal Douga Houdi a Jeffa Ulmera do pozície asistentov trénera. Okrem toho, bývalý hráč NHL Ryan Clowe, sa stal asistentom generálneho manažéra.
29. 03. 2024 - Útočník San Jose Alexander Barabanov vynechal štvrtkový zápas proti Minnesote po tom, čo v utorok proti Dallasu utrpel zranenie dolnej časti tela. So Sharks nepocestoval na dvojzápasový výjazd a tím informoval, že jeho stav sa bude posudzovať na týždennej báze. Tréner David Quinn však povedal, že by to mohlo znamenať len týždennú absenciu.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Aréna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najväčšie úspechy:
Vyradené čísla:
Slováci v tíme: