SlovakNHL.sk

O tíme

Tím bol zalo┼żený v roku a momentálne hráva svoje domáce zápasy v hale , do ktorej sa na stretnutia NHL zmestí divákov. Klub má vyradené ─Źísla a medzi jeho najvýznamejšie úspechy patrí . Farmárskym tímom je klub . Po─Źas existencie organizácie hrávali v prvom tíme aj Slováci, konkrétne .
 

Posledný zápas

29. 02. 2024
SJS 
-
 ANA

4:6

(1:2, 2:3, 1:1)

Nasledujúci zápas

DAL 
-
 SJS
02. 03. 2024 -

Novinky z t├şmu

14. 02. 2024 - Hlavn├Ż tr├ęner t├şmu San Jose Sharks, David Quinn, potvrdil, ┼że sa center Mikael Granlund a obranca Mario Ferraro vr├ítia v stredaj┼íom z├ípase proti Winnipegu do akcie. Granlund nehral od 16. janu├íra pre zranenie hornej ─Źasti tela a vr├íti┼ą by sa mal do hry v prvom ├║toku s Anthonym Duclairom a Fabianom Zetterlundom. Ferraro nehral od 22. janu├íra pre zranenie dolnej ─Źasti tela. Hra┼ą by mal v stredu ved─ża Jana Ruttu.
19. 01. 2024 - Hlavn├Ż tr├ęner San Jose David Quinn vo ┼ítvrtok povedal, ┼że stav ├║to─Źn├şka Mikaela Granlunda sa zlep┼íuje a mohol by sa vr├íti┼ą do akcie u┼ż bud├║ci t├Ż┼żde┼ł. Gralund utrpel zranenie minul├Ż utorok a jeho stav sa mal posudzova┼ą na t├Ż┼żdennej b├íze.
29. 12. 2023 - San Jose aktivovalo vo ┼ítvrtok z listiny zranen├Żch hr├í─Źov ├║to─Źn├şka Ryana Carpentera a zap├şsalo na ┼łu ├║to─Źn├şka Givaniho Smitha. Carpenter sa vo ve─Źernom z├ípase proti Edmontonu vr├ítil do akcie po tom, ─Źo vynechal desa┼ą z├ípasov pre ne┼ípecifikovan├ę zranenie. Nie je zn├íme, kedy sa zranil Smith. Len 21. decembra sa vr├ítil do akcie po zranen├ş dolnej ─Źasti tela.

Aktuálne v diskusii


V├║jtek (03.10.2016 - 08:14:40):
m├┤ze byt Brigant nie, napr. Jakubech ├íno ... ale vzdy si to Hapal logicky obh├íji a hned sa k tomu aj musel v m├ędiach vyjadrovat zatial ─Źo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minim├ílne a ked sa ho na to niekto z t├Żch p├ír novin├írov op├Żta tak e┼íte sa c├şti podr├í┼żden├Ż, akoby nemali ani pr├ívo.... na druhu stranu aspon sa n├ím tu kazd├Ż rok star├í o hlavnu t├ęmu. Fakt sa te┼í├şm uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale p├íni u┼ż dos┼ą!!! Toto je t├ęma o MSJ a nie o futbale, na┼íej lige alebo o projekte. O tom m├┤┼żte diskutova┼ą v pr├şslu┼ín├Żch t├ęmach. Toto je t├ęma ─Źisto o nomin├íci├ích a o samotn├Żch majstrovstv├ích.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Ar├ęna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najv├Ą─Ź┼íie ├║spechy:
Vyraden├ę ─Ź├şsla:
Slov├íci v t├şme: