Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
02. 03.
kurzy
18:30info
CAR
WPG
NHL live
01:30info
NYI
BOS
22:00info
SEA
EDM
NHL live
02:00info
NSH
COL
01:00info
BUF
VGK
21:00info
DET
FLA
01:00info
PHI
OTT
01:00info
TBL
MTL
01:00info
TOR
NYR
NHL live
02:00info
CHI
CBJ
02:00info
DAL
SJS
00:00info
STL
MIN
04:00info
CGY
PIT
03. 03.
kurzy
19:00info
WSH
ARI
21:30info
LAK
NJD
NHL live
01:00info
MIN
SJS
NHL live
01:00info
BUF
WPG
02:00info
ANA
VAN
03:00info
EDM
PIT
«

Tímy NHL: Washington Capitals

Vznik: 1974
Aréna: Capital One Arena (kapacita: 18 277)
Oficiálny web: www.washingtoncapitals.com
Farma (AHL): Hershey Bears
Najväčšie úspechy: Stanley Cup (2018)
Vyradené čísla: 5 (R.Langway), 7 (Y.Labre), 11 (M.Gartner), 32 (D.Hunter), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Peter Bondra, Ivan Čiernik, Richard Zedník, Andrej Podkonický, Roman Tvrdoň, Rastislav Staňa, Milan Jurčina, Jaroslav Halák, Martin Fehérváry, Zdeno Chára
Aktuálne zápasy
Posledný zápas: 01. 03. 2024
Washington - Philadelphia 5:2 (0:2, 3:0, 2:0)
Ďalší zápas: 03. 03. 2024
Washington - Arizona info (19:00)
Najnovšie články
Tabuľka

Metropolitná divízia

ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1NY Rangers604017383323920116421-7-019-10-3
2Carolina603618678303519816719-7-417-11-2
3Philadelphia613123769232718518215-13-216-10-5
4Washington592822965222515818816-9-512-13-4
5NY Islanders5925201464172417520013-8-912-12-5
6New Jersey603026464253020120914-15-216-11-2
7Pittsburgh572722862222517015615-10-412-12-4
8Columbus5919301048141717321810-16-49-14-6
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies