Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
Žiadne zápasy
20. 04.
kurzy
23:00info
CAR
NYI
NHL live
02:00info
BOS
TOR
NHL live
21. 04.
kurzy
18:30info
FLA
TBL
NHL live
21:00info
NYR
WSH
NHL live
01:00info
WPG
COL
NHL live
04:00info
VAN
NSH
«

Tímy NHL: Pittsburgh Penguins

Vznik: 1967
Aréna: PPG Paints Arena (kapacita: 18 087)
Oficiálny web: www.pittsburghpenguins.com
Farma (AHL): Wilkes-Barre/Scranton Penguins
Najväčšie úspechy: 5x Stanley Cup (1991, 1992, 2009, 2016, 2017)
Vyradené čísla: 21 (M.Briere), 66 (M.Lemieux), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Róbert Dome, Ladislav Karabín, Martin Štrbák, Richard Lintner, Žigmund Pálffy, Tomáš Surový, Ronald Petrovický, Marián Hossa, Miroslav Šatan
Aktuálne zápasy
Posledný zápas: 17. 04. 2024
NY Islanders - Pittsburgh 5:4 (1:1, 2:2, 2:1)
Žiadne zápasy
Najnovšie články
Tabuľka

Metropolitná divízia

ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1NY Rangers8255234114435128222930-11-025-12-4
2Carolina8252237111445027921627-10-425-13-3
3NY Islanders8239271694293824626321-10-1018-17-6
4Washington8240311191323622025722-12-718-19-4
5Pittsburgh8238321288323625525123-14-415-18-8
6Philadelphia8238331187303423526120-17-418-16-7
7New Jersey823839581333826428317-21-321-18-2
8Columbus8227431266212423730017-19-510-24-7
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies